SPORT-Opšta tema

Kad smo već kod toga koliko je ovo istina vodećemo
0f7b9a280bfdef6fc6ef8c2918275918.jpg


Poslato sa RMO-NX1 pomoću Tapatoka
 
Što se tiče obeštećenja tu neko debelo laže, on je smenjen a nije ni znao taka da se ta klauzula iz ugovora automatski aktivira. O iznosu neću da komentarišem ali je ogroman za naše prilike
 
pa mozemo samo da nagadjamo

ako je sporazumni znaci da je ok i jednoj i drugoj strani

covek ocigledno da od rata u izraelu totalno drugi trener
 
Prvo ko prati kosarku zna da Bjelicu ne sme da stavlja u isti kos sa Tobijem, Bolombojem, ostalom boranijom koju je uprava ili ko vec doveo u Zvezdu.
Covek je osvoji sve, to sto ima 36 godina, ozbiljne povrede, to sto mu je Misko napravio ugovor sa Zvezdom (mozda iz najbolje naere da bi se vratio u formu i zavrsio karijeru u voljenom klubu)jer je sam Bjelica izjavio da zeli da zavrsi karijeru u Zvezdi i da mu je zelja da igra sa Teodosicem i jos nekim ali se ne secam kim i to u Zvezdi.
To sto u Partizan igrace dovode Zoran Savic i Zeljko a sto u Zvezdi se i ne zna ko dovodi i bira igrace to je na njihovu krivicu.
Nemojte o parama obe ekipe imaku ove sezone nikad vece budzete, struka je u Zvezdi zajebala, kao sto je Partizan posle Duleta pod Vladom Jovanovicem imao para ali lose poteze vukao.
To sto u kk Partizan se igraci vezu za klub i po njima se vidi da igraju z aklub (normalno ne svi) za to je najzasluznija struka prvo Dule pa onda i sada Zeljko jer svi igraci koji dolaze kazu ocemo da igramo za Zeljka.
Imam na vu temu jos dosta da pisem ali ko hoce shvati ce.
Kada se zavrsila prosla sezona pre Svetskog imate podkaste i gde su pricali o dovodjenju igraca u Zvezdi, svi su sa sumnjm gledali na to masovn dovodjenje, Ataman je bar doodio proverene igrace, zvezda sem Teodosica cija je zelja neizmerna, cak i njegovo telo pa on nkada ovako nije izgledao fizicki, ali covek ima godine i ne moze da igra taj ritam nego do 15 minuta max. Topic stariji je video kakva je situacija u Zvezdi i pokai sina u Megi, to je trebalo da bude znak da tamo niesto ne stima, druga stvar prva utakmica protiv Asvela gde Dusko izjavljuje da se kosarka ne igra samo na trojke...
Meni je kivo sto Zvezda umesto da se bori za Top 8i samim tim imamo 2 ekipe koje se bore u Top8 a sto da ne i F4, mi imamo trenutno tim koji se bori za bolji skor sa Albom.
Ako se nesto nepreduzme ode i Mitrovic a decko je najinteligentniji igrac koje sam u skorije vreme video i stvarno zna kosarku
 
jel si ti sad realno uporedio budzet panate i trenera atamana sa budzetom zvezde??? :ROFLMAO:


imas na pocetku ove sezone kad su na instagramu svi napali Madara pa bilo i za Ledeya u fazonu podrske kao hvala brate sto si ostao uz klub ovo za manje para itd i onda im Ledey odgovorio da je razlog ostanka jednostavno to sto je dobio love koliko je trazio i da je zato potpisao novi ugovor
pa imas i pantera koji je stao uz madara i branio ga u smislu da su oni samo igraci i ljudi i jednostavno zaradjuju za svoj zivot

ta fraza vezu se za klub je takva budalastina koju su vama grobarima prodali pricu dule mag i tegeltija da to vama iz glave vise niko nece izbiti i osporiti ma koliko ukazivao na cinjenice
evo ti primer ove godine Slukas,dete Olimpijakosa napravio ime u njemu,posle upravo pod Zeljkom u Fenerbahceu(gle cuda opet otisao za lovom) se vratio nazad u Olimp i ove sezone zove Ataman da dodje u najveceg rivala panatinaikos i dobije platu da postane drugi najplaceniji igrac evrolige

a to vezao se za klub i ostalo okacite macku o rep
 
Nemora čovek da pročita ugovor da bi znao da suma nije mala

Poslato sa RMO-NX1 pomoću Tapatoka
Kako možete znati kad niste videli ni slovo od ugovora.To znaju akteri.Znate ono što pročitate kao i svi mi.Sad sve zavisi šta je mala a šta velika suma.
Koliko je Rumenoglu dobio po ugovoru.Da li to znate.I koliko je dobio na ruke u 4 zida-i to znate.Možete samo da nagađate i ništa više.Mogao je Bahar po vašem i ne izlaziti na utakmice a da dobije plate jer mu piše u ugovoru.Dajte taj ugovor o kome sve znate da ga vidimo.Mislite da je Terza naivan i ti što su pravili ugovore.
 
Opet vi o Obradoviću, pa on je jedan od najboljih trenera u Evropi svih vremena Pošto su mnogi od vas lopti videli na fizičkom u skoli da vam malo pojasnim kakva primanja treba da ima trener kao što je on minimalno kao najbolje plaćen igrač. I potrudite sa da ga više ne spominje te u nekom negativnom kontekstu.
 
Ja sam uporedio nacin formiranja ekipe, Ataman ima na osnovu cega da kaze idemo napad na evrotituli, na osnovu ceka Covic moze da kaze napadamo 4 trofeja?
To sto vas Obradovic jebe i sto se isfrustrirani jer ste videli da vam Covic maze oci nemojte nas sada da pravite na budale i da ih opravdavate.
Pogledajte malo pre pocetka sezone ljude koji su u kosarci bivse igrace i funkcionere sa obe strane koji kazu nkada se ovoliko nije ulozilo u oba tima.
Drugo Limar je u prvih 10 ljudi po Forbsovom istrazivanju u Srbiji po vrednosti i njegove dve firme su sonzori, mozda je stvarno Partizanovac mozda se malo drznuo pa nije poslusao vodju da ostane Partizan ikebana iako nije placao porez, sve je to mozda, mzoda veliki vodja pusta sada malo kkjer nije glup ako je lud pa vidi koju podrsku ima Zeljko, videlo se na slucaju Mirotic kolko se mesaju drzava i crkva
Kada se kaze Zeljko Obradovic trebada se aplaudira i da se kaze cast mi je ali vi Zvezdasi nikada necete do moci da shvatite jer vas je legenda Covic zatrovao mrznjom.
Zbog tog idiota ja ne smem da vodim dete ako bude bilo kupa u Nisu..
 
Poslednja izmena:
e tu dolazimo do toga gde lezi zec
prica se vrti da se vezu za klub,vole klub,igraju za kikiriki i onda taj koji navodno voli taj isti klub dodje i uzme jednu od vecih mozda i najvecih plata u kosarci kod nas
inace Zeljko je prijavljen na minimalac u klubu KK Ofy Basket,za taj klub su prijavljeni jos nekiliko igraca i pomocni trener Karaicic
KK Ofy je donirao KK Partizanu u onoj akciji preko 20mil dinara


mozda se covic i sprda sa fajnal forom
vama ostanu panter,naneli,ledey i ekipa dovede kaminskog
mi dovedemo matorog teodosica,yaga,tobeya i sta treba da kazemo jaci su 3 puta od nas


kolega jel znas da su se grobari u valensiji potukli na tribini sa policijom? ej u valnsiji a ti se brines za nis
pevate pesme o covicu u spaniji? i naravno zamena teza mi imamo mrznju,ej koja komedija

da nije covica kada je bio predsednik saveza 90tih ne bi ni ucestvovali u atini 95-te gde smo uzeli zlato
 
Video sam da su se tukli zasto ne znam.
Pa Covic poblesavio od kada je u Zvezdi, ne sporim uspehe iz 90ih, niti njegov FMP koji steta sto nije pocetkom 2000ih imao vecih uspeha jer mu je samo falila baza navijaca isto kao i Hemofarmu.
Zameram Covicu sta radi poslednjih 15 godina nista vise od toga.
Ja ne pevam pesme ni njemu ni njegovoj zeni, zna se ko je njemu dopustio sve ovo jer taj je uvek bio uz svaku vlast.
 
pa sta je poblesavio?
zvezda dovela Demarkusa Nelsona,Cirbesa,jenkinsa,Kvinsi Millera,Markusa Vilijamsa,Blejk Silba,Jordan Lojd,Bili beron,Dzejms feldin,Panter,Lesort,Mohamed Faye itd itd
ponavljam samo su iz ove ekipe dva igraca ostala i sledecu godinu Cirbes i Dzenka
ovi ostali svi posle jedne sezone otisli za vece pare nego u zvezdi sto su imali i ti sad kazes poblesavio,sa cime da mi je znati

ovo non stop potencirate pricu o nikad vecem budzetu zvezde,kao da to ima neki znacaj kad partizan ima za 5miliona veci budzet
dzabe zvezdi sto je ovo navodno najveci budzet(sto je ispod proseka EL) kad sa ovim budzetom tesko moze do top 8
mozda top 10 pa te kvalifikacije da se probaju


sto se tice aba lige tu ste ubedljivo prvi favorit za osvajanje
tako da pitanje da li ce zvezda ucestvovati sledece godine u EL ako se vrate rusi,ubaci dubai i ostalo...velika nepoznanica
 
Ja ne potenciram pricu niti sam je izmislio to kazu ljudi koji su u kosarci, sam Nedovic je izjavio da je najskuplji tim.
Poblesavio mislim na izjave, prepucavanja politicki deo njega koji razdire sport na to mislim. On je politicar nekada i sportski radnik bio ali pre svega politicar.
 
Opet vi o Obradoviću, pa on je jedan od najboljih trenera u Evropi svih vremena Pošto su mnogi od vas lopti videli na fizičkom u skoli da vam malo pojasnim kakva primanja treba da ima trener kao što je on minimalno kao najbolje plaćen igrač. I potrudite sa da ga više ne spominje te u nekom negativnom kontekstu.
Jedino ti ostaje da ga odvedeš kući da ga drugi ne bi napadali.Mi smo na fizičkom preskakali kozlić pa ne znamo šta je lopta pa nam takvi trebaju objašnjavati kolika treba da je plata trenera koji je za 3 godine od 6 trofeja osvojio 1 a treba da se napiše BIO najbolji trener.
 
Prvo ko prati kosarku zna da Bjelicu ne sme da stavlja u isti kos sa Tobijem, Bolombojem, ostalom boranijom koju je uprava ili ko vec doveo u Zvezdu.
Covek je osvoji sve, to sto ima 36 godina, ozbiljne povrede, to sto mu je Misko napravio ugovor sa Zvezdom (mozda iz najbolje naere da bi se vratio u formu i zavrsio karijeru u voljenom klubu)jer je sam Bjelica izjavio da zeli da zavrsi karijeru u Zvezdi i da mu je zelja da igra sa Teodosicem i jos nekim ali se ne secam kim i to u Zvezdi.
To sto u Partizan igrace dovode Zoran Savic i Zeljko a sto u Zvezdi se i ne zna ko dovodi i bira igrace to je na njihovu krivicu.
Nemojte o parama obe ekipe imaku ove sezone nikad vece budzete, struka je u Zvezdi zajebala, kao sto je Partizan posle Duleta pod Vladom Jovanovicem imao para ali lose poteze vukao.
To sto u kk Partizan se igraci vezu za klub i po njima se vidi da igraju z aklub (normalno ne svi) za to je najzasluznija struka prvo Dule pa onda i sada Zeljko jer svi igraci koji dolaze kazu ocemo da igramo za Zeljka.
Imam na vu temu jos dosta da pisem ali ko hoce shvati ce.
Kada se zavrsila prosla sezona pre Svetskog imate podkaste i gde su pricali o dovodjenju igraca u Zvezdi, svi su sa sumnjm gledali na to masovn dovodjenje, Ataman je bar doodio proverene igrace, zvezda sem Teodosica cija je zelja neizmerna, cak i njegovo telo pa on nkada ovako nije izgledao fizicki, ali covek ima godine i ne moze da igra taj ritam nego do 15 minuta max. Topic stariji je video kakva je situacija u Zvezdi i pokai sina u Megi, to je trebalo da bude znak da tamo niesto ne stima, druga stvar prva utakmica protiv Asvela gde Dusko izjavljuje da se kosarka ne igra samo na trojke...
Meni je kivo sto Zvezda umesto da se bori za Top 8i samim tim imamo 2 ekipe koje se bore u Top8 a sto da ne i F4, mi imamo trenutno tim koji se bori za bolji skor sa Albom.
Ako se nesto nepreduzme ode i Mitrovic a decko je najinteligentniji igrac koje sam u skorije vreme video i stvarno zna kosarku
Teo i Bjelica su bili vrhunski igraci, ali sad nisu, mogu za veterane zvezde da igraju na vrhunskom nivou. Sta ce nama kuzmic, bjelica, raduljica, nemas od njih nikakve pomoci samo su na platnom spisku a pregazile ih godine. Ne igra se evroliga sa tim parama i igracima.
Zanimljivo mi kako ovi grobari znaju da kk partizan i zvezda imaju iste budzete ali mi ne znamo oni znaju. Kako ce barak dobiti milionsku ostetu, kao da su oni sastavljali ugovor. Kako su njihovi porezi placeni od karata i donacija, i njihovi igraci i treneri. Ma sve finansijski eksperti.
 
Nazad
Vrh