SPORT-Opšta tema

Kod onog prekršaja bez lopte-siguran žuti pa čak možda i crveni direktan.Namerno ga je potkačio.Diskutabilni penali koji su promašeni.Što se 3 gola tiče-kriva je odbrana Partizana a verovatno je produžio jer se Francuz teglio prilikom izlaska.
 
Боље да напишем навијачки.... али...

Разбили Војводину која је сама себе победила са пеналом и црвеним картоном. Игра... сад вам је јасно зашто сам писао да нам треба Сурдулица као спаринг партнер а не звучне екипе.... Лако је играти као М.Јунајтед.... пресинг, контра... тешко је држати лопту и вршити притисак целу утакмицу и имати контролу као М.Сити...
Тренер блед ко крпа.... црн ко земља...
Мораће Јово наново на пројектовање и планирање...

Једино је добар резултат... голман бранио што је до њега... остали одрадили посао... напад добар... нема замерке... Навијачи за десетку...

На веб презентацији М.Ситија званично стоји 25 играча... На Звездином 33. Ту и Родић и Гобељић и Срнић... сви балвани су ту....

Земљаче... ово је прва утакмица и 4+...
писао сам ја а ти ниси веровао...
 
Da, bilo je dobro. Mozda je crveni karton malo promenio stvari jer su oni pali, a mi se uljuljali. Tri igraca mi do sada skrecu paznju. Micku prija ova pozicija. Siguran u markaciji, ima brzinu i nadoknadjuje manjak brzine kod Dragovica i Degeneka. Mozda mu je zbog visine hendikep skok, ali vedecemo. Drugi je Kangva. Puno raznovrsniji i brzi grac od Kange, sa vecim radijusom kretanja, manje incidentan, stigne da bude opasan i po gol protivnika. I na kraju Bukari. Gde je taj igrac bio prosle sezone?? Sa tolikom energijom i lakocom igra da postaje glavna uzdanica. Podseca me na Sterlinga iz naj boljih dana. Brzina mu je uvek bila glavna odlika, a sada pokazuje da ume i sa loptom. Toliko o njima. Ostali?? O golmanu jos ne mogu da imam kompletnu sliku, do sada korektan. Stamenic se trazi isto kao i Mitrovic, Ivanic dobar, moze i bolje. Voleo bi da se Katai oporavi i zaigra umesto Mitrovica. Tada bi napad stvarno bio ubitacan, ali bi visila ta leva strana jer magiko ne moze da sparta od 16 do 16 kao Mitar. Klupa mlada, poletna, samo neka budu strpljivi. Lucic vec sada pokazuje da na njega moze ozbiljno da se racuna. Idemo dalje, nadam se dobrom.
 
Golman,po meni se vidi da poseduje dobre reflekse i dobro čuva deo ispod sebe što mnogi golmani nemaju.Dobro koristi i noge.Nije imao mnogo posla ali to što je imao je odlično obavio.Kraso je svugde prisutan.Samo ne znam gde je Vigo.Juče je odbrana dosta dobro izgledala.Doteraće to Bahar.Malo nam leva strana u napadu slabija ili je desna mnogo jača zbog Bukarija.On je ko Šestić svojevremeno-sagne glavu i teraj.I sviđa mi se što Bahar ne igra sa klasičnim špicem (centarforom )
 
Pa vidis da je moguce,sta ce im to_Ovo novo rukovodstvo ne bavi se stvaranjem lakse im je da uzimaju kad im se svi nude.Videcemo koliko ce igraca da se odazove u reprezentaciju
Ocigledno nece niti jedan,jer se svi odjednom ispovredjivali. Ako ovi budu zdravi najverovatnije idu na SP 1.Jovic.Avram
2.Bogi Gudura Neda
3. Vanja Dobric N. Jovic
4.Petrusev Davidovac
5. Milutinov Ristic
 
Pitajte vaše,oni su sada vlast.
Pusti ih ne vredi. Bitno je da se njima fer i posteno sudi uvek.
Rezim se ljulja a kad padne ode i mezimica. Sto bi rekao jedan covek "svako zlo ima svoj kraj i ovo ce se jednom lane zvati". ;)


 
Poslednja izmena:
OVO IMPRESIVNO IZGLEDA I PRAVA JE STETA STO NEMA PREDKVALIFIKACIJE ZA LIGU SAMPIONA A BOJIM SE DA SE NE OLADE DO POCETKA LIGE SAMPIONA VALJDA NECE :unsure: Ovako okrutno su poceli i 2021 cepali sve redom pucale petarde i kada je euforija dostigla tacku kljucanja naidje poremeceni Serif Meklaud i razoruza naseg sampiona .
Moze li neko da uporedi ovaj tim sa timom iz 2021 bas me zanima paralela ne mogu da ocenim snagu tima iz priljateljskih meceva i DOMACE MOZZART LIGE .⁉️:coffee:
 
Golman,po meni se vidi da poseduje dobre reflekse i dobro čuva deo ispod sebe što mnogi golmani nemaju.Dobro koristi i noge.Nije imao mnogo posla ali to što je imao je odlično obavio.Kraso je svugde prisutan.Samo ne znam gde je Vigo.Juče je odbrana dosta dobro izgledala.Doteraće to Bahar.Malo nam leva strana u napadu slabija ili je desna mnogo jača zbog Bukarija.On je ko Šestić svojevremeno-sagne glavu i teraj.I sviđa mi se što Bahar ne igra sa klasičnim špicem (centarforom )
Ti da si porota ZOKI230 ti bi nevinog coveka osudio na smrt vesanjem .Mnogo brzo donosis zakljucke a moram da te upozorim da je mnogo lagodnije braniti protiv Vojvodine nego u ligi sampiiona gde probava kljuca i sve treperi i vazduh i zemlja .Drugo dali znas da niko u Srbiji i Evropi ne igra na kladionici priljateljske umeceve a nemoj da me pitas zasto .To je jedno veliko nista vise za odrzavanje kondicije nego nesto konkretno .Golman vam nije trebao a ni trener pojacanja dobro izgledaju videcemo na prvoj pravoj proveri ali klub koji je u bunaru ne bi trebao da baca ovolike novce na trenera i golmana .Ja sam u to ubedjen ali voleo bih da mi neko kaze da gresim :unsure:
 
Nazad
Vrh