SPORT-Opšta tema

gde mi nemamo sns kadar kad nas vodi vucic

za zvezdu se nije prestalo nikada navijati,ni kad je partizan u svim sportovima osvajao titule gotovo svake godine ne tako davno

Nemoj da se hvalis tim komunjrama sto lupetaju. Pa vas je osnovao Krcun, imali ste onog sa nadimkom "zver" u klubu.

Ovaj brazilac koliko vidim ima ciste papire a i da nema sta vase to zanima. Tresu vam se gace, strah vas da slucano ne uzmemo EL.
Vasa bolest se videla koliko iz petnih zila ste navijali za Real, i pravdanje igraca Reala.

Dao politicar i crkveno lice zeleno svetlo :haha: pa doso covek.

Pa vama je nestao dug od 17m preko noci u kk klubu, sipali silne pare. Dovodili vam F4 u BG nadajuci se da nesto uradite. A vi top 15 max. ;)

Uporedjujes zvezdanu sa Realom, barsom, Man U ? Znas li ti koliko oni imaju para od sponzora, marketinga, navijaca u svetu ? :haha:


 
Лулетов бод као и мој прелаз из 1-->1.
У другом полувремену игра на све или ништа, немцима су се мало и гаће тресле али се видело да су квалитетнији играчи.
Остаје да се победе "младићи" у гостима.
 
Mnogo su jaci Nemci, to se videlo po presingu iz 1 poluvremena dok nisu dali gol. Vidi se i po sutevima na gol statistika.
Nije ovo ekipa u ligi sampiona gde mi mozemo da igramo neku ulogu...
 
STRUCNA ANALIZA NAJSKUPLJEG TIMA U ISTORIJI SRBIJE SA LAJPCIGOM
Prvo poluvreme je posed lopte bio neverovatnih 82 /18 sto dovoljno govori da klizavo vreme definitivno nije islo na ruku nasem sampionu . Gol je pao u ranoj fazi igre i samim tim prvobitni plan da se odigra bunker pred svojih 60 000 navijaca je pao u vodu .Trener Bahar je bio na velikom iskusenju KAKO IZNETI LOPTU IZ SVOG SESNESTERCA NA PROTIVNICKU POLOVINU i na srecu nasih fudbalskih sladokusaca to je i uspeo .Lepa fudbalska predstava na radost svih ljubitelja fudbala obilovao je sa pregrst lucidnih poteza na obe strane a rezoltat iz prvog poluvremena je nalozio da se sve karte bace na sto .Razlika u klasi je ogromna a nasem sampionu ostaje da PROBA DA SE OGREBE ZA BOD U SVAJCARSKOJ PRED NASIM NAVIJACIMA JER GOSTOVANJE U SVICI JE KAO DA SE IGRA NA MARAKANI .U Beogradu se nebo otvorilo minut pre kraja i nas sampion je spasao bod uz boziju pomoc ali tamo ce morati da opravdaju abnormalna ulozena sredstva najveca u istoriji kluba .Za sada nisu uspeli u tome a jedna polovina Zvezdinih simpatizera iskusnijih i normalnijih cute i povlace se u sebe ne bi li prikrili unutrasnje nezadovoljstvo i totalno razocarenje a druga polovina naivnijih i izmanipulisanih skace i pokusava na sva zvona da na najbizarniji nacin opravda legalnu pljacku svoje uprave .
Opravdalo se ili ne TITANIK NASTAVLJA DA TONE A KORMILAR I DALJE TVRDI DA SMO NA PRAVOM PUTU PUTU ISTINE :unsure: MESTA PANICI NEMA NASTAVLJAMO DA SKUPO PRODAJEMO SVOJU KOZU I OPRAVDAVAMO NAJVECA ULOZENA SREDSTVA U ISTORIJI KLUBA
 
Nemoj da se hvalis tim komunjrama sto lupetaju. Pa vas je osnovao Krcun, imali ste onog sa nadimkom "zver" u klubu.

Ovaj brazilac koliko vidim ima ciste papire a i da nema sta vase to zanima. Tresu vam se gace, strah vas da slucano ne uzmemo EL.
Vasa bolest se videla koliko iz petnih zila ste navijali za Real, i pravdanje igraca Reala.

Dao politicar i crkveno lice zeleno svetlo :haha: pa doso covek.

Pa vama je nestao dug od 17m preko noci u kk klubu, sipali silne pare. Dovodili vam F4 u BG nadajuci se da nesto uradite. A vi top 15 max. ;)

Uporedjujes zvezdanu sa Realom, barsom, Man U ? Znas li ti koliko oni imaju para od sponzora, marketinga, navijaca u svetu ? :haha:


oba kluba su osnovali komunisti...jedni su jeli u domu armije drugi nisu

cuveni mag Dule
toliko je zavoleo Tadica dok je bio trener partizana da evo i postao nosilac liste za bg izbore

kakvi bre sponzori?
jel ti kontas da je dug--dug
imaju para kao sto i zvezda ima para ali se pravi dug


pa i NIS ima para koliko hoces ali pravi dug svake godine...tako i real,barsa,junajted itd
 
Nego hoće li neko da mi objasni šta se dešava u Prvoj ligi Srbije,OFK Beograd ušao u ligu i zaseo na čelo tabele.Igrom slučaja je tamo mali Terzić.Kakva slučajnost.
 
Ocigledno ne znas dobro...Tadic nije u Sns-u
Goran Vesic jeste koji je upravljao zvezdom gle cuda

Mag dule nije nista ugasio vec tadasnja ekipa na vlasti koju bi gle ironije vec sutra vratio nazad na vlast umesto ove bagre pa makar ugasili opet zvezdu
 
Pa Tadic ti sad ide sa ludim Raduletom koji je zvalonjin covek. On ih je doveo na vlast, on se njusio sa Dacicem. Sns doveo na vlast taj Tadic, rehabilitovao i sps. Politicar par exselans.
 
Pa Tadic ti sad ide sa ludim Raduletom koji je zvalonjin covek. On ih je doveo na vlast, on se njusio sa Dacicem. Sns doveo na vlast taj Tadic, rehabilitovao i sps. Politicar par exselans.
radule nije zvalonjin covek jer da jeste i sad bi bio u vlasti sa njim

nije tadic doveo sns na vlast vec evropa tj merkel i ameri jer tadic nije hteo da potpise briselski

nije tadic rehabilitovao sps,vec narod a 2008 godine sps tj dacic bira sa kime ce u vladu--da li sa radikalima(seselj,toma,vucic) ili tadicem i ostalima

posto imamo razlicita misljenja i stavove ocigledno

zavrsavam diskusiju
 
Sem golmana niko nije zaslužio prelaznu ocenu, katastrofa od igre neznase koje gori od koga
Ovi poluamateri Kopenhagen sto rade u firmi do 14 h a posle firme trening strpase Mancesteru 4 komada onako amaterski a ovi nasi krimosi ispazarise 2 slepera crnackih seknd hendova i nemogu da prenesu loptu na protivnicku polovinu /totalna sterilnost pasivni do bola /a lepo sam ukazivao ovde na forumu da je Bahar sibicar u najavi kakav crni strateg i kada se sibicar uklopi sa ovim likovima sa interpolove poternice onda je i jedan bod u grupi kao Ajfelov toranj
 
Ocigledno ne znas dobro...Tadic nije u Sns-u
Goran Vesic jeste koji je upravljao zvezdom gle cuda

Mag dule nije nista ugasio vec tadasnja ekipa na vlasti koju bi gle ironije vec sutra vratio nazad na vlast umesto ove bagre pa makar ugasili opet zvezdu
Jesi li se kladio na Induse protiv Lajpciga tj da li si verovao u voljeni klub ili si iskusno poslusao moj savet i sacuvao novac u dzepu ::novac:: 🤩
 
Ma da bas je za porediti trenutno Lajpcig i Man Junajted
Junajted trenutno nezna gde udara,ni u evropu sledece godine nece ici kako sada stoje stvari...inace vodio 2 0 protiv kopenhagena lagano i onda majmun rasford dobije crveni karton i utakmica ode u totalno drugi smer

Lajpcig u bundes ligi iako posle neocekivanog poraza od Majnca,sada ima 2 poraza posle 10 kola a odbrana im je druga u ligi posle Bajerna koji je primio 7gola a lajpcig i frankfurt samo po 9
4 napad u bundes ligi i tako dalje i tako dalje,2.5 gola po mexu daju

Igrao 3+ i jedva dodje
Isto kao i sinoc bajern galata,za 10min 3gola i nekako dodje tiket
 
Inace Benfika i Anterpen nemaju ni bod u svojim grupama posle 4 kola
Seltik i Union Berlin imaju takodje po 1bod

Eno i kod njih svi dobijaju otkaze,menjaju se treneri ili...??? :unsure::unsure::unsure:
 
radule nije zvalonjin covek jer da jeste i sad bi bio u vlasti sa njim

nije tadic doveo sns na vlast vec evropa tj merkel i ameri jer tadic nije hteo da potpise briselski

nije tadic rehabilitovao sps,vec narod a 2008 godine sps tj dacic bira sa kime ce u vladu--da li sa radikalima(seselj,toma,vucic) ili tadicem i ostalima

posto imamo razlicita misljenja i stavove ocigledno

zavrsavam diskusiju
Tacno je da Radule nije zvalonjin, to sto je bio u vladi 2014. pa izasao je i dokaz.
On sam nije nista bolji od zvlalavog jer je po istom principu ja glavni, kada su koristili app za izbor ljudi po odborima, pricao sam drugaru koji je dogurao i do poslanika(kada je uvideo da radule nije cist napustio je), da to ne valja ne moze app da ti kaze ono sto ce komsija, tako i bese, brzo pocese ti njihovi iz app da preletaju.
 
Inace Benfika i Anterpen nemaju ni bod u svojim grupama posle 4 kola
Seltik i Union Berlin imaju takodje po 1bod

Eno i kod njih svi dobijaju otkaze,menjaju se treneri ili...??? :unsure::unsure::unsure:
Zaboravio si da kazes da su sve to privatni klubovi pa neka gazda radi sta hoce . Ovde ulupaju drzavni novac i sve super . Sreca pa Man City dolazi poslednje kolo pa postoje sanse za 3 mesto . Naravno ako ih ne naduvaju Boysi .
 
Tacno je da Radule nije zvalonjin, to sto je bio u vladi 2014. pa izasao je i dokaz.
On sam nije nista bolji od zvlalavog jer je po istom principu ja glavni, kada su koristili app za izbor ljudi po odborima, pricao sam drugaru koji je dogurao i do poslanika(kada je uvideo da radule nije cist napustio je), da to ne valja ne moze app da ti kaze ono sto ce komsija, tako i bese, brzo pocese ti njihovi iz app da preletaju.
pa zato i ima nadimak Ludi Radule




da se vratimo na uporedjivanje lajpciga i junajteda
koliko je junajted u problemu govori i to da im ovaj igra i dalje u odbrani

 
Nazad
Vrh