SPORT-Opšta tema

Ko oce da se kladi da je prolece Zvezdino?
Cekaju da prodju izbori, naprave vladu taman ce tada da krene prolecni deo sezone i pali se masinerija Zvezdina, malo VAR, malo sudijske greske i istopi se prednost.
 
moj bod se trazi protiv jang bojsa u gostima i sitija kuci poslednje kolo,ukoliko gvardiola promesa karte a nama bod bio dovoljan da prodjemo dalje
naravno i lajpcig mora dobiti bojse kuci u tom poslednjem kolu


evo partizan vec vodi u pazaru 2min

vijam GG ponovo

hoce li strasni partizan primiti gol posle 540 min igre???
Bio ti gmizavac na tv, vec sam se zabrinuo sto ga nema.

Spominje kosovo, nije spomenuo pare sto je pokrao.

Posle se prebacio na kosarku, kaze nema gde juniori fmp1 i fmp2 da treniraju.Hoce da dobije ugovor sa arenom po istoj ceni kao Partizan, i termine.

Prave tamo neki kompleks zgrada pa mu frka za sale.
 
Zvezda - Javor 34:8 sutevi, u okvir 9:1, 2 primljena gola

Zvezda - IMT 24:7 šutevi, 1 u okvir primljen gol

.Zvezda - TSC 22:5, 4 u okvir iz prvog gol

Zvezda- Radnik 20:3 iz prvog šuta gol

kada se ovo samo okrene a treba samo malo srece,nikakav var i ostale gluposte nisu potrebni

nije uopste neka velika prednost i da je nedostizna ali da partizan ne moze primiti ni gol i izgubiti bar bod to je naucna fantastika
 
Bio ti gmizavac na tv, vec sam se zabrinuo sto ga nema.

Spominje kosovo, nije spomenuo pare sto je pokrao.

Posle se prebacio na kosarku, kaze nema gde juniori fmp1 i fmp2 da treniraju.Hoce da dobije ugovor sa arenom po istoj ceni kao Partizan, i termine.

Prave tamo neki kompleks zgrada pa mu frka za sale.
pogledaj 3 poslednja minuta
objasnio ti radoslav
inace ukrali ste veneciji igraca
dosao vam Bruno Kaboklo
covek potpisao ugovor sa Venceijom,zove Partizan sa vecim kesom,kaboklo otpusti menadzera i nece da igra za veneciju
venecija trazi milion evra za takozvani transfer i raskid ugovora....sta mislis da li je Partizan platio??? :ROFLMAO:
Ostoja nasao izvor nafte u malom mokrom lugu :ROFLMAO:
 
Kolega ni blizu miliona.
Ma lazu italijani

 
@ Lule28

Opet si jeo bunike.

Prodao Ostoja 3 njive i isplato crno dete.

Sta ja sad moram da prestanem da navijam za Partizan zato sto imamo kriminalne sns uprave ? Pa i pre smo imali razne kriminalce po upravama.
Ti nisi prestao da navijas za zvezdanu, vi nemate sns kadar u svakom klubu iz SD ? Vama je sve potaman, vucko sipa kintu, u fudbalu se namesta kako kome odgovara. Evo idi izbori pa malo mi da budemo prvi.

Nemoj samo da mi postavljas klip gde je Marnikovic reko da smo imali 500 navijaci na jednoj utakmici, znas i sam da decenijama unazad imamo najverniju i najvecu publiku u aba ligi.

Brini se za praznu arenu.
 
@Lule28 - vidi ko te pozdravlja sa marakane 🤗
av1-460x0.jpg
 
@ Lule28

Opet si jeo bunike.

Prodao Ostoja 3 njive i isplato crno dete.

Sta ja sad moram da prestanem da navijam za Partizan zato sto imamo kriminalne sns uprave ? Pa i pre smo imali razne kriminalce po upravama.
Ti nisi prestao da navijas za zvezdanu, vi nemate sns kadar u svakom klubu iz SD ? Vama je sve potaman, vucko sipa kintu, u fudbalu se namesta kako kome odgovara. Evo idi izbori pa malo mi da budemo prvi.

Nemoj samo da mi postavljas klip gde je Marnikovic reko da smo imali 500 navijaci na jednoj utakmici, znas i sam da decenijama unazad imamo najverniju i najvecu publiku u aba ligi.

Brini se za praznu arenu.
gde mi nemamo sns kadar kad nas vodi vucic

za zvezdu se nije prestalo nikada navijati,ni kad je partizan u svim sportovima osvajao titule gotovo svake godine ne tako davno

 
Možda je tebi smešno ali da nije bilo tada Ćokija i limenki pitanje je šta bi bilo s vama.Ne mislim da je to bilo dobro za Srpsku košarku ali tako je bilo.
 
Možda je tebi smešno ali da nije bilo tada Ćokija i limenki pitanje je šta bi bilo s vama.Ne mislim da je to bilo dobro za Srpsku košarku ali tako je bilo.

Dečko ne mešaj babe i žabe,vama su uzeli bili sve izvršitelji.
pa ko je doveo do toga

jel kontas ti sta pricas i pitas? :ROFLMAO: :ROFLMAO:

evo i kod vas izvrsitelji sutra stizu po koseve jer nemate za plate

upps jbg a zaboravio,doveli novog igraca...ne boj se doce jos jedan :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh