SPORT-Opšta tema

tanko sam ušao ali 10 crvenih leglo
b916cd086022c4cce142269b35596f01.jpg
23e1d67e33db2f1b53dd6def43bb106a.jpg
fefc42f07a13ba35cc967ccd0f87013d.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Od sad samo košarku gledam.Taktika kao da igraju protiv mančestera.Ništa se ne radi na sredini terena.Nema presinga.Igraš kući i čekaš da protivnik pogreši,umesto da se svim snagama napadne.Odbrana šuplja.Bolje da sede kući i da nas više ne sramote.Ni blizu igre u pripremnom periodu gde je forsirao jedno a sad drugo,totalno suprotno.Pun stadion-sramota šta su im priredili.
Zorane al si za kritiku, neznam dal si se nekad bavio nekim sportom ali po mom mišljenju ekipa Zvezde sa skromnim mogućnostima je dala svoj maksimum. Uz malo sportske sreće tmogli su i pobediti
 
Biće bolje, lično ne verujem da ce Lajpcig da pobedi u Beogradu, veoma teško, forma Zvezde će biti u usponu u to sam siguran.Yang bojs nije baš mnogo slaba ekipa, oni su godinama dobri.Tri boda bi značila jedino novac u kasu Terze inače ni blizu da presudi prolazu dalje, jer da smo pobedili, morali bi da igramo na x u Bernu ako Siti pobdi sve, što znači da bi verovatno izgubili, ovako smo na čisto, ideš da pobediš tamo a to je veoma moguće, sve je otvoreno samo treba naći 11igrača koji igraju dobro.Zatrpali su trenera sa novim igračima u minut do 12 pa to ni gvardiola nebi uigrao.To prosto nije moguće.Jedan PSG je primio 4komada pa nema veze.Nego uzalud su dovodjena pojačanja jer bi Zvezda iznela bez problema LS sa starim timom.
 
Poslednja izmena:
Zorane al si za kritiku, neznam dal si se nekad bavio nekim sportom ali po mom mišljenju ekipa Zvezde sa skromnim mogućnostima je dala svoj maksimum. Uz malo sportske sreće tmogli su i pobediti
Bavio sam se ne nešto mnogo a najviše šahom-imam 2 kategoriju.Kakve to veze ima.Ako je ovo po tebi maksimum onda je OK.Kada ti kao navijač strahuješ od svakog napada protivnika,bez obzira koja je ekipa u pitanju,mančester,voždovac čukarički.Ulaze nam u šesnaest kao da su na korzou.Što ,Kangvi ,Kataiju,Kangi ne daje minute.Ne da ih uvodi da vadi kestenje.Olanjinka i Kraso-promašaj.
 
Cisto da se zna Lajpcig je imao isti broj suteva kuci kao i Zvezda u gostima protiv sitija,eto kakva ekipa je sity

Iskreno neznam kako ovo nismo dobili sinoc,mnogo smo bolja ekipa,opet smo brzo primili gol na startu drugog pol. pa blago receno glup penal i onda panika da se izjednaci

Sve u svemu ja sam ubedjen da mi prolazimo u ligu evrope kao treci,mozda bas protiv sitija uzmemo bod koji ce nam trebati jer ce oni 99% resiti prolaz pre zadnjeg kola
 
kupio sam mašinu za sušenje veša i neki auto prenos vozila i sređivanje trapa pa sam se malo ofu ao finansijski tako da sam totalno osiromašen ušao u kolo a da sam bio spreman finansijski to bi bio udarac snova
f11e826e25a3195718921391c1b8d01d.jpg
b684250996d1b946955be206837df028.jpg
e120d88512256eda60a8efa851c06878.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
večeras ne pipati ništa jer je cela konferencija i liga Evrope nameštena .Čekamo sledeću ligu šampiona i da će bog novi udarac .PS Za sve članove otvorenog srca šaljem nove predloge pa ko voli neka se posluži a za neverne Tome oni mogu i krađom da prepisu zašto bi neko to morao da zna sve u rok službe samo ako cilj opravdava sredstva

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
sviđa mi se Željkova poslednja rečenica u kojoj je rekao da bi onaj tim od predhodno sezone bolje odigrao.Bukari je igrač sa velikim potencijalom i mislim da bi on trebao da zakači na kraju sezone neki konkretan ugovor što bi značilo i njemu i klubu.Sto se tiče odbrane velika je sre a da je Zvezda u Beogradu primila samo 2 gola i na ostrvu samo 3.Utisak previše igraca dovedeno i nepotrebno dovodenje trenera crveno beli neće moći do trećeg mesta u grupi a dali je to uspeh ili ne reci će kvazi stručnjaci po rezijskim medijima verovatno će proglasiti veliki uspeh parizer demagogija.Clan Lule28 je već planirao vađenje protiv Sitija zadnje kolo čestitke na optimizmu a što se Zokija tiče on zaboravlja da igraš koliko ti protivnik dozvoli .Lova će sigurno leći na račune Zvezdinih jaja a apokalipse a ove sekund hend crnce podhitno vratiti u drugu ligu Francuske i po ligama istočne Evrope i praviti tim sa domaćim vunderkidovima sazrelo je odavno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Морнар, све ћеш паре од кладионице да даш да исплатиш мађију и његове инвестиције... И ти и ја и наша деца... И сви Ви и Ваша деца...
Радује ме једино што ће бар делић наших пара да заврши у Нигерији, Конгу и осталим ''Африкама''...
 
sviđa mi se Željkova poslednja rečenica u kojoj je rekao da bi onaj tim od predhodno sezone bolje odigrao.Bukari je igrač sa velikim potencijalom i mislim da bi on trebao da zakači na kraju sezone neki konkretan ugovor što bi značilo i njemu i klubu.Sto se tiče odbrane velika je sre a da je Zvezda u Beogradu primila samo 2 gola i na ostrvu samo 3.Utisak previše igraca dovedeno i nepotrebno dovodenje trenera crveno beli neće moći do trećeg mesta u grupi a dali je to uspeh ili ne reci će kvazi stručnjaci po rezijskim medijima verovatno će proglasiti veliki uspeh parizer demagogija.Clan Lule28 je već planirao vađenje protiv Sitija zadnje kolo čestitke na optimizmu a što se Zokija tiče on zaboravlja da igraš koliko ti protivnik dozvoli .Lova će sigurno leći na račune Zvezdinih jaja a apokalipse a ove sekund hend crnce podhitno vratiti u drugu ligu Francuske i po ligama istočne Evrope i praviti tim sa domaćim vunderkidovima sazrelo je odavno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Kako im je u drugom delu drugog poluvremena protivnik dozvolio.
 
Meni se svidela Zvezdina zavrsnica . Yang Bojs je izgledao kao amaterski klub . Kao sto sam i pre rekao , Bukari klasa i bice dobro prodan u januaru ako Zvezda ispadne iz Evrope a po svemu sudeci hoce .
Jedna zanimljivost . Proslo kolo svi nasi klubovi izgubili sa 3:1 . Ovo kolo za sada njih dvoje odigralo 2:2 . Ostala jos Cuka pa ko zna mozda na kraju i oni odigraju 2:2 💸
 
kada je neko ogranicen pa ne konta sta znati uzeti bod koji ce biti dovoljan ili -njegovo shvatanje i pisanje vadjenje protiv sitija

sity dobija yang bojse oba puta
lajpcig dobija zvezdu oba puta
yang bojs i zvezda ponovo x
lajpicg dobija kuci yang bojs
i zvezdi dovoljan bod u poslednjem kolu sa sitijem kuci

al jbg kad neko ne konta osnovne stvari pa mu je biti bitno iz nekog svog razloga navodno bitan pa pisati gluposti
 
Резултат лош по нас.

Сама утакмица занимљива,
голови,преокрети,било је и доброг темпа..

Мислим да ово није максимум овог тима ,кад уђу форму могло би то још боље бити.

И на припремама дефанзива није била баш сјајна,још сад Стаменић у кризи игре ,Хванг се још тражи,
Дегенек доведен за бека и штопера па одједном неваља ,
доводи Ђига...

Као што и Зоран рече на припремама уигравали један систем сад други..

Треба то све уиграти,
а има и много играча који сматрају да треба да играју,
Обратити пажњу и на атмосферу у тиму..

Добра прогноза х , гг..
 
kada je neko ogranicen pa ne konta sta znati uzeti bod koji ce biti dovoljan ili -njegovo shvatanje i pisanje vadjenje protiv sitija

sity dobija yang bojse oba puta
lajpcig dobija zvezdu oba puta
yang bojs i zvezda ponovo x
lajpicg dobija kuci yang bojs
i zvezdi dovoljan bod u poslednjem kolu sa sitijem kuci

al jbg kad neko ne konta osnovne stvari pa mu je biti bitno iz nekog svog razloga navodno bitan pa pisati gluposti
Види Луле, ако треба да прођемо са три ремија онда боље да не прођемо. Направили тим најскупљи у историји а он губи у нашој лиги и не може да напуни тим код куће пред пуном Мараканом, џаба су га правили. Па то је могао и предузимач са дволевим Борјаном и са осталим балванима. Иначе што се тиче предузимача види се шта су његови домети... балканија и ти споредни еврокупови...

Увек је било изненађења у групама па ће и у овој. Неће све ићи глатко. Писао сам ја и образлагао да кад доведеш три играча пореметиш цео тим а не сад кад си довео цео тим. Маторци роваре, Катаи и Иванић су другари... погледајте последњу изјаву Иванића, Канга ровари јер не игра... Почели су два нападача па су сад на клупи... Ови дошли нови и одма играју... Дегенек је ту као стари балван... доведен да игра па не игра а игра овај Ђига из авиона на најважнијој утакмици... Балван Родић најбољи играч... Ни овај голман не прави разлику...

Тренер се тражи и тражи систем а он је требао да буде такав систем да се играчи купују према том систему.... Овај нови Корејанац је радник али треба да има Кангин мозак... да има луцидност мада је за мене и Канга балван... истрошени балван...

Погледајте снимак са дружења играча и све ће вам бити јасно...

И погледајте коју конференцију за штампу Гвардиоле који говори и о играчима и о тактици толико отворено да је невероватно да то остали клубови не узимају као предност када играју против њих. Али он је направио тим где им је он ''тата'' и они се боре за њега и за њих саме.
Овај тренер је толико хладан и затворен да то улива неповерење... Не схвата дух и есенцију Звезде и Маракане где се тражи да се игра нападачки и стихијски и фајтерски... али ако помири тај дух и радну етику са тактиком може то испасти добро... али следеће године... или следеће сезоне... до тада ко жив, ко мртав, ко балван...

И да... и Сити и Лајпциг играју и за кладионице а не само за славу.... није све у љубави има нешто и у лови...
 
Ukljuciti se ili ne,pisati ili ne?Pocela je nova sezona a pisanje po starom.Analiza samo Zvezdine igre o vama nista.Iskace stalno najskuplji tim u istoriji a vidite kod vas u FK doveden je igrac sa najvecim ugovorom u istoriji kluba, u KK imate igraca sa trecim ugovorom u Evropi.
 
Koji je to u fk doveden sa najvecim ugovorom? Mislim da su u fk potrosili oko 2 mil, za razliku od vaseg nasjkupljeg tima.
Vasi stranci igraju za kikiriki, koliko vas je samo kostao Kampaco prosle godine? Odlaze i dolaze igraci kao na traci kod vas. I opet trabunjate nesto o budzetima.

smehotres navijaci
 
Nazad
Vrh