SPORT-Opšta tema

Mislis da je jednostavno uklopiti i ukrotiti 12 top igraca?? Treba tu autoritet.
pa kad je osvojio i tamo i vamo dva kluba koja sam naveo,igracima bio pun klinac zelimira i njegovog deranja

autoritet je pokazao 2005-te koji ima

zato je i covic kada ga je postavio za trenera jugoslavije,zamolio Dudu Ivkovica da ostane uz reprezentaciju kao selektor
sve jasno kao dan
samo treba pratiti cinjenice
 
pa kad je osvojio i tamo i vamo dva kluba koja sam naveo,igracima bio pun klinac zelimira i njegovog deranja

autoritet je pokazao 2005-te koji ima

zato je i covic kada ga je postavio za trenera jugoslavije,zamolio Dudu Ivkovica da ostane uz reprezentaciju kao selektor
sve jasno kao dan
samo treba pratiti cinjenice
O cemu ti pricas, pa normalno da ce Duda da pomaze kada je Zeljko tada bio mlad trener, bio trener 5 godina. Plus. praksa je bila da uz tako malde trenere bude neko od iskusnijih, kao sto je pokojni profesor Nikolic bio uz njega i DUleta u Partizanu.
Ti samo da si ga kazes.
Poslusaj malo podkaste gde ljudi picaju iz kosarke i pricaju kako se radilo u to vreme
Pominjati da je Zeljko los ili prosecan trener j to samo rade ljdui da bi provocirali.
Zvezda ove sezone je primer kako jedan igrac rusi atmosferu a da nepricamo o reprezentativnicma koje smo mi imali 90ih, koje su to bile i njuske, i barabe(u pozitivnom smislu) i koliko je tu bilo ega.
O tome je pricao Milan Gurovic...
 
autoriter je pokazao 2005-te

Milan Gurovic jedan od najzasluznijih za Indijanapolis i kao kosarkas blago je reci vise nego odlican

kao covek je osoba ispod nule
klasicna sns njuska

smatrati njega kao neko koga treba smatrati za ozbiljno aj zdravo
 
sto bi rekao deda u ko to tamo peva:

Daj pet karata!!!

ja cu dodati u ovu recenicu rec JOS
malo je ovo :) :) :) :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

mozda zelimir i bude trener sa 12 top igraca
pricam vam o tome non stop al dzabe
Istina je da si ti jedini odavno provalio i razotkrio Zeljka kao jednnu neznalicu koja se godinama provlaci po najvacim Evropskim klubovima skenirao si ti njega tebe nije mogao da prevari nego bata LULE28 kazi ti tvom drugu iskreno KOLIKO PARA SI PUKO KADA SI SE KLADIO NA TERZU I BAHARA U DERBIJU OTVORI DUSU ISPLACI SE BI CE TI LAKSE i izanaliziraj malo KO JE KRIV I STA SE SVE IZDOGADJALO TAJ DAN :sta: ⁉️
 
da ne pricam da je milan gurovic upravo jedan od tih nad kojim zelimir nije imao autoritet te 2005te

i sad taj isti milan gurovic prica o zeljku

brate nidje veze
 
ko zna ako sledece godine zvezda ne igrala evro ligu vec evro kup,ukoliko ne dobije pozivnicu tj ne plati se za ucesce
a zelimir ostane u partizanu mozda i dobije budzet 30+ miliona pa imao 12 top igraca+neki nas da se nadje
mozda i osvoji evroligu

to je radio i sa panatom i fenerom,mozda mu uspe u i sa partizanom
Oterali ste Duska a on napravi skor 9/9 u Baskoniji a od kada je Zeljko dosao Zvezda promeni 5 trenera i to 5 vrhunskih imena u svetu kosarke a promenice jos 5 proverenih trenera samo nece promeniti MEDA BRUNDA on je tu da crta na konferenciji za stampu sta je plavo a sta zuto i da toksicno deluje na naivne slikare .Sto se tice gospodina ZOC a samo neka radi ono sto je radio i ranije i ne bojimo se za buducnost kluba jer kod njega uvek cilj opravdava sredstva ::super::
 
sto se tice zvezde pisem vec po milioniti put ali izgleda ne kontate

svake godine se u zvezdi stvara novi tim
dodje i ode po 10 igraca
treba im vremena da se uigraju bar 2meseca a sigurno i vise

nije isto kao kad ostane 5 igraca tj gotovo ista petorka i samo je dogradis sa jos 3 dobra igraca

ko prati ili ne sta radi Exum u Dalasu ove sezone,povredio se Kajri Irving i Exum usao u prvu postavu i eno ga rastura,da nije imao povredu nikad ne bi ni video evropu
 
ma gde bi bilo lose da drzava kada padne vlast kad tad pusti menice i kk partizan i fk zvezda bankrotiraju jer im vladaju sns njuske

a u taj isti kk partizan dodje zeljko i uzme platu koju nije imao ni u feneru i panati,e o tome se radi samo to vi ne kontate....a inace silno voli klub,ne samo on,nego i dejo stankovic zvezdu itd itd

sve licemer do licemera

i onda vidis ko je i kakav kao osoba
kad je prosinecki bio trener zvezde sam da iz svog dzepa igracima plate jer voli zvezdu
a ovi navodno vole a ustvari debilizam,populizam samo da se ima kesa

kazem sledece ako ostane zeljko,uzme Aba ligu(sto ce biti kriminal ako je je osvoji sa ovim timom,tek onda neznam kako ga mozete smatrati trenercinom)mozda i dobije 30 miliona buzdet pa sve igrace koje misli
 
Ja zivim za svoju porodicu i porodica za mene, a svi zajedno volimo Zvezdu. U svemu tome nalazim zadovoljstvo i snagu za ovo danasnje vreme. Radujem se svakom uspehu kluba isto kao i sto znam da podelim tugu prilikom neuspeha. Takodje znam da prepoznam iskrenog navijaca iz suprotnog tabora i to postujem. Ali da neko ovde kvalifikuje ljude kao retarde mogu samo blago da kazem da nije u redu. Mogu i ja njemu da kazem da je neandertalac, djubre nevaspitano ili da mu spominjem porodice, ali necu jer mi ne dozvoljava ni vaspitanje ni kodeks ponasanja pa ni pravila foruma. Sa tim vakabularom i intelektom mozete da komunicirate samo sa vasim kolegom mornarom, vodjom i liderom vam ovde na forumu.
Dobro sad koga ti volis ili ne volis i dali ikoga postujes ja predpostavljam da bi tako trebalo da bude kako pricas ali svedoci smo kako si vredjao ljude ovde po forumu nicim izazvan samo zato sto imaju drugacije misljenje u odredjenom momentu .Mene koji negujem prefinjen bonton i manire i jednu komunikaciju na najvisljem mogucem nivou si izvredjao nicim izazvan da je to bio horor a svog sunarodnika Zokija0230 jednog velikog pozitivca i coveka koji nezna i nemoze da naljuti nikoga jer je covek takva harizma i ljudina a pri tom tvoj Kikindjanin tvoj selja toliko si se kacio na ovog coveka opet nicim izazvan a ja sam posebno ranjiv kada vidim da sunarodnici nemaju dobre odnose .Pogledaj npr kako ja uvazavam mog selju VUXSD iako je covek iz suprotnog tabora nikada ni najmanji nesporazum tu nesme da bude .Kada rece VUXSD i na njega si jednom skocio da ga davis kada se slozio u necemu samnom ti si skocio nicim izazvan a pri tom si zaboravio da je VUXSD Zvezdina beba i to kakva ali samo je decko brutalno iskren i prema sebi i prema drugima
Tako da videli smo da gajis ljubav prema klubu ali sto se kulture tice tu si osiromasen i deficitaran ili je to ili si mentalno slab i nemozes da se nosis kada neko saopsti istinu a iako znas da je to istina tesko ti je da je prihvatis ::lose::.Kako god bilo nastavljamo u istom ritmu ovde je druzenje kvalitetno i trudicemo se da ova tema ostane na vrhunskom nivou jer drugacije ne moze ::prica::
 
Dobro Lule ti volis da radis poljoprivredu predlazem ti da sve sto zaradis poklonis nekome jer ti radis iz ljubavi. :)

A zasto ce biti kriminal da Zeljko uzme Aba ligu ide se u pley off i sve je moguce,ta prva pozicija i prednost domaceg terena ne znace mnogo.
 
Nema tu ko šta da ga voli ili ne voli.Samo vi ne vidite da je on dobar trener samo ako ima pun roster vrhunskih igrača.Kako neko podbaci ili bude povređen od dobrog trenera ostaje šta-samo crvenilo.Pa više je Dule uradio sa Zvezdom i pored silnih povreda i dosta lošije ekipe.Šta je u EL uradio u zadnjih 6 godina.On ne zna koji je potencijal Tristan i kako ima stranca na raspolaganju Tristan sedi na klupu.Ja kao laik vidim njegov potencijal.Šta očekuje od Anđušića kad mu daje prilike da igra na kašičice.Opet ću ponoviti.Videćete ko je Željko ka bude imao par povređenih igrača.
 
Dobro Lule ti volis da radis poljoprivredu predlazem ti da sve sto zaradis poklonis nekome jer ti radis iz ljubavi. :)

A zasto ce biti kriminal da Zeljko uzme Aba ligu ide se u pley off i sve je moguce,ta prva pozicija i prednost domaceg terena ne znace mnogo.
da imam milione kao Zeljko(a ima ih) sigurno bih sto se tice poljoprivrede radio nekima i za dzabe jer sam takva osoba,znam i ovde neke koji imaju milione pa su stipse za svaki dinar a znam i neke koji ce ti doci pomoci lagano bez naplate,opet ko je kakav u zivotu

o tome ti pricam al ne kontas ti to izgleda

pogresio sam u svom postu sada vidim a ti nekontas opet celu recenicu koju sam napisao,mada mi nije jasno kako nisi shvatio-

kazem sledece ako ostane zeljko,uzme Aba ligu(sto ce biti kriminal ako je je osvoji sa ovim timom,tek onda neznam kako ga mozete smatrati trenercinom)mozda i dobije 30 miliona buzdet pa sve igrace koje misli


kazem sledece ako ostane zeljko,uzme Aba ligu(sto ce biti kriminal ako je NE osvoji sa ovim timom,tek onda neznam kako ga mozete smatrati trenercinom)mozda i dobije 30 miliona buzdet pa sve igrace koje misli
 
Njima jako smeta naš trener a mi branili Duška kad su ga oterali.
Naravno da su ga oterali covek je licnost i kao igrac i kao trener veliko ime i veliki strucnjak ali MEDO BRUNDO je jos uvek glavni i odgovorni umetnik glavni trovac i moram priznati da jos uvek uspeva da naivniji deo populacije drzi pod kontrolom i da im ubrizgava dnevnu dozu necega NPR clan LULE28 iz postova bih rekao da je pod dejstvom MEDA BRUNDA a sto se tice clana COCI64 on nije pod njegovim dejstvom ali za sada mudro cuti i ne izjasnjava se o njegovom dejstvovanju u klubu .Naravno da bi svi mi voleli da u klubu budu ljudi iz sveta kosarke i da ovakvi likovi nikome dobro doneli nisu ali realnost je takva a iz ove koze se ne moze .Zato necemo napadati Zeljka vec suprotno divicemo se svemu onome sto on stvara i davati neprestano podrsku jer je to jedini izlaz i kljuc za buducnost i prosperitet ::vino::
 
Dobro Lule ti volis da radis poljoprivredu predlazem ti da sve sto zaradis poklonis nekome jer ti radis iz ljubavi. :)

A zasto ce biti kriminal da Zeljko uzme Aba ligu ide se u pley off i sve je moguce,ta prva pozicija i prednost domaceg terena ne znace mnogo.
Zar ne misliš šta bi se sa Partizanom desilo da nije osvojio ABA ligu.Zamisli naslov:Veliki trener KK Partizana nije bio sposoban da osvoji trofej za 2 godine.Zbog toga ste osvojili ABA ligu.I sad ćete osvojiti jer jedno vaše pojačanje vredi kao naša 3.
 
Nazad
Vrh