SPORT-Opšta tema

Naravno da su ga oterali covek je licnost i kao igrac i kao trener veliko ime i veliki strucnjak ali MEDO BRUNDO je jos uvek glavni i odgovorni umetnik glavni trovac i moram priznati da jos uvek uspeva da naivniji deo populacije drzi pod kontrolom i da im ubrizgava dnevnu dozu necega NPR clan LULE28 iz postova bih rekao da je pod dejstvom MEDA BRUNDA a sto se tice clana COCI64 on nije pod njegovim dejstvom ali za sada mudro cuti i ne izjasnjava se o njegovom dejstvovanju u klubu .Naravno da bi svi mi voleli da u klubu budu ljudi iz sveta kosarke i da ovakvi likovi nikome dobro doneli nisu ali realnost je takva a iz ove koze se ne moze .Zato necemo napadati Zeljka vec suprotno divicemo se svemu onome sto on stvara i davati neprestano podrsku jer je to jedini izlaz i kljuc za buducnost i prosperitet ::vino::
Nije Dule oteran.On je našao drugi klub i Zvezda je morala da traži drugog trenera.Mislim da je to isplanirano.Mislim i da je Nejpir glavni krivac što je Zvezda u lošem skoru u EL.
 
Nema tu ko šta da ga voli ili ne voli.Samo vi ne vidite da je on dobar trener samo ako ima pun roster vrhunskih igrača.Kako neko podbaci ili bude povređen od dobrog trenera ostaje šta-samo crvenilo.Pa više je Dule uradio sa Zvezdom i pored silnih povreda i dosta lošije ekipe.Šta je u EL uradio u zadnjih 6 godina.On ne zna koji je potencijal Tristan i kako ima stranca na raspolaganju Tristan sedi na klupu.Ja kao laik vidim njegov potencijal.Šta očekuje od Anđušića kad mu daje prilike da igra na kašičice.Opet ću ponoviti.Videćete ko je Željko ka bude imao par povređenih igrača.
Sto si tice Tristana on ima neke prednosti tipa visina i ima meku ruku sto je za tako visokog igraca velika prednost ali ono sto si mogao da vidis u nekoliko navrata da on ne postuje trenerske zamisli i onoga sto je dogovoreno vec ga povuce atmosfera tu je mentalni problem aklimatizacije i jos nije sazreo u tom segmentu a kada su utakmice eurolige i kada se lomi rezultat na jedan posed tu Tristan jos nije spreman .Andjusic je tip iz sklolskog dvorista moze da zablista a moze i da potone samo tako ali kako god na Andjusica covek i moze da se osloni ali na Jaramaza i Tristana ove sezone tesko
 
Ne daje im minute da bi ispravili baš to što si napisao.A vidaš da u Zvezdi Grk baš to radi sa Tobijem,Rokasom,Jagom,Simonovićem.Čak i Nedović uvek govori Tobiju kad igraju EL da je to ABA liga jer tu rastura a u EL mu treba malo samopouzdanja.
 
Lako je primetiti kod vecine navijaca partizana odredjena doza dvolicnosti, verovatno namerno. Naime, pirmetio sam da dok je dule bio trener zvezde bio nazivan pogrdnim imenima kikan, kosijaner, repan i ostalo, kako je otisao iz zvezde sad je vrhunski trener i ljudina. To sam isto primetio za borjana, sve najgore dok je bio u zvezdi onog trenutka kada je otisao sve najlepse o pokojniku kao u filmu.
Sledece ocekujem o izraelcu baharu slicno nesto....
 
Dobro sad koga ti volis ili ne volis i dali ikoga postujes ja predpostavljam da bi tako trebalo da bude kako pricas ali svedoci smo kako si vredjao ljude ovde po forumu nicim izazvan samo zato sto imaju drugacije misljenje u odredjenom momentu .Mene koji negujem prefinjen bonton i manire i jednu komunikaciju na najvisljem mogucem nivou si izvredjao nicim izazvan da je to bio horor a svog sunarodnika Zokija0230 jednog velikog pozitivca i coveka koji nezna i nemoze da naljuti nikoga jer je covek takva harizma i ljudina a pri tom tvoj Kikindjanin tvoj selja toliko si se kacio na ovog coveka opet nicim izazvan a ja sam posebno ranjiv kada vidim da sunarodnici nemaju dobre odnose .Pogledaj npr kako ja uvazavam mog selju VUXSD iako je covek iz suprotnog tabora nikada ni najmanji nesporazum tu nesme da bude .Kada rece VUXSD i na njega si jednom skocio da ga davis kada se slozio u necemu samnom ti si skocio nicim izazvan a pri tom si zaboravio da je VUXSD Zvezdina beba i to kakva ali samo je decko brutalno iskren i prema sebi i prema drugima
Tako da videli smo da gajis ljubav prema klubu ali sto se kulture tice tu si osiromasen i deficitaran ili je to ili si mentalno slab i nemozes da se nosis kada neko saopsti istinu a iako znas da je to istina tesko ti je da je prihvatis ::lose::.Kako god bilo nastavljamo u istom ritmu ovde je druzenje kvalitetno i trudicemo se da ova tema ostane na vrhunskom nivou jer drugacije ne moze ::prica::
Sto puta sam ti rekao da si nepismen. Ne znas da razlikujes sugradjane i sunarodnike. Takodje pises da se Tristan jos nije aklimatizovao u Partizanu. Smesan si do bola i niko te ovde ozbiljno ne shvata.
 
Pa što onda niste dali šansu Dušku?
Vi izgleda nemate isto mišljenje kao vaš predsednik kluba.On je pre početka izjavio da je ovo najjači tim Zvezde od kad je on u klubu.
Kad ono,međutim.

 
Poslednja izmena:
Pa što onda niste dali šansu Dušku?
Vi izgleda nemate isto mišljenje kao vaš predsednik kluba.On je pre početka izjavio da je ovo najjači tim Zvezde od kad je on u klubu.
Kad ono,međutim.

el vi kontate nekad sta napisete

pa ko kaze da ova ekipa nije najskuplja ili najbolja u vreme ming dinastije????

postoji samo jedno ogromno pitanje---da li ta najskuplja ili najbolja zvezda dovoljno za nesto vise u evroligi?

ja se ubijam da vam napisem da shvatite koji igraci su igrali u zvezdi svih ovih godina pa i ove i odakle su dosli i "placeni" koliko

sadasnja zvezdina petorka&petorka partizana----niko iz zvezde ne bi upao u prvi tim partizana po plati(ni teo da neko ne pomisli,svi su jaci iz KK P)

ko zidu da pisem bog te video
 
el vi kontate nekad sta napisete

pa ko kaze da ova ekipa nije najskuplja ili najbolja u vreme ming dinastije????

postoji samo jedno ogromno pitanje---da li ta najskuplja ili najbolja zvezda dovoljno za nesto vise u evroligi?

ja se ubijam da vam napisem da shvatite koji igraci su igrali u zvezdi svih ovih godina pa i ove i odakle su dosli i "placeni" koliko

sadasnja zvezdina petorka&petorka partizana----niko iz zvezde ne bi upao u prvi tim partizana po plati(ni teo da neko ne pomisli,svi su jaci iz KK P)

ko zidu da pisem bog te video
Napisi plate prvih pet ili sedam zvezde i partizana u kk ako znas te podatke...
 
Jel ti znaš da čitaš?
Čović kaže ovo je NAJBOLJI tim od kad je on u klubu.Ne najskuplji.Al izgleda mu nešto ne verujete.
ne vredi
el vi kontate nekad sta napisete

pa ko kaze da ova ekipa nije najskuplja ili najbolja u vreme ming dinastije????

postoji samo jedno ogromno pitanje---da li ta najskuplja ili najbolja zvezda dovoljno za nesto vise u evroligi?

ja se ubijam da vam napisem da shvatite koji igraci su igrali u zvezdi svih ovih godina pa i ove i odakle su dosli i "placeni" koliko

sadasnja zvezdina petorka&petorka partizana----niko iz zvezde ne bi upao u prvi tim partizana po plati(ni teo da neko ne pomisli,svi su jaci iz KK P)

ko zidu da pisem bog te video
i jeste najbolji i ja tvrdim

ali za neke velike uspehe nije,ako ne dodju neki novi igraci(otisao kuzma-dosaao gilespi,otisao nejpir-cekamo pleja novog)

vama covic pojeo mozak skroz,ni citat ne znate vise
 
Ja nisam tako čuo, čuo sam da on nije pravio probleme već Rakoćević i Jarić prevashodno.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
da u pravu si i ta petorica sto su izasli onda u atini u nocni provod su bili
verovatno -rakocevic i jaric :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

prevashodno

znate a pisete ovo

zaista mi j veliko cudo sto vucic vlada,bas sam u fazonu kako :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
ma gde bi bilo lose da drzava kada padne vlast kad tad pusti menice i kk partizan i fk zvezda bankrotiraju jer im vladaju sns njuske

a u taj isti kk partizan dodje zeljko i uzme platu koju nije imao ni u feneru i panati,e o tome se radi samo to vi ne kontate....a inace silno voli klub,ne samo on,nego i dejo stankovic zvezdu itd itd

sve licemer do licemera

i onda vidis ko je i kakav kao osoba
kad je prosinecki bio trener zvezde sam da iz svog dzepa igracima plate jer voli zvezdu
a ovi navodno vole a ustvari debilizam,populizam samo da se ima kesa

kazem sledece ako ostane zeljko,uzme Aba ligu(sto ce biti kriminal ako je je osvoji sa ovim timom,tek onda neznam kako ga mozete smatrati trenercinom)mozda i dobije 30 miliona buzdet pa sve igrace koje misli
Au lule stvarno me zabrinjavas.
Ma sigurno ima vecu platu nego u Feneru i Panatenaikosu.

Kao debitant osvojio EL sa klincima, protiv mocnih i skupih timova.
Nisu drugi timovi imali budzete samo Zeljko, jadan Real, Barsa,Oly, Kinder, Cska, Makabi i ostali bogataski klubovi.

Uzmi procitaj sta je sve osvojio kao selektor i kao trener.


Da 2005 bolje da je obdaniste vodio nego grupu debila sa mentalnim sklopom simpanze koji moraju da bance po spalovima do 5 ujutru a sutra imaju utakmicu. Koji imaju klanove medjusobom i resava probleme sto jedan igrac nece da doda drugom igracu loptu. Mislim stvarno ti kad lupis.



Ti malo jasnije ?
 
da u pravu si i ta petorica sto su izasli onda u atini u nocni provod su bili
verovatno -rakocevic i jaric :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

prevashodno

znate a pisete ovo

zaista mi j veliko cudo sto vucic vlada,bas sam u fazonu kako :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Kada u ovoj zemlji ima mnogo i previse raznih LULETA koji saopstavaju da Zeljko Obradovic nije nikakav trener i da je sve to sto je uradio slucajno onda ne cudi sto sa nasom drzavom vladaju ljudi sas kupljenim diplomama LEPI MICA MEGATREND i sto nam je ovako kako je .Zeljko je los a Covic je dobar ili Zeljko je negativan a Covic je zvezda vodilja .Dobri moj LULE UMI SE MALO LADNOM VODOM I NE ZAMARAJ SE STATISTIKOM I VIKIPEDIJOM JER SVE SI POMESAO I POGRESNO SHVATIO a inace mnogo si gotivan lik kada cutis i ne izleces na glavni put sa blatnjavog sporednog puta CUTANJE JE ZLATO JER ONDA NIKO NE ZNA KOLIKO TI NEZNAS (n)
 
Sto puta sam ti rekao da si nepismen. Ne znas da razlikujes sugradjane i sunarodnike. Takodje pises da se Tristan jos nije aklimatizovao u Partizanu. Smesan si do bola i niko te ovde ozbiljno ne shvata.
OPLEMENIO SAM OVAJ FORUM I PODIGAO GA NA JEDAN ZAVIDAN NIVO SA SVOJIM ZNANJEM I ISKUSTVOM I SVE STO SAM REKAO JE BILO U EPICENTAR /kao da sam vidovnjak ali sve je to veliko zivotno iskustvo/ to je cinjenicno stanje a ja znam da bi ti voleo da opovrgnes neku moju tvrdnju ali kako kada sam rekao da ce Zvezda sa najskupljim timom svih vremena osvojiti jedan bod protiv Boysa u bg u i primiti 16 golova a oni primili 15 i to zahvaljujuci bunkeru .Utakvim situacijama moze covek samo da pogne glavu i da prozbori nevoljno ALAL TI VERA KAKO SI ZNAO SVAKA TI CAST ::svaka cast:: a dali je to tesko ocigledno da jeste budi malo optimista I NEMOJ DA MRACITE OVU TEMU I UNOSITE DEPRESIJU PRETERALI STE SVAKU MERU SAMO OPTIMIZAM :cao:
 
Nemoj tako, lule tvrdi da je Zeljko mnogo strog i da vice na igrace.Drugi treneri to nepraktikuju.

Zoki kaze da Tristan treba vise da igra, samo sto Tristan jos nije zreo i nije igrao odbranu.

Imamo trenere na forumu.
 
“Ah, čoveče! Imaju igrače... Panter, Naneli, Ledej... Ceo tim je sjajan. Prilika da igraš za verovatno najboljeg evropskog trenera svih vremena je nešto što ne možeš da propustiš, moraš da dođeš kada te zove. Ne dešavaju se često situacije da igraš za trenera kakav je Željko Obradović. Pored toga, navijači su još jedan bitan faktor. Imati takvu podršku na svakoj utakmici, igrati pred 20.000 navijača je nešto neverovatno".

Pošto mi navijači Partizana izmišljamo.

Evo izjava igrača

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nemoj tako, lule tvrdi da je Zeljko mnogo strog i da vice na igrace.Drugi treneri to nepraktikuju.

Zoki kaze da Tristan treba vise da igra, samo sto Tristan jos nije zreo i nije igrao odbranu.

Imamo trenere na forumu.
Kad sašije par trojki onda je dobar a Panter se ne vidi na terenu.Ubacuje ga kad više ne zna šta će.Sad vas vuku ,Kaboklo,Kaminski i PDŽ
 
“Ah, čoveče! Imaju igrače... Panter, Naneli, Ledej... Ceo tim je sjajan. Prilika da igraš za verovatno najboljeg evropskog trenera svih vremena je nešto što ne možeš da propustiš, moraš da dođeš kada te zove. Ne dešavaju se često situacije da igraš za trenera kakav je Željko Obradović. Pored toga, navijači su još jedan bitan faktor. Imati takvu podršku na svakoj utakmici, igrati pred 20.000 navijača je nešto neverovatno".

Pošto mi navijači Partizana izmišljamo.

Evo izjava igrača

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
A lova ne igra ulogu?? Nemoj da si naivan.
 
Nazad
Vrh