SPORT-Opšta tema

Sto implicira da bi Partizan bio bolji u ligi sampiona 🤣
Sve mogu da citiram ko je sta prognozirao uglavnom je bilo gazenje u najavi sa 4 ili 5 razlike :udri: a za Bahara su mnogi glavu u vatru stavljali :sta: ⁉️ Clan LULE28 iz Subotice je cak isaao toliko daleko da se kladio na Zvezdu jako i samouvereno i nazalost platio danak neiskustvu .Clan PEXSAP je tek sada uvideo da su sve moje analize dovedene do savrsenstva i imam osecaj da tek sada pocinje da mi istinski veruje a clan COCI064 se brani cutanjem i njega necemo da diramo video je i on da je sve jedna velika prevara .Sto se tice clana VUXSD on se odvazio da kritikuje nije imao dlake na jeziku ali i pored svih strucnih analiza cak je i on pao na ispitu kada je prognozirao 4 komada u mrezi Partizana.Clan ZOKI230 tek sada nista ne razume a bio je ubedjen u suprotno NAASTAVLJAMO DA PRATIMO SA VELIKIM INTERESOVANJEM DALJA DESAVANJA A NIKADA INTERESANTNIJE BILO NIJE SEZONA JE IPAK OZNACENA KAO USPESNA CILJEVI SU OSTVARENI ::super::
 
N
Sve mogu da citiram ko je sta prognozirao uglavnom je bilo gazenje u najavi sa 4 ili 5 razlike :udri: a za Bahara su mnogi glavu u vatru stavljali :sta: ⁉️ Clan LULE28 iz Subotice je cak isaao toliko daleko da se kladio na Zvezdu jako i samouvereno i nazalost platio danak neiskustvu .Clan PEXSAP je tek sada uvideo da su sve moje analize dovedene do savrsenstva i imam osecaj da tek sada pocinje da mi istinski veruje a clan COCI064 se brani cutanjem i njega necemo da diramo video je i on da je sve jedna velika prevara .Sto se tice clana VUXSD on se odvazio da kritikuje nije imao dlake na jeziku ali i pored svih strucnih analiza cak je i on pao na ispitu kada je prognozirao 4 komada u mrezi Partizana.Clan ZOKI230 tek sada nista ne razume a bio je ubedjen u suprotno NAASTAVLJAMO DA PRATIMO SA VELIKIM INTERESOVANJEM DALJA DESAVANJA A NIKADA INTERESANTNIJE BILO NIJE SEZONA JE IPAK OZNACENA KAO USPESNA CILJEVI SU OSTVARENI ::super::
Nije problem mornar neka svako navija za svoj tim, realno ili nerealno navijacki ima i toga, i to moze da se oprosti. Ali prostacka vredjanja da neko nekog j....e zato sto navija za drugi tim, to moze svako da da tati i mami koji su ga tako prostacki vaspitali. Toliko.
 
N
Nije problem mornar neka svako navija za svoj tim, realno ili nerealno navijacki ima i toga, i to moze da se oprosti. Ali prostacka vredjanja da neko nekog j....e zato sto navija za drugi tim, to moze svako da da tati i mami koji su ga tako prostacki vaspitali. Toliko.
ovde su sve vrhunski domaćini i mislim da niko od nas neće mami i tati da da ništa neprimereno .Nego šta kažeš ti za derbi jel imaš neko valjano objašnjenje ubaci se malo u stručnu analizu pa da podignemo ovu temu na malo vislji nivo

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
U kakfo lagano gaženje ostali igrači Partizana u Valensiju.

Neko rečee Trodosić mator, večeras je pokazao da može i oće još

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ja da sam iskreni zvezdas navijao bih da se ove godine ne uzme titula jer je danas Terzic najavio ostavku ukoliko ne budu sampioni . Eto prilike da ga se otresu 🤔
 
Razmontirali su nas momacki,nemocni smo bili totalno. Krenu pod obruc pa se poplase i onda ne zna sta ce sa loptom...
 
Tako je bilo i prošle godine u Madridu u ligaškom delu. Real je rano ušao u dobru formu nemogu to održati do kraja a mi ćemo je postepeno dizati.
 
Ovako loša Zvezda je u svim statističkim podacima bila bolja ,Rodičev poklon ,dva gola iz ofsajda i srećno iskorištena situacija kod izmene Nedeljkoć-Endiaj ...imali ste sreće više no pameti...pobedili ,slavite ,imate pravo...
Ako se ne pojačate na proleće ima da bude 3-4 komada po utakmici..
A koliko je Bahar bio hendikep za Zvezdu ...videćete u nastavku...
kurčite se dok možete...
 
Sve je jasno kao dan,vaša je titula.Ovde se sve vrti oko usne.Misliš li da bi Terzić tek tako rekao da on odlazi ako Zvezda ne bude prvak.
Jedino me interesuje čija je odgovornost što je Zvezda najgori tim Lige Šampiona?
 
Терзић је више пута причао да ће дати оставку ако Звеуда не буде прва у првенству. Али то је искусни спин мајстор.... Оставка неће бити прихваћена... Јер та екипа је до лаката у кеси са дукатима.... Кеси у коју ми гурамо милом или силом а и наша ће деца....
Са те се дроге не скида... Путовања, састанци, хотели, разноразне светске конференције... Имаш прилику да будеш паметан и да ти скандирају... Пишнеш у гаће кад те зове председник...

Да, прогнозирао сам четири комада али Партизан је дочекао својих (90+) пет минута. Био је у запећку и ћутао је и није се курчио што није био статиста у лиги шампиона а ни он се није прославио у европи.

Остаје да се пресабере екипа са новим тренером.... Нисам сигуран колико ће имати новаца, снаге и мотивације за следеће квалификације...
Код тих мањих клубова промена тренера је више проблематичнија него код већих... Мада пример Челсија и то побија... Ево погледајте Јунајтед... Држи тренера али екипу је разбио још онај пре Муриња плус Погба и Марсијал...
Добар пример је Редбул... Добар тренер за већ постојећу игру и исто тако бирани играчи са потенцијалом...
а не ови што су испали из воза....
 
Sve mogu da citiram ko je sta prognozirao uglavnom je bilo gazenje u najavi sa 4 ili 5 razlike :udri: a za Bahara su mnogi glavu u vatru stavljali :sta: ⁉️ Clan LULE28 iz Subotice je cak isaao toliko daleko da se kladio na Zvezdu jako i samouvereno i nazalost platio danak neiskustvu .Clan PEXSAP je tek sada uvideo da su sve moje analize dovedene do savrsenstva i imam osecaj da tek sada pocinje da mi istinski veruje a clan COCI064 se brani cutanjem i njega necemo da diramo video je i on da je sve jedna velika prevara .Sto se tice clana VUXSD on se odvazio da kritikuje nije imao dlake na jeziku ali i pored svih strucnih analiza cak je i on pao na ispitu kada je prognozirao 4 komada u mrezi Partizana.Clan ZOKI230 tek sada nista ne razume a bio je ubedjen u suprotno NAASTAVLJAMO DA PRATIMO SA VELIKIM INTERESOVANJEM DALJA DESAVANJA A NIKADA INTERESANTNIJE BILO NIJE SEZONA JE IPAK OZNACENA KAO USPESNA CILJEVI SU OSTVARENI ::super::
U pravu si kolega.Baš nešto ne razumem, vidim sinoć pad sa velike visine u Madridu.Neko reče da Partizan još nije došao do forme a dobio prethodne 4 utakmice :haha: Izgleda da je Čus bolji trener od Rumenoglua,momentalno.Rumenoglu se sinoć izgubio kao Bahar.Mislim da mu treba još najmanje 2 NBA igrača.
Što se fudbala tiče,kako vi kažete-prvenstvo je već namešteno.Čemu onda euforija.Nije bolji pobedio ali nam je dobro došlo da se oprostimo od Bahara i možda nekih koje je forsiraoSad će kod Miloja to biti druga priča.Nikad se nisam radovao pobedi Partizana kao sada.Da konačno izjava posle utakmica bude na srpskom jeziku.Najdraže mi je što se Duljaj radovao kao malo dete.Mislio sam da će poleteti kao dron.
Kolega-Zvezda će biti prva sigurno jer je Partizanu važnije da dobije Zvezdu nego titulu.
 
Ali ste jedva dočekali da izgubimo,odmah ste se javili.
I dalje nikakav komentar na to ko je odgovoran što je Zvezda najgori učesnik Lige Šampiona.
 
A vi se naslađujete kad mi izgubimo.Što bi mi bili drugačiji.
Zvezda je bar bila učesnik LŠ a vi,gde li ste.
Zoki drug moj kada se dese ovakve stvari iskopa se rupa i gurne seglava u rupu kao noj ili to ili se stavi flaster na usta i da se čovek brani ćutanjem.A ovo za Reala nadam se da je sala oni ljudi favoriti broj jedan u Evropi skupi ko djavo a mogu da igraju sa NBA timovima koliki roster i kakva imena tako da ne treba sada preterivatj a za Partizana kapa dole za učinjeno ali samo malo realnosti mora da bude.Jel ceniš ti ovo što radi Zeljko

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ovako loša Zvezda je u svim statističkim podacima bila bolja ,Rodičev poklon ,dva gola iz ofsajda i srećno iskorištena situacija kod izmene Nedeljkoć-Endiaj ...imali ste sreće više no pameti...pobedili ,slavite ,imate pravo...
Ako se ne pojačate na proleće ima da bude 3-4 komada po utakmici..
A koliko je Bahar bio hendikep za Zvezdu ...videćete u nastavku...
kurčite se dok možete...
Znači zmaju ipak će da bude 4 komada ali na proleće .Izgleda da je onaj meč sa Fiorentinom totalno destabilizovao psihu i ostavio neizbrisiv trag mediju crveno belima .Ako mislite da nas tucete na proleće jedino da dovedete nekoliko igra a iz Bačke palanke izTSC a nikako drugacije a ovi istrošeni Serifi i ostala sekund hend bratija to može da se vrati kao defektima roba BEKSOM valjda su još pod garancijom kao Bahar a i neće da uzmu nezaradjeno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh