Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Изгледа ћу ја проћи као онај што је по селу разгласио да је добио 7 на лотоу. Па га зајебанција коштала, цело село налегло на част.

Kod nas kažu, sad' ćeš proći ko onaj što je nayebo...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
 
Zahvaljujem kolegi PetruPetrovicu i ostalima koji nas prate, uspeli su da aktiviraju komsiji postansko sanduce posle dosta vremena i pokusaja konacno je uspesno podnesen zahtev.
 
Нисам стигао да испратим од почетка, министарка против пољопривреде је држала говор у скупштини. Добила велики аплауз. Па ко би се још бунио....
 
Pocetak kraja sto bi se narodski receno kazlo:rolleyes:.Elem,bio danas u Republici Srbskoj i nasuo gorivo i plin u bocu.Cirka oko 30 dinara jeftinije sve po litri.A za poljoprivrednike tamo regresirano za poljoprivedu izadje na nekih 105-106 dinara.Pa mi imamo sa ovim imputima cena u poljoprivredi najskuplju proizvodnju na svetu.Nas samo na gorivu deru ko magarce.Tamo je dizel redovna cena danas 2.49km a ima i jeftinije se moze naci a za poljoprivredu 0.75km jeftinije sto je nekih 105-106dinara preracunato.U Hrvatskoj je jos jeftinije.Koje smo mi ovce za sisanje.O subvencijama nije umesno ni pricati,cak i Makedonija i Albanija imaju vece.Mislim da smo dogurali do kraja:unsure:,dobro je dok se tesimo
 
Nazad
Vrh