SPORT-Opšta tema

Када ми од једне Мађарске изгубимо две утакмице шта рећи осим бламажа.

У односу на утакмицу против Камеруна шта смо ми поправили у игри..

Вероватно идемо на ЕП али
Шта уопште очекивати ?

Чини ми се да важи она парола
важно је учествовати,
И ћорава кока неко зрно нађе
па можда и ми неког победимо тамо ..

9:1 нико није крив..
 
................................................

У односу на утакмицу против Камеруна шта смо ми поправили у игри..
............................................
Nista , suplji smo u odbrani i tada i sada.
Inače i ako se plasiramo na to EP ne verujem da ce mo se naigrati , ni mi ni ostali .
Ne moze ovaj sukob u Ukrajini do veka ovako , eskalira ce a onda ce Evropi najmanje biti do nogometna
 
Pa kako da budu bolji ako ne rezultatski?
Na terenu nisu bili bolji.Naravno,rezultat se beleži.Trebalo nam je samo malo sreće.A i te ofsajde bih sudio kada je igeač celim telom u osajdu a ne jedan krampon.Tako i za igranje rukom bih sudio samo namerno igranje.Ovako cela odbrana drži ruke iza leđa.
 
Када ми од једне Мађарске изгубимо две утакмице шта рећи осим бламажа.

У односу на утакмицу против Камеруна шта смо ми поправили у игри..

Вероватно идемо на ЕП али
Шта уопште очекивати ?

Чини ми се да важи она парола
важно је учествовати,
И ћорава кока неко зрно нађе
па можда и ми неког победимо тамо ..

9:1 нико није крив..
Па кога брига за резултат... Пиксију је само важно да оде на првенство јер добија дебеле бонусе... Играчи имају у биографији да су играли у репреентацији... важно је пет пута да би лакше добили визу у Енглеској ако икада било који од њих буде играо у Енглеској...
Фудбалском савезу је важно само да се игра ппрвенство после толико година...

Е сад што ми желимо да репрезентација игра добро и да побеђује... па шта ми знамо... ми смо обични народ... што треба да дође на стадион....

А на стадиону само плаћени навијачи.... тужан призор у Смедереву:

 
Ja mislim da se Piksi usro sinoć.Sreća što je CG ranije izjednačila.Koje su to crne taktike.Kao da su on i Bahar u istu školu išli.Sreća što nam nisu CG zavukli još jedan dok je on taktizirao.10x bolja igra protiv Mađara.Ovoga puta smo imali više sreće nego pameti.Pa mi ako igramo sa malo jačom evropskom ekipom ima u peterac svi da se sjate.Sem Mitrovića svim ovim zvezdama se zahvaliti i ubaciti igrače iz naše lige.VMS,takođe dobar.Tadić uvek ima 3 poteza viška,SMS je nedefinisan.
 
Звезда победила Трајал 6:0. Деца разбила трећелигаша. Боље да пусте ту децу у лиги шампиона... мање би се брукала...
 
Ko je slabiji nego predhodne sezone ⁉️ Madar i Lesor su prosecni igraci koji u nastavku karijere ima da igraju duplo golo a Zeljko je od njih napravio bljesak medjutim zaprati nastavak karijere ove dvojice i videces statiranje u mestu .Ovaj tim Partizana je jedan od f avorita za osvajanje eurolige .P.S. Mnogo brzo donosis zakljucke tek je pocelo
Odgovor na moj post.
 
Nazad
Vrh