SPORT-Opšta tema

UZEO PARE NA INDUSE
Ovo je bio 1 iz aviona kao kuca poklon kvota 1,75 ali nezavisno sto je Fener igrao bez dosta vaznih igraca Zvezdin tim ima potencijal imaju sirok roster i ocekujem uspon od njih i na kraju top 8 .Sto se tice igre na plus 15 ili 20 pred punom arenom ovo mi nije parametar snage tima a pravi karakter ekipe se pokazuje na rezultatskoj klackalici kao u Barseloni .Takvih meceva ce biti dosta do kraja a za sada Bolomboj i Brazilac fenomenalni i mogli bi da budu u ovoj sezoni X faktor .Tim namiren na svim pozicijama dok Partizanu fali barem play ako ne nista drugo
 
Ovaj bolomboj mi se bas svidja kako igra covek, ide na svaku loptu na skok i napad i odbrana, pravi blokove, dosta se krece. Posle duzeg vremena da vidim ovakvog crnca u zvezdi...
 
Panteri da se pomole da im mali brazilac nije teze povredjen. Ostace bez pleja.Teodosic nije u stanju da iznese vise od 25min.
 
Pa sa 36 godina a i to je Teo jebi ga sta da se radi, vidi se greska sto su malog Topica poslali u Megu
Ima ona njegova izjava kada je igrao sa Kirilenkom mislim, skrenuo mu paznju da malo igra odbranu a ovaj ga pita koliko blokada imas, pa 7, pa ja da igram odbranu ne bi ih imao, zato radi ti svoje ja cu svoje.
 
Dusko Ivanovic je na debiju za Baskoniju zabelezio 3 pobede ili 3 od 3 pregazio Barselonu sa 25 razlike a na predhodnom mecu dobio Olimpiakosa u Pireju .Na zalost promenjen je u Zvezdi sto je mozda bilo i ocekivano ako se uzme u obzir kakvi su se razliciti temperamenti pojavili u istom klubu .Mozda je on bio i zrtva vreme ce pokazati ali trenutno je ovako .Zvezda je promenila 4 vrhunska trenera otkako je cika ZOC u Partizanu besumno i bez neke velike medijske pompe .Za sada igra crveno belih deluje mnogo homogenije nego Partizan i kao da su napravili pravi odabir .Crnac iz Venecije na debiju pokazao mnogo i nadamo se da je napravljen odlican posao a za pravu eksploziju mozda dovesti nekog brzog play jer pogotovu sada bez Pantera oseca se problem na toj poziciji koji tesko da moze da se sanira .Kako god bilo oba tima su napravila izuzetno los start i morace da jure u nastavku i pritisak na ledja ali nadamo se najboljem
 
Odbrana suplja, zalicu se ispadaju ko junci.Ostavljaju igrace iza ledja. Nije hteo sut, njih je htela trojka, malo su i sudije zmurile na neka njihove faluve. U napadu najvise skripi, nisu uigrani, zbunjeni.

Jaramaz mrsav, Trifunovic je popravio formu. Tristan treba da dobija minute. Kamisnki nekako je spor i nije okretan, limitiran igrac.

Fali play i Panter, Avramovic i Andjusic toplo hladno. PJ dobar samo da se jos uigra.
 
Poslednja izmena:
Dusko Ivanovic je na debiju za Baskoniju zabelezio 3 pobede ili 3 od 3 pregazio Barselonu sa 25 razlike a na predhodnom mecu dobio Olimpiakosa u Pireju .Na zalost promenjen je u Zvezdi sto je mozda bilo i ocekivano ako se uzme u obzir kakvi su se razliciti temperamenti pojavili u istom klubu .Mozda je on bio i zrtva vreme ce pokazati ali trenutno je ovako .Zvezda je promenila 4 vrhunska trenera otkako je cika ZOC u Partizanu besumno i bez neke velike medijske pompe .Za sada igra crveno belih deluje mnogo homogenije nego Partizan i kao da su napravili pravi odabir .Crnac iz Venecije na debiju pokazao mnogo i nadamo se da je napravljen odlican posao a za pravu eksploziju mozda dovesti nekog brzog play jer pogotovu sada bez Pantera oseca se problem na toj poziciji koji tesko da moze da se sanira .Kako god bilo oba tima su napravila izuzetno los start i morace da jure u nastavku i pritisak na ledja ali nadamo se najboljem
Kolega ti si neiskren do bola.Vi cika Zoca ne mozete da otpustite ni pod razno,jer on nema ugovor sa vama.Jasno?I prestani samo o Zvezdi da vodis brigu ostale kolege su realni i drugim ocima gledaju sve.Pozdrav
 
Koga nije hteo sut pa obe ekipe pogadjase sve u prvom poluvremenu.
Meni odbrana Partizanova nije jasna nekako deluju kao guske u magli, gube previse energije, Avramovic se vec nekoliko utakmica mnogo zalece i ispada iz odbrane.
Vidi se da je ne Mirotic nego onaj mali Jevrej napravio veci problem. Sinoc Naneli izgubio 2 ili 3 lopte to se od toliko iskusnog igrace neocekuje, Kaminski jeste spor ali trojke gadja, igra 1 na 1 , napad ima dobar ali odbrana losa. Svidja mi se sto se bude Trifunovic i Vukcevic, jos Koprivica da proradi.
Smajlagic se mnogo trosi u razgovorima sa Zeljkom mislim da ima da popije uskoro neku vaspitnu od njega.
Ona dekoncentracija mi nije jasna, u svkaoj utakmici prave gluposti, sinoc Smajlagic sam i otera loptu u out. Skok nam je muka, dozvoljavamo protivniku mnogo skokova u svom reketu.
Jaramaz i Andjusic toplo hladno, ocekujem da Avramovic oko NG krene ponovo.
 
Nedostaje Panter to je činjenica a početak prošle sezone je bio sličan. Ako je za utehu Obradović tempira formu ekipe kako takmičenje odmiče.
 
Kolega ti si neiskren do bola.Vi cika Zoca ne mozete da otpustite ni pod razno,jer on nema ugovor sa vama.Jasno?I prestani samo o Zvezdi da vodis brigu ostale kolege su realni i drugim ocima gledaju sve.Pozdrav
A zasto bi otpustali trenera koji nam je doneo titulu prvaka Evrope i koji je najtrofejniji trener Evrope svih vremena i koji nam je posle 10 susnih godina vratio titulu u klupske vitrine :sta: ⁉️ a ono doduse istina je da je smenio 4 Zvezdina trenera to nisam ja izmislio to je cinjenicno stanje ::lose::
 
Nazad
Vrh