SPORT-Opšta tema

Ja sam uporedio nacin formiranja ekipe, Ataman ima na osnovu cega da kaze idemo napad na evrotituli, na osnovu ceka Covic moze da kaze napadamo 4 trofeja?
To sto vas Obradovic jebe i sto se isfrustrirani jer ste videli da vam Covic maze oci nemojte nas sada da pravite na budale i da ih opravdavate.
Pogledajte malo pre pocetka sezone ljude koji su u kosarci bivse igrace i funkcionere sa obe strane koji kazu nkada se ovoliko nije ulozilo u oba tima.
Drugo Limar je u prvih 10 ljudi po Forbsovom istrazivanju u Srbiji po vrednosti i njegove dve firme su sonzori, mozda je stvarno Partizanovac mozda se malo drznuo pa nije poslusao vodju da ostane Partizan ikebana iako nije placao porez, sve je to mozda, mzoda veliki vodja pusta sada malo kkjer nije glup ako je lud pa vidi koju podrsku ima Zeljko, videlo se na slucaju Mirotic kolko se mesaju drzava i crkva
Kada se kaze Zeljko Obradovic trebada se aplaudira i da se kaze cast mi je ali vi Zvezdasi nikada necete do moci da shvatite jer vas je legenda Covic zatrovao mrznjom.
Zbog tog idiota ja ne smem da vodim dete ako bude bilo kupa u Nisu..
To sto si napisao da radi obradovic mozes da das tvojim ukucanima, neotesana ......
Cuj limar uspesan privirednik za primer, blago tebi ako ti sns mafijas za primer....
 
I kao sto sam rekao u medijima se vise pise o porazu zvezde,terziceva saopstenja,smene trenera... pobedu niko vise i ne spominje.

Vidim ubiste se sa nabrajanjem igraca kk Partizana... a niko ne spominje klempu koji je kostao kao Panter,Nanely i Leday zajedno. :D

A hvalospeve o Teu madjionicaru da ne pricam... sad od jednom ni on vam ne valja.

U Srbiji bar 4 miliona gradjana navija za zvezdu a 1 milion je minimum glasao za sns kako bi im se sirota crvena zvezda dovoljno pojacala.
 
I kao sto sam rekao u medijima se vise pise o porazu zvezde,terziceva saopstenja,smene trenera... pobedu niko vise i ne spominje.

Vidim ubiste se sa nabrajanjem igraca kk Partizana... a niko ne spominje klempu koji je kostao kao Panter,Nanely i Leday zajedno. :D

A hvalospeve o Teu madjionicaru da ne pricam... sad od jednom ni on vam ne valja.

U Srbiji bar 4 miliona gradjana navija za zvezdu a 1 milion je minimum glasao za sns kako bi im se sirota crvena zvezda dovoljno pojacala.
Mene briši kao glasača a navijač sam Zvezde.
 
I kao sto sam rekao u medijima se vise pise o porazu zvezde,terziceva saopstenja,smene trenera... pobedu niko vise i ne spominje.

Vidim ubiste se sa nabrajanjem igraca kk Partizana... a niko ne spominje klempu koji je kostao kao Panter,Nanely i Leday zajedno. :D

A hvalospeve o Teu madjionicaru da ne pricam... sad od jednom ni on vam ne valja.

U Srbiji bar 4 miliona gradjana navija za zvezdu a 1 milion je minimum glasao za sns kako bi im se sirota crvena zvezda dovoljno pojacala.
Nesto ne vidim da su vam se nakupili glasova tadic i dulo mag, kad su vas prozvali da je to duznost svakog navijaca partizana da glasa za njih....
Inace nisu svi zvezdasi za vlast....
 
To sto si napisao da radi obradovic mozes da das tvojim ukucanima, neotesana ......
Cuj limar uspesan privirednik za primer, blago tebi ako ti sns mafijas za primer....
Nisam ja pisao clanak to se obrati urednicima Forbsa Srbija, ja sam samo naveo jer ni ja do tog clanka nisam znao ko je Ostoja.
A to sto vama radi Obradovic radio je 10 godina Dule Vujosevic kome je zabranje da se bavi poslom po nalogu vladajuce prve usne Srbije

Tacnio je da nisu svi Zvezdasi za vlast ali bi mogli da se pridruze i krenu da zvizde bar to za pocetak prvoj usni. Ne mora da pevaju Vucicu pederu razumem da bi to bilo ponizenje da uzmu tudji ideju...
 
Ja iskljucivo pricam o rezultatima, Obradovic za razliku od Vujosevica ne zeli da se bavi politikom vec sportom.
Iskljucivo i iskljucivo pricam o sportskim uspesima
I nisam podrzao sto je Dule sa onom nesrecom Tadicem usao u kolo
 
Jel o ponašanju s Ćokijem?
Ako je neko u politici to je vaš Ćoki.Čovek uz svaku vlast i za svaki sistem.
Nismo vam mi krivi za rezultate ove godine a Ćoki sam rekao pre početka prvenstva da je ovo najjači tim do sada.
 
Ma pusti ih oće da se svađaju i to ti je.
Jok Dule ludio zbog Marsovca ne zbog Čovića i exel tabela...

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ja sam uporedio nacin formiranja ekipe, Ataman ima na osnovu cega da kaze idemo napad na evrotituli, na osnovu ceka Covic moze da kaze napadamo 4 trofeja?
To sto vas Obradovic jebe i sto se isfrustrirani jer ste videli da vam Covic maze oci nemojte nas sada da pravite na budale i da ih opravdavate.
Pogledajte malo pre pocetka sezone ljude koji su u kosarci bivse igrace i funkcionere sa obe strane koji kazu nkada se ovoliko nije ulozilo u oba tima.
Drugo Limar je u prvih 10 ljudi po Forbsovom istrazivanju u Srbiji po vrednosti i njegove dve firme su sonzori, mozda je stvarno Partizanovac mozda se malo drznuo pa nije poslusao vodju da ostane Partizan ikebana iako nije placao porez, sve je to mozda, mzoda veliki vodja pusta sada malo kkjer nije glup ako je lud pa vidi koju podrsku ima Zeljko, videlo se na slucaju Mirotic kolko se mesaju drzava i crkva
Kada se kaze Zeljko Obradovic trebada se aplaudira i da se kaze cast mi je ali vi Zvezdasi nikada necete do moci da shvatite jer vas je legenda Covic zatrovao mrznjom.
Zbog tog idiota ja ne smem da vodim dete ako bude bilo kupa u Nisu..
Kolega MilanM procitaj jos jednom svoj post pa vidi ko siri mrznju ovde na forumu. Drugo sta vam je kriva Vesna Covic da biste stalno vredjali zenu cak i u Valensiji. Uz vredjanje te zene glavna navijacka pesma je sisaj Zvezdo na svim utakmicama i ABA i Evrolige. Opsednuti ste Zvezdom bez obzira bila vam konkurent ili ne.
 
Što implicira ovo.


Inače, kada je u pitanju vrednost igrača dva tima na ''Transfermarktu'', Zvezdin tim se procenjuje na 72.33 miliona evra, a Partizanov na znatno skromnijih 34.18 miliona.
Jos jednom se pokazalo da bolji tim na papiru ne pobedjuje i na terenu. To je draz derbija i dobro je da je tako.
 
Nazad
Vrh