SPORT-Opšta tema

Zoki drug moj kada se dese ovakve stvari iskopa se rupa i gurne seglava u rupu kao noj ili to ili se stavi flaster na usta i da se čovek brani ćutanjem.A ovo za Reala nadam se da je sala oni ljudi favoriti broj jedan u Evropi skupi ko djavo a mogu da igraju sa NBA timovima koliki roster i kakva imena tako da ne treba sada preterivatj a za Partizana kapa dole za učinjeno ali samo malo realnosti mora da bude.Jel ceniš ti ovo što radi Zeljko

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
" Ima li ko jači"
 
Sve je jasno kao dan,vaša je titula.Ovde se sve vrti oko usne.Misliš li da bi Terzić tek tako rekao da on odlazi ako Zvezda ne bude prvak.
Jedino me interesuje čija je odgovornost što je Zvezda najgori tim Lige Šampiona?
E taj podatak ko je kriv sigurno nećeš dobiti ovde jer su svi ubeđeni da je problem ili u treneru ili u golmanu ili u igračima ili u fizioterapeutu ili u čistačici a kada ja kao neutralan a izuzetno stručan krenem da im objašnjavamo kako stoje stvari mnogi tu iskrenost i dobro namernost pogrešno shvataju .Sada si im i ti saopštio u kom grmu leži zec i da je problem u usnama a ja sada očekujem da čujem kontra pitanje A jel problem sa Baharovim usnama previše čitanja kurira i sličnih tabloida destabilizuje psihu i prave ljudima pogrešnu sliku o svemu a što se tiče titule to će da bude oni će da se probude i da zaigraju i svi će da budu prezadovoljni i a investicija ima da se opravda .Ovde je sreća okrenula ledja i sada se opet vraćaju bivši treneri ničim izazvani i tako u nedogled Ovo je sada nacionalna tragedija ovo je veći bunar nego železara Smederevo ovo je osim bunara i katastrofe i nacionalna katastrofa ANIKO DA OSUDI I DA KAZE NESTO KONKRETNO teško je naći pravog krivca očigledno .Žao mi sada ovog Bahar pustiše ga niz vodopade ni krivog ni dužnog ali neko je morao ocigledno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
A vi se naslađujete kad mi izgubimo.Što bi mi bili drugačiji.
Zvezda je bar bila učesnik LŠ a vi,gde li ste.
Ma pusti ih, kod njih je bolje stanje u fk verovatno pa se kao tese sto smo najgori u takmicenju koje je njima samo san poslednjih 10 godina...
Nama prebacuju vlast u fk, a u njihov kk usao sns toliko duboko da nema nazad. Samo nisu realni pa to da priznaju, mnogo mrznje i sujete...
 
Ma dobro slažem se i s tim ali gde je onda vaš kvalitet.Pre početka prvenstva ste govorili da sve ispod 3,4 komada je malo.Da ne pričamo šta ste pričali o uspehu u ligi šampiona.
Ispade da tu nema ni K od kvaliteta što sada i vi sami konstatujete.
Za Partizan je jasno da nema ni tima ni igre ali od vaših hvalospeva nije ostalo ništa.
Da ne pričamo šta je Terzić pričao i kakve je izjave davao.
 
E taj podatak ko je kriv sigurno nećeš dobiti ovde jer su svi ubeđeni da je problem ili u treneru ili u golmanu ili u igračima ili u fizioterapeutu ili u čistačici a kada ja kao neutralan a izuzetno stručan krenem da im objašnjavamo kako stoje stvari mnogi tu iskrenost i dobro namernost pogrešno shvataju .Sada si im i ti saopštio u kom grmu leži zec i da je problem u usnama a ja sada očekujem da čujem kontra pitanje A jel problem sa Baharovim usnama previše čitanja kurira i sličnih tabloida destabilizuje psihu i prave ljudima pogrešnu sliku o svemu a što se tiče titule to će da bude oni će da se probude i da zaigraju i svi će da budu prezadovoljni i a investicija ima da se opravda .Ovde je sreća okrenula ledja i sada se opet vraćaju bivši treneri ničim izazvani i tako u nedogled Ovo je sada nacionalna tragedija ovo je veći bunar nego železara Smederevo ovo je osim bunara i katastrofe i nacionalna katastrofa ANIKO DA OSUDI I DA KAZE NESTO KONKRETNO teško je naći pravog krivca očigledno .Žao mi sada ovog Bahar pustiše ga niz vodopade ni krivog ni dužnog ali neko je morao ocigledno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Kolega.Ti nisi neutralan,ti si Partizanovac.Da li je tebi normalno da se forsiraju igrači koji ili nisu u formi ili nisu dorasli zadatku.Mislim na Šerifa,Đigu,OlanjinkuRodića s tim što je Olanjinka od najmanje štete.Zbog čega je odbrana šuplja-zbog Terzića,Mrkele.Što Bahar misli da Bukari može da igra na bilo kojoj poziciji.Najveći krivac je Bahar.Lučiću treba održati predavanje da se spusti malo na zemlju a malo više minuta dati Šljiviću i Kneževiću koji me je iznenadio dobrom igrom.Ima toga dosta.Zašto je dolaskom Đige i Šerifa razbucao Krasoa i Olanjinku.Bahar nije znao šta hoće.Do sada je već trebao znati ko šta i gde može da igra i na osnovu toga taktizirati aq ne da luta ko muva bez glave.
A Partizan je pobedio jer je imao više sreće nego pameti-isto kao i Švajcarci.Ali rezultati se gledaju.
 
Ma dobro slažem se i s tim ali gde je onda vaš kvalitet.Pre početka prvenstva ste govorili da sve ispod 3,4 komada je malo.Da ne pričamo šta ste pričali o uspehu u ligi šampiona.
Ispade da tu nema ni K od kvaliteta što sada i vi sami konstatujete.
Za Partizan je jasno da nema ni tima ni igre ali od vaših hvalospeva nije ostalo ništa.
Da ne pričamo šta je Terzić pričao i kakve je izjave davao.
Za ligu sampiona premalo kvaliteta, za nasu ligu dovoljno da bi bili prvi.
 
Какво стање у држави такво и у спорту.
Колико само крађе и јавашлука по јавним предузећима
без икакве одговорности партијских директора,
Тако да очекивати неку одговорност
спортских функционера је немогућа мисија.

Владан Милојевић ,
За разлику од Бахара
који је поборник офанзивног фудбала
Милојевић гаји дефанзиван фудбал
и држи се оног резултат је мерило успеха.
У Звезди имао солидних резултата,
После Звезде доста лошије.

Тренутно у овом тренутку мислим да није лоше решење ,
Потребан је тренер који ће разговарати са играчима,
извући максимум од њих,
Направити атмосферу
А пре свега направити тим који ће имати хемију.
 
Partizan je ove sezone primio od Nordsjelanda 6 komada od Tsc a 4 komada od Radnickog Kragujevac 3 komada od IMT a 2 komada od Mladosti gak 4 komada i da ne nabrajam A STO SE TICE NAJXSKUPLJEG TIMA U ISTORIJI ZVEZDE NJIH JE UTERAO U MISJU RUPU PUSTIO SUZAVAC A ONDA IH SACEKAO SA USRANOM MOTKOM I DOTUKAO DA JE TO VECA BRUKA NEGO KADA JE BRAZIL IZGUBIO U RIO DE ZENERU OD PANCER DIVIZIJE SA 1 7 .Legendarni Goranac ih je oducio od fudbala i izvrsio savrsenu prezentaciju TOTALNOG FUDBALA I BAREM DA IKO CESTITA NA OVOJ BRILJANTNOJ PARTIJI NEGO SODOMA I GOMORA ::lose::
.AUUUUU ,AUUUU ,AUUUUUUU ovo da mi je neko pricoooo :sta: ali sta ti je zivot bledo drugoligasko Smederevo izbaci u kupu TSC a a onda TSC ubije Partizana na JNA ponizi nas da nema gde grdje i onda Kragujevac zavuce 3 komada i sada dolazi najskuplji tim u istoriji i sta da pomisle svi fudbalski sladokusci osim da bude RINGE RINGE RAJA :ROFLMAO: ali ne lezi vraze NAGUZISE GROBARI I NAGUZISE I RAZGUZISE i sada treba da leti perje ali odakle da se krene :unsure: Ja da budem iskren po zvucnim imenima sam mnogo vise ocekivao od naseg sampiona pogotovo sto ima ogromnog iskustva sa ligom sampiona i to je trebalo da bude rutinsko klanje medjutim dali je to nedostatak sportske srece ili je to skup skupih seknd hend pozadinaca doslo je do neshvatljive sterilnosti i paasivnosti sto je na volseban nacin iskoristio lucidni Goranac POSTAVIO IGRU I LEKCIJU KAKVU CRVENO BELI JOS NISU IMALI U SKOLI .Zbog ovakvih poteza je fudbal najlepsa sporedna stvar na svetu pobedio je bolji i srcaniji tim vrhunska performansa Igora Duljaija i njegovih pulena sta reci koju polugu posrati ⁉️
 
A koliko ta skupoća vredi u Evropi.Nisi o tome razmišljao.Koje je tako zvučno ime došlo u Zvezdu.Navedi mi jedno.Dobro je što ste dobili derbi da imate unucima da pričate,kako ste pobedili najskuplji tim u Srbiji.Ne tako davno na SP po imenima Srbija koja nije bila jeftina kao i Zvezda osvaja,koje mesto?
Po Partizanskim merilima MS nije smeo gol primiti od Zvezde.Isto tako i Lajpcig.Sa JB se desilo to što se desilo.Slično i sa Partizanom.Dobili ste penal koji Rodić nije imao potrebe da pravi jer je ladno mogao da ga stigne.Kao da mu je neko platio da pravi penal.Ta pobeda vam neće značiti ništa jer ćete brzo prokockati.Da nije pauze,sledeću bi odmah izgubili.Imate vi plaćenih stranaca od kojih je jedan pobegao a drugi žulja klupu.
Da ste izgubili došlo bi do raspada sistema i prvenstvo stvarno ne bi imalo smisla.I zato uživajte i mislite da ste svojom sjajnom,nezaboravnom istprijskom igrom savladali najskuplji tim Srbije :ppozdrav: :haha:
 
Nego kako je bilo,da niste pustili slučajno?
Igra nije bila ni sjajna ni bajna ali vi jednostavno niste mogli pobediti.
Što kaže Grunf iz Alan Forda:
Ako kaniš pobediti ne smeš izgubiti. :haha:
 
Poslednja izmena:
Ma da silni partizan zvezda na njegovom stadionu nije u stanju da pobedi od 2016 godine....11 derbija proslo od toga
Ne postoji ni jedan derbi u svetu a da gost nije u stanju da dobije a navodno ogroman favorit

Partizan od te 2016te dobija Zvezdu 2 puta na Marakani

Malo realnosti u zivotu nije na odmet

Rodic pravi penal u najmanjem uglu u 16metara a drugi gol se vraca iza linije odbrane upravo da Saldanja ne ostane u ofsajdu
Uvek neki igrac dobije zadatak
Kad se setim onog meca protiv Vozdovca gde Zvezda gubi navodno "namestenu" i vev osvojenu titulu,taj zadatak je dobio kapiten takodje levi bek Andjelkovic
 
Rodic
TxZdleF.jpg

Tri igraca zbog njega ostaju u igri a ne ofsajdu
Odjednom je prestao da poznaje pravila igre
 
Nazad
Vrh