SPORT-Opšta tema

Samo kazi ako mislis da treba da pisemo o pokojnicima o Partizanu i OFK Beogradu .Timovi otisli u stecaj sahranjeni zona sumraka a ti vices ajde da pricamo o Partizanu pa izvoli pricaj a ja smatram da je mnogo interesantnije pratiti ligu sampiona nego pratiti Partizanove utakmice u domacoj hard core supersonicnoj ligi .Drugo osim izlaska na najacu Evropsku smotru fudbala mene posebno zanima izdanje najskupljeg tima u istoriji jer smatram kada je toliki novac ulozen da je i odabir igraca i trenera pazljivo biran i sa pravom ocekujem glamurozno izdanje naseg sampiona .Doduse nije mi jasno odakle toliki novac za najvece transfere u istoriji kada klub u isto vreme ima najvece bunare u istoriji ali predpostavljam da su dovoljno iskusni i da vrlo dobro znaju sta i kako treba u svakom trenutku :sta:
Moram ti odgovoriti O POKOJNICIMA SVE NAJLEPSE pa makar i tvoj Partizan to bio.Ne mozes samo sekciji koja je po tvom ukusu nego o svakom klubu iz tog tabora
 
kako je lepo biti POKOJNIK a u jednom sportu si osvajac Aba lige i ucesnik F8 a u drugom sportu si prvi na tabeli i nemas poraza

o kako je lepooo biti glup:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
I prosle sezone je Partizan kreno traljavo, pa znamo kako je zavrsio. Zeljko je stari lisac i vrhunski trener teko da zna za kad da tempira formu s tim da ce sigurno insistirati da se u hodu dovede jos neki igrac.
Nije svaki dan Badnji dan.Neće ova sezona biti kao prošla ni za Partizan ni za Zvezdu.Svaka je sezona za sebe.
 
Daleko je mesec maj kada se graju finala evro i aba lige, mnogo toga ce se promeniti pogotovo sto u evro ligi ima doigravanja.
 
"Drugo poluvreme počelo je neverovatnim propustom domaćina.

Radnički je napravio 4 izmene u poluvremenu. U igru je ušao i Miloš Vidović koji nije bio u protokolu, Nakon reakcije Zvezdine klupe, Radnički je ubacio novog igrača. Sudija Simović je to proverio i poslao Vidovića van terena.Tomović je umesto njega ušao u igru.

Po članu 61.stav 7. izvesno je da će bez obzira na pobedu Zvezde utakmica biti registrovana 3:0 za crveno-bele.

(можда се деси ова ситуација,наравно остаје да се види да ли ће се применитислужбени резултат)

(свакако,слаба игра у одбрани се мора променити, ставити играче који могу
да испрате кретања противничких играча, и да спрече опасност приласка противничких играча са ⚽ ка голу)"

Нисам гледао утакмицу али ако се ово стварно десило то довољно говори о нашој кладионичарској лиги...
 
kako je lepo biti POKOJNIK a u jednom sportu si osvajac Aba lige i ucesnik F8 a u drugom sportu si prvi na tabeli i nemas poraza

o kako je lepooo biti glup
Ne rzi se kao razobadana ciganska raga nego zaprati tatu igre i pažljivo pogledaj kako to rade profesionalci. Danas u prolazu u lajvu iz zezanja pala dnevnica ali to je sve sa tolikom lakoćom ali napominjem neophodno je veliko iskustvo Ovde je osim velike rutine potrebna i verovatnoća i statistika znači opet se vraćamo na stručnost i matematiku,nego ono što mene brine je da ćete da razoružate Sitija zadnje kolo jel to stvarno ili je neka fatamorgana
1c8df6dbd665d17b478eaf242741bbd4.jpg
b3cfd85a8108333f291b0db8790608fa.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
A Arsenal-Mančester siti:unsure:
Igrao sam X u glavu Atletiko Madrid Real Sosiedad i izgorim u 89 minutu .Kakva je ono odbrana u Nišu i kakva koncepcija igre koja formacija ja ne znam za tebe Zoki ali ja sam totalno skeptičan sa ovim Baharom .Čak je i moj zemljak Vuxsd verovao u njega uspeo je da prevari mnoge znalce ali sada se naziru praznine da ne kažem rupe.Kako ti se čini njegov angažman ali iskreno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ako nastavi sa taktikom iz pripremnog perioda sa presingom (trčanjem),može biti dobro.Ako eksperimentiše sa bunkerom gde mu gol uvek visi onda bolje da se pakuje.Ne bitno ko je u sastavu.Ja bih više voleo da su napali i Mančester pa makar primili više golova.Ali isto tako može i da se da više golova.Ovamo sve pohvale a da ne bi Glazera primili bi 10.Kad ti svakim napadom protivnika strepiš za gol,to nije igra.I retko se takva igra krunisala dobrim rezultatom.Eto i tobdžije su ih dobili.Nisu nepobedivi.Pa i Brazil nije nepobediv a znamo koju klasu igrača ima.Ako igraju povučeno i protiv Lajpciga,nema tu rezultata.Treba Bahar da ih tera da trče do vrha stadiona i nazad,da nabiju kondiciju a u sastavu ima kvaliteta.
 
Igrao sam X u glavu Atletiko Madrid Real Sosiedad i izgorim u 89 minutu .Kakva je ono odbrana u Nišu i kakva koncepcija igre koja formacija ja ne znam za tebe Zoki ali ja sam totalno skeptičan sa ovim Baharom .Čak je i moj zemljak Vuxsd verovao u njega uspeo je da prevari mnoge znalce ali sada se naziru praznine da ne kažem rupe.Kako ti se čini njegov angažman ali iskreno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Тотално два различита приступа са почетка првенства и сада када се приказује игра какву Звездаши не воле.
Пуштали су приче како су сви прекобројни и заменљиви па и они који су изгарали у првим утакмицама. Па су јурили и Катајиа и Кангу и Родића и ове што су довели... пумпали играче да их продају па се ови осилили... И показали да стаж није ништа и да се не важи што су неки играли и са мањим платама јер су волели Звезду*. Сад све то долази на наплату. Довели су ово двоје, троје и гурнули их у први тим.
Дошли дивљи отерали питоме, што би рекли стари...
Направили су конфузију. И Гвардиола то једва хендлује а како ће овај тренер. Мора да се врати на пројектовање и на изворне тактике.
И Гвардиола се прилагођава противнику али изворно игра ту дављеничку игру чекајући да или Халанд пробије или луцидност средњака... Гледам са Арсеналом Ковачић и Бернардо Силва су играли штопере... у смислу да су се враћали на 16 метара да креирају игру, када је то било потребно, наравно.
То су неке варијације али у оквиру једног мода.
Овај наш игра од утакмице до утакмице и не уиграва екипу. Ево сад је против Крагујевца опет измешао...
Али 4 комада је 4 комада... таман ће да се уиграју до дербија :)

*да се разумемо... има ту још много балвана...
 
Јединство Уб - Партизан
Трајал Крушевац - Звезда
Смедерево - ТСЦ

1. Новембра ако буде лепо време и куп утакмица буде поподне можда се и прошетам до стадиона крај Старе железаре...
 
''Ne može se godinama "vaćariti" na individualni kvalitet. Kada odu Tadić, Mitrović i društvo, doći će nam ovi i još gori od njih. Previše je loših stvari urađeno i deluje da je kasno da se bilo šta popravi...

Zato se spremite na nove "devetke"!''

istorijska-sramota-srpskog-fudbala-niko-nikad-nije-ovako-ponizen


Репрезентација до 21 године је добила само девет комада од Енглеза....
 
Kako god.Dobra igra u 1 poluvremenui delimično u drugom /sem odbrane koja je izgubljena ili loša koncepcija/.Igra koja nam može dati rezultata.Mnogo bolji pristup utakmici bez standardnih zvezda nego u Beogradu,što pokazuje i drugo poluvreme njihovim ulaskom.Ratkovu treba dati šansu.Trebalo nam je i malo sreće.Valjda ćemo tući Crnogorce.
 
Ako od dve utakmice izgubimo obe od istog protivnika onda je jasno ko je šta zaslužio i ko je bolji .
Pametnom dosta
 
Nazad
Vrh