SPORT-Opšta tema

neznam zaista :ROFLMAO:
ali eto cisto poredjenje kakav igrac igra u jednom Junajtedu
a mi se brecamo na ove nase sto kao neznaju nista
 
Nista mi se ne svidja kako Teodosic igra, lose odbranu nema covek a u napadu siluje sut. Veceras je u poslednjih minut i po imao 3-4 promasaja i izgubljene lopte kada se lomi rez na dva tri razlike....
 
Ja preferiram Partizan. Da se tako kaze da sam navijac njihov. Ali kao bivsi sportista ne pratim mnogo desavanja ova kod nas. Pogotovu nasu fudbalsku ligu. Gledam sve sportove ali kad je reprezentacija u pitanju i ako neki klub igra sa stranim. A evo gledajuci Zvezdu u ovoj evroligi ove godine misljenja sam da su slabiji nego prosle. Doveli su 10 novih igraca i lose je to. Umesto sto su doveli ove strance (osim nekih) mogli su samo da povecaju primanja ovima koji su prosle godine bili nosioci igre npr Dobric. A po meni najveca je greska sto malog Topica nisu gurnuli u vatru pa da uz matorog Tea stice iskustvo. Ali da ga max rasterete nekog tereta i obaveza. Pa on je dalekoooo bolji od ovog Nejpira. A o zvezdi u fudbalu tek to je lose. Nikakve igre ovi sto su dovedeni ne prave razliku u kvalitetu od domacih. I mogli su da ostave onog trenera i da se svi dobro upoznaju i da imaju zdravu atmosferu u svlacionici. O Partizanu u fudbalu tek ne zelim da pisem. Pa to je hao a ne fudbal. Ajde nesto i rade u kosarci, Obradovic ima silno iskustvo i zna sta i kako treba. Ali i ovi mladi se slabo trude. Ili nemaju taj kvalitet da kad im trener nesto kaze da treba da urade oni nista.
 
Barsa se nudila zvezdi ali dzaba, 3 napada svi staticni stoje. Nema akcije, ceka se dribling i sut pleja ili beka. Barsa nista bolja u zavrsnici.

Nedovic nikada od njega igrac, sam nece da sutne za 3 nego uvaljuje viskiju Teodosicu koji je dobro cuvan.Nedovic se plasi kada treba da se stisnu muda i odluci utakmica.

Nejpir, no coment. Kada je uso na kraju igra se raspala.
 
Sa cime u svatove junaci :sta: ⁉️ Sta sam sve citao ovde na forumu 🥸 da se covek prenerazi sve je bilo u slengu Deki i ekipa su bili indijanci i sada sa Baharom dolazi novo poglavlje Crvene Zvezde nova era na pomolu grom iz vedra neba medjutim posto mi je poznato kako sve funkcionise u nasoj naprdnoj drzavi ukazivao sam na sve ovo sto se sada dogadja samo sto nisam pravilno shvacen ili mnogi nisu zeleli da shvate tj da priznaju realnost a istina zna da boli itekako .Nas sampion ce igrati jos jednom pred svojim navijacima u Svajcarskoj i po ko zna koji put probati da se ocese za bod ali i najvecim skepticima je jasno da je to NEMOGUCA MISIJA ili JEDNACINA SA MNOGO NEPOZNATIH (n) Najskuplji tim u istoriji :sta: dvo dno je davno probijeno Zvezda na putu OFK Beograda i Partizana po dugovanjima je davno trebala da dozivi stecaj ali je klub na raspiratoru a dokle ce ne znamo ⁉️::lose::
 
Komšije smešise pobeda, vas hoće šut a Fener nemoze ništa da ubode ali ih je zato protiv nas sralo.
 
Nazad
Vrh