SPORT-Opšta tema

Kako da dobije kada je Olim poslednji 22 poena ubacio 20 iz slobodnih bacanja... A da nepricamo kako su Pantera tukli ceo mec...

9 minuta i 30 sekundi nije sviran faul Olimpu... pametnom dosta.
 
Avramovic se zalio i posle meca sa Barsom da ih je barsa "tukla" citav mec

evo vec drugi mec zaredom isti navodni problem,malo morgen
 
Kako je zvezda protiv Monaka prošla kad oni 8 minuta nisu napravili ličnu.Nemojte se ovoga puta žaliti na sudije.Sami ste krivi.I zvezda bi dobila da nije bilo Nejpira i Duleta.Protiv Žalgirisa za 5 minuta izgubili meč a sve vreme vodili.Ipak mi treba malo da se spustimo na zemlju.A ne,m ismo već u finalu.
 
Kako je zvezda protiv Monaka prošla kad oni 8 minuta nisu napravili ličnu.Nemojte se ovoga puta žaliti na sudije.Sami ste krivi.I zvezda bi dobila da nije bilo Nejpira i Duleta.Protiv Žalgirisa za 5 minuta izgubili meč a sve vreme vodili.Ipak mi treba malo da se spustimo na zemlju.A ne,m ismo već u finalu.
Pisao sam vec Nejpir i Teo ocajan sut

Video sam video kompilaciju poena dobijenih preko Teodosica,uzas....onaj brazilac Yago mora dobiti vise minuta od Tea a on nije ni igrao
 
Ma u Monaku same gorile.Ne znam da li bi mogao da parira.Zato ga nije ni stavljao.Teo koliko može da pomogne toliko može da zasere.Nepredvidiv.
 
kada Teo i Napier sutiraju zajedno 2/14 za tri (oba imali 1od7 trojke)---svaki put ce biti poraz,jbg
Teo ponovo 1/7
Napier 3/10
uvek cemo gubiti sa ovim procentima

sut za tri sraman--8 od 33 pokusaja

dva pleja koja luduju sa sutevima
doduse Napier jos i ajde ali sta je ovom teu nije mi jasno uopste
 
Dovoljno sam video tuge i plakanja zbog nedosudjenog faula nad panterom

Isto kao zvezda kad je mirotic gazio liniju prosle sezone

Samo se kuka a to sto se utakmica morala resiti pre lagano to nikom nista,poslednji sekund je "kao" najbitniji
Pazi ja sam Zvezdas, ali u kosarci kako sudija moze da te unisti kao u nijednom drugom sportu. A sve kao po pravilima samo kao kriterijum drugi...
 
Navodno su igrači tražili smenu na čelu sa Teodosićem i Nedovićem.Čak je Nedović odglumio povredu.
 
Ako ih maltretira treninzima 2x dnevno kao naši stari treneri u ovom formatu takmičenja to je loše.
Pričao je Željko o tome, on se prilagodio i ima 1 trening dnevno

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh