SPORT-Opšta tema

Napisa covek referat na tri strane a nista nije rekao. Umetnost izrazavanja nema sta...
 
U sred Beograda???? Da li je moguce??
Usred Beograda ne moze da bude usred Amsterdama ILI USRED ROTERDAMA ALI SAM ZABORAVIO DA VAS JE vOZDOVAC GAZIO PRED PRAZNIM TRIBINAMA I DA JE IMAO UCINAK TRIPL DABL 3 KOMADA U MREZI LAGANO ALI BEZ GLEDALACA :sta: ::pomoc:;a sa belcima i to opakim belcima dobri a jeftini DALI MORAM SVE DA CRTAM, KAO DA PRICAM SVEDSKI ::prica::
 
Napisa covek referat na tri strane a nista nije rekao. Umetnost izrazavanja nema sta...
Kako nista ja rekoh NAJSLABIJI PARTIZAN U ISTORIJI OBRISAO POD SA NAJSKUPLJOM ZVEZDOM U ISTORIJI a ti mi reci jesam li nesto izmislio ili nisam a sto se Vozdovca tice njima je mozda spozor neka pecenjara ili auspuh servis i ta dva osiromasena kluba su ocitala lekciju iz modernog fudbala skupim Zvezdinim internacionalcima IZRAZI SE TI NA OVU BRUKU OVO JE BIZARNO DA NEMA GDE LUDJE I GRDJE I UMESTO DA SE BRANIS CUTANJEM TI SE POPUT ONIH BOTOVA TRUDIS IZ PETNIH ZILA DA UBLAZIS OVAJ CIRKUS KOLORADO I DA IH PRIKAZES KAO NESTO GRANDIOZNO I NEDODIRLJIVO .Zaprati moje analize i ne izleci pred rudu ako nemas sta pametno da zboris ovde se ispisuje nova istorija klupskog fudbala i nije momenat za botovanje i prikrivanje najvace pljacke u istoriji kluba .Titanik tone a mi treba da vicemo NIJE NISTA NIJE NISTA BICE TO SVE SUPER ::lose:: daj malo objektivnosti i ne kontriraj vec se suocavaj sa istinom to je jedino resenje drugo ne postoji
 
Au sta se ovo dogadja u zadru, ponor
" institucije ", nikad skuplji partizan.
Sad jedino sudije mogu da vas izvuku, a toliki milioni ulupani.
 
Kolega mornar.Najskuplji KK Partizan opet dobio lekciju iz košarke.Rumenoglu kao najtrofejniji trener gubi 4-u utakmicu u jednoj od najlošijih liga Evrope.Da li ćete postići bar delić od onog od prošle godine.Koliko vam treba još pojačanja da vas Rumenoglu vrati u igru.
 
Kolega mornar.Najskuplji KK Partizan opet dobio lekciju iz košarke.Rumenoglu kao najtrofejniji trener gubi 4-u utakmicu u jednoj od najlošijih liga Evrope.Da li ćete postići bar delić od onog od prošle godine.Koliko vam treba još pojačanja da vas Rumenoglu vrati u igru.
Pa nije to srpska liga u fudbalu pa da se svi sklanjaju komsinici.
 
Ali koliko ste tužni i jadni. Kada jednog Željka Obradovića zovete tim imenom. I takvu ličnost porediti sa Čovićem. Tužno i jadno.
To su samo izuzeci . Par retarda koji nemaju zivot i ceo dan gledaju u ekran i biju neke kompjuterske bitke . Evo javice se za par min. sami . Njih ne treba smatrati za ozbiljno .
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh