SPORT-Opšta tema

Kolega mornar.Najskuplji KK Partizan opet dobio lekciju iz košarke.Rumenoglu kao najtrofejniji trener gubi 4-u utakmicu u jednoj od najlošijih liga Evrope.Da li ćete postići bar delić od onog od prošle godine.Koliko vam treba još pojačanja da vas Rumenoglu vrati u igru.
Veze ti nemas ako mislis da je aba jedna od najlosijih liga.
 
Ti si verovatno kompetentan da sudis ko je retard a ko nije, po tome verovatno za koji klub navija? To govori samo o tebi. Sta mislis da neko ko je zavrsio faks ne zna da opsuje ili je to samo tebi dozvoljeno?
Bilo je ovde i zustrih reci, i drugacijeg misljenja, i peckanja, ali ovakvog bezobrazluka jos nisam procitao. Sklanjaj mi se sa ociju i zobidji moje postove.
 
Ti si verovatno kompetentan da sudis ko je retard a ko nije, po tome verovatno za koji klub navija? To govori samo o tebi. Sta mislis da neko ko je zavrsio faks ne zna da opsuje ili je to samo tebi dozvoljeno?
Bilo je ovde i zustrih reci, i drugacijeg misljenja, i peckanja, ali ovakvog bezobrazluka jos nisam procitao. Sklanjaj mi se sa ociju i zobidji moje postove.
Niko nije spominjao tvoje postove . Sam si se javio . Tako da .... Beg u rupu iz koje si izmigoljio sram te bilo tvoje profesije . Zali Boze onog sa cijom decom radis konju nevaspitani .
 
Niko nije spominjao tvoje postove . Sam si se javio . Tako da .... Beg u rupu iz koje si izmigoljio sram te bilo tvoje profesije . Zali Boze onog sa cijom decom radis konju nevaspitani .
Izvini molim te, nisam te prepoznao, prvi se poceo da ovde prozivas i budes bezobrazan, nas par ovde pise nedeljama niko nije bio tako odvratan kao ti. Ja nevaspitan, samo sam ti odgovorio na bezobrazluk i vredjanje.
Zar stvarno mislis da nekog nazivas retard i da ti svi cute? Kakve veze ima moja profesija sa tim sto sam ti odgovorio, i decu ucim da ne trpe da ih niko vredja i omalovazava ako imaju drugacije misljenje. Normalan dijalog ok, ali izgleda je to za tebe nepoznanica. Zaobidji me...
 
Izvini molim te, nisam te prepoznao, prvi se poceo da ovde prozivas i budes bezobrazan, nas par ovde pise nedeljama niko nije bio tako odvratan kao ti. Ja nevaspitan, samo sam ti odgovorio na bezobrazluk i vredjanje.
Zar stvarno mislis da nekog nazivas retard i da ti svi cute? Kakve veze ima moja profesija sa tim sto sam ti odgovorio, i decu ucim da ne trpe da ih niko vredja i omalovazava ako imaju drugacije misljenje. Normalan dijalog ok, ali izgleda je to za tebe nepoznanica. Zaobidji
 
Ovaj post pratim dugo i diskusije su bile da kažem korektne... Ali sad ovo je baš baš loše... Ljudi ovo su diskusije i komentari pa nemojte da se prepucavate i svađate oko nebitnih stvari... Niko od nas ne živi od tih klubova niti oni žive od nas... Spustite loptu malo....

Poslato sa RMO-NX1 pomoću Tapatoka
 
Ja zivim za svoju porodicu i porodica za mene, a svi zajedno volimo Zvezdu. U svemu tome nalazim zadovoljstvo i snagu za ovo danasnje vreme. Radujem se svakom uspehu kluba isto kao i sto znam da podelim tugu prilikom neuspeha. Takodje znam da prepoznam iskrenog navijaca iz suprotnog tabora i to postujem. Ali da neko ovde kvalifikuje ljude kao retarde mogu samo blago da kazem da nije u redu. Mogu i ja njemu da kazem da je neandertalac, djubre nevaspitano ili da mu spominjem porodice, ali necu jer mi ne dozvoljava ni vaspitanje ni kodeks ponasanja pa ni pravila foruma. Sa tim vakabularom i intelektom mozete da komunicirate samo sa vasim kolegom mornarom, vodjom i liderom vam ovde na forumu.
 
To su samo izuzeci . Par retarda koji nemaju zivot i ceo dan gledaju u ekran i biju neke kompjuterske bitke . Evo javice se za par min. sami . Njih ne treba smatrati za ozbiljno .
Pa i ti kolega buljiš u taj isti ekran,zar ne.Inače ne bi pisao.A što se ratovanja tiče-ti si u ratu sa tobom.Nema potrebe vređati simpatizere drugog kluba.A sve ćemo nazvati pravim imenima kada vi to budete uradili.
Ali koliko ste tužni i jadni. Kada jednog Željka Obradovića zovete tim imenom. I takvu ličnost porediti sa Čovićem. Tužno i jadno.
 
Gledo sam sinoc kosarku skroz zasluzena pobeda Zadra nerealno koliko ih je isao sut. Posle duplog kola EL ocekivano da ce ekipa pasti... pogotovo sto imamo mali roster igraca + povrede.
 
Mora veci roster, da se kombinuje, igraci koji igraju vise u EL manje u ABA i to minimum kada nije potrebno.
Vidi se da su igraci bez energije, svidja mi se sto Vukcevic krenuo malo zivlje, zakucava, sutira.
 
Mora... ali kada pogledas da u ovom rosteru imas beskorisnog Andjusica,Jaramaza... zelenog Koprivicu...

A sto se ovih tice koji se slade nasim porazima moram reci da nismo mi mezimica rezima pa da "moramo" pobediti svaku mi smo naviknuti na poraze,sve je to sastavni deo sporta.
 
sto bi rekao deda u ko to tamo peva:

Daj pet karata!!!

ja cu dodati u ovu recenicu rec JOS
malo je ovo :) :) :) :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

mozda zelimir i bude trener sa 12 top igraca
pricam vam o tome non stop al dzabe
 
ko zna ako sledece godine zvezda ne igrala evro ligu vec evro kup,ukoliko ne dobije pozivnicu tj ne plati se za ucesce
a zelimir ostane u partizanu mozda i dobije budzet 30+ miliona pa imao 12 top igraca+neki nas da se nadje
mozda i osvoji evroligu

to je radio i sa panatom i fenerom,mozda mu uspe u i sa partizanom
 
ko zna ako sledece godine zvezda ne igrala evro ligu vec evro kup,ukoliko ne dobije pozivnicu tj ne plati se za ucesce
a zelimir ostane u partizanu mozda i dobije budzet 30+ miliona pa imao 12 top igraca+neki nas da se nadje
mozda i osvoji evroligu

to je radio i sa panatom i fenerom,mozda mu uspe u i sa partizanom
Mislis da je jednostavno uklopiti i ukrotiti 12 top igraca?? Treba tu autoritet.
 
Nazad
Vrh