SPORT-Opšta tema

Što ste onda dovodili tog Bahara i dali mu toliku lovu?
Jel da bi ga otpustili na polusezoni?
Ili znate da se na proleće igraju igre koje igrate od kako je usna na vlasti.
 
Što ste onda dovodili tog Bahara i dali mu toliku lovu?
Jel da bi ga otpustili na polusezoni?
Ili znate da se na proleće igraju igre koje igrate od kako je usna na vlasti.
Sto je ta usna ako je toliki zvezdas onda upumpala ogromnu lovu u vas kk i dozvolio da naparvite takvu ekipu sa takvim trenerom i budzetom?
 
Vidim da ste pustili da dobijemo derbi. :haha:

a kao delije se pitaju na terenu?
pa kako to razmisljas da mi je znati,gde je tu logika da nesto sto se desilo posle meca i to navijaci koji su nezadovoljni smatras da je neka cinjenica
pa nisam ni ja zadovoljan jer smo jaci za bar 2 gola ali na kraju nista od toga,tako i sa vozdovcem 2 gola prednosti i onda kao juri se rezultat...katai promasi za X na kraj meca,sto je i trebao biti rezultat


opet sto se tice KK CZV i ta sad vec prica o pumpanju para u klub
zbog toga smo sigurno doveli jer smo imali strasan budzet i pumpale se pare ludilo
Pantera iz Aeka
Bili Berona iz Eskisehira
Lesora iz Nantera
Demarkus Nelsona iz Solea
pokojni Majkl Ojo nije ni imao profesionalni klub
Dilan Enis iz Mege
Mohamed Faje iz Primiteasa
Cirbesa iz Bamberga
Blejk Silb iz Salona
itd itd
sve klub do kluba i igrali svi za bar milion evra :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:



usli su u KK Partizan jer je to mafija za pranje para i izvlacenje para iz budzeta
bas njih briga i za KK CZV i KK Partizan
njima je bitno da se lova vrti a vrti se ogromna lova
ovo sto rade u partizanu jos nije zabelezeno

limar ide na poljoprivredni sajam pa nam clan radoslav ne snimi dolazak ministarke jer je video Limara i onda jos postavi najgluplje pitanje u fazonu-kako to da drzava upumpa nase pare u privatni klub(misleci na czv),ostoja se zabeknuo od smejanja

ovi nemaju za porez odjednom dolazi obradovic i budzet 15miliona u prvoj sezoni,sigurno limar dao iz svog dzepa a vucic mu pruzio ruku i kaze svaka cast momak :)
 
Kao da je dao iz svog džepa.
Mora nešto da se da i Partizanu inače ko zna šta bi bilo na ulici.
A možda je i video da od KK Fmp-a nema leba.Tolike godine pumpa pare Ćokiju i ne vredi.
Mozda je bata poceo da navija za vas kk, video da mogu velike pare da se operu pa ajd da udjemo u nov biznis....
 
Ne znam koliko para se vrti u kosarci, u fudbalu su ogromne pare.
U kosarci Zalizani drzi gro igraca a Partian je sa njim zavrsio saradnju.
Da izvlace pare najverovatnije da
 
Jaleen Smith novi igrac KK Partizan

pley,naravno zamena za Avramovica koji se povredio
dolazi iz Virtus Bolonje i moci ce da igra od 18kola evrolige
ugovor je potpisan do kraja sezone uz mogucnost produzetka i sledece
 
pa vi drzavi niste platili porez
sta bi vise da dobijes ako ne to

al vama nesto objasniti ne daj boze

Javi se sledbenik covicev cim spomenu porez. Sami dugujete za isti, o dugu od 17 milke koji je obrisan preko noci se cuti a proziva se Partizan za porez. Ludilo

Na severu se cuti, nema skandiranja protiv AV jer sipa vam u fk i kk sakom i kapom. Mora i ultracop da radi, pa je sve ok.
 
A što su se onda onoliko trudili da izjednače do kraja?
Ja samo zamaram treneru Partizana lucidnom Gorancu zasto je pri rezultatu 2 0 stao i u momentu kada je protivnik bio na kolenima i umesto sa Nemackom filozofijom da dotuce protivnika sa 3 ili 4 0 on je dozvolio ranjenoj zveri da se vrati iz knockdowna i da napravi od gotovog veresiju .Ova pobeda a to treba nagovestiti je ostvarena u sred Beograda od najslabijeg Partizana u istoriji kluba od nikad sterilnijeg Partizana ali tukao je Zvezdu i Vozdovac u sred Beograda. Moje misljenje je DA ZVEZDA NIJE SMELA DA DA TAJ POCASNI GOL U DERBIJU I TU JE TRENER ZAKAZAO ali opet cilj je operavdao sredstva jer smo pobedili najskuplji tim u istoriji Zvezde ⁉️ :sta:
Da bi se oprao ovaj neuspeli Zvezdin mega soping seknd henda sada se obecava simpatizerima da ce Zvezda sigurno biti sampion :sta:(n) da bi se smirile uzburkane strasti i neuspela ocekivanja znaci neizvesnosti nema vec imamo sampiona i osim jesenjeg sampiona mi vec imamo i sampiona za 2024 godinu tako da moze odma da se lozi vatromet i sljokice .Ovaj silan skart koji je uleteo ce da se rascisti i bice novo mega sopingovanje u drugoj ligi Francuske a bice i crnci iz istocnih liga .LETELO JE PERJE OVE SEZONE NED UZNIMA ISTO KAO I PROSLE ALI JE NAJBITNIJE DA SU U SJEDALU JAHACI APOKALIPSE KOJI RAZOBADAVAJU KLJUSINU DO IZNEMOGLOSTI I PRKOSNO JASU PRERIJOM .Sa velikom paznjom ocekujemo nastavak vec odigrane i odlucene prolecne sezone i da se na kraju krajeva opravdaju ulozena sredstva u bunarcinu ::prica::
 
Nazad
Vrh