SPORT-Opšta tema

Види Луле, ако треба да прођемо са три ремија онда боље да не прођемо. Направили тим најскупљи у историји а он губи у нашој лиги и не може да напуни тим код куће пред пуном Мараканом, џаба су га правили. Па то је могао и предузимач са дволевим Борјаном и са осталим балванима. Иначе што се тиче предузимача види се шта су његови домети... балканија и ти споредни еврокупови...

Увек је било изненађења у групама па ће и у овој. Неће све ићи глатко. Писао сам ја и образлагао да кад доведеш три играча пореметиш цео тим а не сад кад си довео цео тим. Маторци роваре, Катаи и Иванић су другари... погледајте последњу изјаву Иванића, Канга ровари јер не игра... Почели су два нападача па су сад на клупи... Ови дошли нови и одма играју... Дегенек је ту као стари балван... доведен да игра па не игра а игра овај Ђига из авиона на најважнијој утакмици... Балван Родић најбољи играч... Ни овај голман не прави разлику...

Тренер се тражи и тражи систем а он је требао да буде такав систем да се играчи купују према том систему.... Овај нови Корејанац је радник али треба да има Кангин мозак... да има луцидност мада је за мене и Канга балван... истрошени балван...

Погледајте снимак са дружења играча и све ће вам бити јасно...

И погледајте коју конференцију за штампу Гвардиоле који говори и о играчима и о тактици толико отворено да је невероватно да то остали клубови не узимају као предност када играју против њих. Али он је направио тим где им је он ''тата'' и они се боре за њега и за њих саме.
Овај тренер је толико хладан и затворен да то улива неповерење... Не схвата дух и есенцију Звезде и Маракане где се тражи да се игра нападачки и стихијски и фајтерски... али ако помири тај дух и радну етику са тактиком може то испасти добро... али следеће године... или следеће сезоне... до тада ко жив, ко мртав, ко балван...

И да... и Сити и Лајпциг играју и за кладионице а не само за славу.... није све у љубави има нешто и у лови...
ma u pravu si sto bi prosli sa 3 remija hahaha jer realno ovo?
prolece u evropi i onda dvomec sa ko zna kojim timom 1/16 finala lige evrope i to nije bitno jer si prosao sa tri remija grupu

eno hrvati se zale i traze da se ponovi svetsko prvenstvo sto su na proslom jedva prosli grupu sa 2 remija,pa posle dvoje na penale i stigli da se bore za 3 mesto i na citavom prevnstvu dobili kroz igru jebenu kanadu sa borjanom i maroko
zele da vrate medalju:)

korejac je radnik i igrac tipa makelele,kante,buskets a kanga totalno drugi tip igraca gleda samo napad i od defanzive nista-za poredtiti ta dva igraca nigde logike


igramo ligu samp,uzeli bod cekamo jos 4 meca
u ligi se desila 2 poraza gde smo oba puta bili bolji i po posedu,sutu na gol i igri ali jbg nije usla lopta i to je to
 
Ja nerazumem vas i vase razmisljanje.Pa zar nije bolje da zvezda u toku jedne sezone izgubi ako treba i 5 meceva ,nego da tambura sve po 3/4-0.Valjda je bolje da imamo sto ujednacajniju i jacu ligu nego da se zna sampion a da sezona nije ni pocela.Koja logika onda igranja? Drugo u kosarci,nemoj te molim vas o ugovorima.Kad je zvezdi trebalo da zadrzi Kalinica tad nije imala pomoc drzave ,inace bi brat ostao + nas reprezentativac.A zato kad je trebalo za Pantera i zvalavog Ledeja onda drzava odma pritom stranci kojih nesto bas zabole za uspeh partizana ,kazu Panter ostao zbog ljubavi ,pa i ja bi sine ostao za preko 2miliona evra i 3 najveci uguvor u evropi.
 
Sinoć su opravdali ulaganja.
Bez Lesora,Egzuma i Madara,partizan ne postoji.Mnogo su slabiji nego prošle godine.
 
''Naime, dogovor sa izraelskim klubom podrazumeva da Crvena zvezda za svaki osvojeni bod u grupnoj fazi Lige šampiona plaća Makabiju 100.000 evra.''

мађија на делу...
 
''Naime, dogovor sa izraelskim klubom podrazumeva da Crvena zvezda za svaki osvojeni bod u grupnoj fazi Lige šampiona plaća Makabiju 100.000 evra.''

мађија на делу...
ma da onih 830 hiljada drugih ko jebe sto je uzela
:) :) :)

stankovic bi u ovoj grupi bio posldnji lagano kao i partizan 2010te sto je bio partizan

a zivi bili pa videli do kraja

ja se gasim iz ove teme ponavljam ako usere zvezda ali ako ne i ako vi i i dalje budete pisali ove gluposti kao sto pisete jujuju
 
Sinoć su opravdali ulaganja.
Bez Lesora,Egzuma i Madara,partizan ne postoji.Mnogo su slabiji nego prošle godine.
Ko je slabiji nego predhodne sezone ⁉️ Madar i Lesor su prosecni igraci koji u nastavku karijere ima da igraju duplo golo a Zeljko je od njih napravio bljesak medjutim zaprati nastavak karijere ove dvojice i videces statiranje u mestu .Ovaj tim Partizana je jedan od f avorita za osvajanje eurolige .P.S. Mnogo brzo donosis zakljucke tek je pocelo
 
ma u pravu si sto bi prosli sa 3 remija hahaha jer realno ovo?
prolece u evropi i onda dvomec sa ko zna kojim timom 1/16 finala lige evrope i to nije bitno jer si prosao sa tri remija grupu

eno hrvati se zale i traze da se ponovi svetsko prvenstvo sto su na proslom jedva prosli grupu sa 2 remija,pa posle dvoje na penale i stigli da se bore za 3 mesto i na citavom prevnstvu dobili kroz igru jebenu kanadu sa borjanom i maroko
zele da vrate medalju:)

korejac je radnik i igrac tipa makelele,kante,buskets a kanga totalno drugi tip igraca gleda samo napad i od defanzive nista-za poredtiti ta dva igraca nigde logike


igramo ligu samp,uzeli bod cekamo jos 4 meca
u ligi se desila 2 poraza gde smo oba puta bili bolji i po posedu,sutu na gol i igri ali jbg nije usla lopta i to je to
Ko da prodje 3 remija ⁉️ :sta: .Ja sam lepo i citko napisao 1 bod u grupi i 16 gola mora da primi i cetvrto mesto u grupi to je nesto realno i prema ocekivanjima sve drugo je ravno fantaziranju .Napominjem i taj jedan bod je ostvaren 2 minuta pre kraja meca .U revans mecu u Svajcarskoj ce biti zanimljivo ispratiti postavku Zvezde i takticki deo dali ce se otvoriti ili ce krenuti defanzivno losa roba je dovedena seknd -hend potroseno i nekvalitetno a obicno u zivotu koliko se ulozi toliko se i vrati /iako je moje strucno misljenje da ovde nista nije ulozeno a papir trpi sve /
Ostajem pri tvrdnji da je onaj tim od prosle godine bollji od ovog i ostajem pri tvrdnji da je Bahar zalutali indijanac koji dobija nogu u tur na kraju ove sezone A TI VISE NEMOJ DA POKRIVAS TIKETE NEGO SE ODVAZI MALO DRHTANJE NIKOME NIJE UCINILO DOBRO VIDIS KAKO TATA IGRE DERE I DELJE ALI TO JE PLOD VISEDECENISKOG ISKUSTVA A TO SAMO PREKALJENI IGRACI IMAJU ::suncanje::
Zaprati me ne naplacujem savete bandoglavost samo moze da te sroza i ukanali prati sta radim i skeniraj sve i vrlo brzo ces gurnuti prst u uvo ako si pametan a ako nisi ............::lose::
 
Ukljuciti se ili ne,pisati ili ne?Pocela je nova sezona a pisanje po starom.Analiza samo Zvezdine igre o vama nista.Iskace stalno najskuplji tim u istoriji a vidite kod vas u FK doveden je igrac sa najvecim ugovorom u istoriji kluba, u KK imate igraca sa trecim ugovorom u Evropi.
Samo kazi ako mislis da treba da pisemo o pokojnicima o Partizanu i OFK Beogradu .Timovi otisli u stecaj sahranjeni zona sumraka a ti vices ajde da pricamo o Partizanu pa izvoli pricaj a ja smatram da je mnogo interesantnije pratiti ligu sampiona nego pratiti Partizanove utakmice u domacoj hard core supersonicnoj ligi .Drugo osim izlaska na najacu Evropsku smotru fudbala mene posebno zanima izdanje najskupljeg tima u istoriji jer smatram kada je toliki novac ulozen da je i odabir igraca i trenera pazljivo biran i sa pravom ocekujem glamurozno izdanje naseg sampiona .Doduse nije mi jasno odakle toliki novac za najvece transfere u istoriji kada klub u isto vreme ima najvece bunare u istoriji ali predpostavljam da su dovoljno iskusni i da vrlo dobro znaju sta i kako treba u svakom trenutku :sta:
 
Ko je slabiji nego predhodne sezone ⁉️ Madar i Lesor su prosecni igraci koji u nastavku karijere ima da igraju duplo golo a Zeljko je od njih napravio bljesak medjutim zaprati nastavak karijere ove dvojice i videces statiranje u mestu .Ovaj tim Partizana je jedan od f avorita za osvajanje eurolige .P.S. Mnogo brzo donosis zakljucke tek je pocelo
Partizan je slabiji.Ledej-bleda slika,Naneli takođe,Kaminski i Ponitka,promašaj,Rumenoglu pokušava da kopira Duška sa domaćim igračima ali ih nema.Svetle tačke su Avramović koji će sada dobijati veču minutažu i PJ.Pretendent na titulu da dozvoli toliku razliku je sramota.Jedino ako se Balša,Trifunovići Tristan ne popišmane.I Panter nije to,to.Jaramaz,loš.
Slažem se sa tobom da neće pokazati ništa veliko ovi koji su otišli ali su svi kao tim bili dobri.Takvu ekipu zapiši u kalendar.Iznenadićeš se koliko ću ja biti u pravu.Po jutru se dan poznaje.I drago mi je što Vildoza ništa nije pokazao dok je lesor mnogo mekaniji nego u Partizanu.Ali PAO je dobar,samo da se uigraju.Nisu imali sreće.Celu utakmicu vodili.
 
Lesor jeste dobar i ima ludačku energiju ali se pokazalo da ne zna da uključi mozak.
Milutinov sinoć ih razbio kad treba.
Što se tiče Jaramaza sam Željko ke pričao da njemu treba vremena jer 4mesea nije igrao.
Meni Anđušić enigma protiv Mornara rasturio i onda opet golo.
Balša mnogo loš u odbrani, mnogo, Kaminski takođe

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
To su samo izgovori,Željkovi.Vidi on i sam gde vetar duva.Pa valjda nije zaboravio košarku da igra za 4 meseca.
 
Nije zaboravio, mislim da je i sam to rekao u intervju koji je davao Areni, treba mu vremena da uđe u ritam

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
I prosle sezone je Partizan kreno traljavo, pa znamo kako je zavrsio. Zeljko je stari lisac i vrhunski trener teko da zna za kad da tempira formu s tim da ce sigurno insistirati da se u hodu dovede jos neki igrac.
 
Nazad
Vrh