SPORT-Opšta tema

Morate još pojačati kupovinu da bi bili bolji od nas u košarci.Da niste vi malo nerealni?
 
Pa,koliko je bilo-5:5.A sad je zvezda jača nego prošle godine a vi ćete videti koliko ste jaki.Nikad više takvu ekipu nećete imati.Šta smo pričali prošle godine.jel smo se hvalili.Ili su ovacije išle iz vašeg tabora:ima li ko jači,samo nebo je granica.I posle poraza od Reala morali ste da osvojite ABA ligu jer i da ste to izgubili-ne znam šta bi Rumenoglu radio-za 2 godine bez trofeja.Ovako je ublažen pad.
 
Gde sam ja pisao hvalospeve.To ste vi sve vreme radili.Ja sam znao da posle dobrog dođe zlo a vi to ne priznajete.Ja sam za sada zadovoljan FK ali sve će se videti.Jedino što tvrdim da je KK Zvezda sada bolja od KK Partizana-momentalno.Vi ste propustili šansu a šanse se neće stvarati svake godine.
 
Gde sam ja pisao hvalospeve.To ste vi sve vreme radili.Ja sam znao da posle dobrog dođe zlo a vi to ne priznajete.Ja sam za sada zadovoljan FK ali sve će se videti.Jedino što tvrdim da je KK Zvezda sada bolja od KK Partizana-momentalno.Vi ste propustili šansu a šanse se neće stvarati svake godine.
Dali znas Zoki230 kako je doslo do antologijskog susreta Ace i Terze sta ih je spojilo i tako cvrsto povezalo i kako ocenjujes u buducnosti ovu saradnju /od 1 do 5 / ❓ 🤔
 
U svim tvojim komentarima si omalovažavao drugi klub.Tako da s tobom ne bih polemisao.Svako nek se drži svojih ali ste vi sada zbog picoustog dobili sve ali ništa nije večno.Tako da idemo dalje i čekamo da se ova bagra koja je postavljena u FK konačno povuče.
 
Звезда -Фиорентина

Олањинка најбољи,
Голман одличан,
Иванић и Красо стандардно добри,

Бекови добри у офанзиви ,стизали до шеснаестерца и добро ширили игру, у другом делу и Недељковић добро трчао..

Стаменић играо са највећом жељом,енергијом..

Дефанзива мора мало да се затегне ,одбрана да се уигра..

Генерално сасвим коректно то изгледа ,
Мислим да би тренутно овај тим у лиги Европе имао запажених резултата.

Мислим да је провера је била адекватна и занимљива за публику,

Оно што недостаје је још нека утакмица против неког топ тима из ЛШ да се боље уоче недостатци и што више исправе до почетка ЛШ.

Јовић и Миленковић ништа посебно нису приказали,
Јовић на полувремену са још четворицом остао на терену и морао да трчи кратки , дуги спринт.
 
U svim tvojim komentarima si omalovažavao drugi klub.Tako da s tobom ne bih polemisao.Svako nek se drži svojih ali ste vi sada zbog picoustog dobili sve ali ništa nije večno.Tako da idemo dalje i čekamo da se ova bagra koja je postavljena u FK konačno povuče.
Ko mi priča o omalovažavanju.Pravi se javio.
 
Citam danas i ne verujem ocima: Za nedolazak Mirotica u Partizan najverovatnije je kriv Patrijarh Gospodin Porfirije koji je odvratio velikog vernika Mirotica da ne dodje u vas klub.Ajd dosad ste pljuvali Covica ali sada vise to nema smisla okriviti Patrijarha to se granici sa ludilom mozga.To je izjava legende vaseg kluba
 
Nazad
Vrh