SPORT-Opšta tema

Čisto da rszgraničiš neke stvari.
 
Čisto da rszgraničiš neke stvari.
ti i dalje ne kontas da je czv bukvalno ugasena zbog partizana a ne ko vi sto vicete gasi nam se klub gasi nam se klub a on osvoji aba ligu
 
Ne vredi,odustajem.Vama je uvek kriv Partizan,u to vreme niste mogli da smislite Duleta.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
@Lule28 - vidi ko te pozdravlja sa marakane 🤗
av1-460x0.jpg
Nikad vidjeno na nasim prostorima,ustvari cekaj mozda je ipak i bilo???
HiVZQQW.jpg
 
Ne sećam se da je nosio obeležja kluba i da je kružila priča da će da ugasi celo sportsko društvo kada dođe na vlast

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
aha cekaj sad ja ispada treba kao da branim vucica ili?
nije mi jasno koja je moja uloga sad tu da vam objasnjavam neke stvari

znaci ako predsednik drzave dolazi na utakmice samo jednog kluba za kojeg navija dok se drugi bukvalno gasi i ugasio se jer su mu uzeli cak i koseve sa malog kalemegdana ali ne nosi obelezja tog kluba na cije utakmice dolazi---to znaci nije to to

a u mati moja mila sta se ovo zove




kruzila i evo i dalje kruzi,cak sto vise celo sportsko drustvo partizan sta je to???

eno RK Partizan tri puta uzastopno drugi u ligi,tamo vas muci Vojvodina...zvezda kao da ne postoji ligi
OK Partizan aktuelni sampion srbije u odbojci,zvezda poslednju titulu 2015
VK partizan poslednja titula 2017/18(4 godine uzastopno prvaci)zvezda poslednja titula 2013/14
KK Partizan ugasen klub a da klub koji je igrao fajnal for evro lige i osvojio abu,ugasen klub???
 
Ne sećam se da je nosio obeležja kluba i da je kružila priča da će da ugasi celo sportsko društvo kada dođe na vlast

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Vidim kako vam ugasio kk? Ajd odlucite se, jeste za vlast ili opozicija? Ili u fudbalu opozicicija u kk za vlast...
 
Nazad
Vrh