SPORT-Opšta tema

Golman,po meni se vidi da poseduje dobre reflekse i dobro čuva deo ispod sebe što mnogi golmani nemaju.Dobro koristi i noge.Nije imao mnogo posla ali to što je imao je odlično obavio.Kraso je svugde prisutan.Samo ne znam gde je Vigo.Juče je odbrana dosta dobro izgledala.Doteraće to Bahar.Malo nam leva strana u napadu slabija ili je desna mnogo jača zbog Bukarija.On je ko Šestić svojevremeno-sagne glavu i teraj.I sviđa mi se što Bahar ne igra sa klasičnim špicem (centarforom )
Bila nekad emisija INDIREKT pa se radila kompletna analiza tako i ovo OBRATI PAZNJU Golman ima dobre reflekse i dobro cuva deo ispod sebe sto mnogi golmani nemaju ⁉️ 🤔 Dobro koristi i noge ::lose:: Nije imao mnogo posla al to sto je imao je odlicno obavio 😇 .Kraso je svuda prisutan samo ne znam gde je Vigo :haha: Doterace ih Bahar :sta:
LEVA STRANA NAM JE U NAPADU SLABIJA ILI JE DESNA MNOGO JACA ::pomoc:;ja sam definitivno totalno razbijen i nemogu vise da funkcionisem na ovom forumu STO JE MNOGO MNOGO JE a za sve je kriv DOBRICANIN kud otvori ovu temu STA JE OVO I KAKVE SU OVO ANALIZE :udri: nema smisla ovde ima i ucenih ljudi i intelektualaca a i ljudi iz domacinskih kuca ja sam totalno onesposobljen za pracenje ove teme moracu malo da odmorim pa cu se ukljuciti :veseljak::pred ligu sampiona
 
Ovu temu sam poceo i da izbegavan zbog njegovih pisanija u kojima se jedno isto ponavlja sto puta, wc i ostale bljuvotine. Neralnih pisanja i pljuvacina koje nemaju veze sa mozgom.
Lakse mi da ne citam, jer vidim da covek ne prestaje.....
 
Problem je sto ste se vi politike setili tek kad vama nije bilo dobro,inace ste bili institucija u svim sportovima

Da se razumemo kao sto sam pisao vec milion puta,neka zvezda u svim sportovima padne u 3 ligu samo da skinemo gamad sns i okolo njih
 
A šta ti tu nije jasno.Rado ću ti pojasniti.Što ne okači šta je dao Bukari.
Sve ovo sto je dao van ovog meca Partizanu ,Radniku ili Metalcu moze da se okaci macki na rep ali ovo je promasaj zbog koga pravi i istinski simpatizeri haluciniraju .Ovo je bilo za 1 3 i za euforiju a ovaj promasaj je ostavio neizbrisiv trag u nasim zivotima i svim nasim nadanjima .I ovaj Bahar me podseca na Zvezdin peh i on nam je bio malerozan i kao za maler najveci uspeh u zivotu mu je eliminacija Zvezde .Ja bih samo da ukazem na OPREZNOST nije naodmet spustiti nadanja i realna ocekivanja na jedan razuman nivo jer celokupna euforija i novinarsko pumpanje moze lose da utice na mladje i neiskusnije igrace .Opreznost i hladne glave korak po korak to je jedini kljuc uspeha a moramo biti svesni da je liga sampiona osinjak koji prozdire i ostavlja nesagledive posledice na nisko budzetne klubove znaci samo VRLO POLAKO I OSLOBODJENO
 
Vidi se neka druga Zvezda.Vidi se trčanje i zalaganje.Ne mislim da ćemo osvojiti LŠ ali da će pružiti dobre partije pa makar i gubili od boljih.U superligi mislim da neće biti dostojnog protivnika.Naravno ako nastave sa ovakvom igrom.U suprotnom-svašta je moguće.
 
Predlažem kolegama Partizanovcima da pogledaju sinoćnu utakmicu Maribora,kada posle vođstva Maribora svira nepostojeći penal za goste iz Luksemburga a zatim ne svira prekršaj u napadu kod trećeg gola gostiju. ali ne odustaju Slovenci.Izjednačuju da bi u zadnjim trenucima drugog produžetka sviran penal za Maribor ( nepostojeći) i Slovenci prošli.Tokom cele utakmice lila kiša.
A naša Vojvodina.Sad se čuvala za Partizan.
 
Poslednja izmena:
https://informer.rs/sport/fudbal/816635/milan-borjan-slovan-navijaci Vrhunski golman i covek koji je srce ostavio na terenu i sebe maksimalno dao voljenom klubu brutalno je najuren sa Marakane ⁉️. U novijoj sredini je vec u trecem kolu kvalifikacija za ligu sampiona a klub sa kojim ce ukrstiti koplja je Makabi Izrael ,Nova sredina mu je vrlo brzo donela nakolnost navijaca koji su ga prihvatili a prihvacen je i u Kanadi .Nazalost jedino mesto gde nije bio shvacen i prihvacen je bila Marakana :sta:. Zelimo sve najlepse Borjanu u nastavku karijere zasluzio je toliko
Ovaj post treba da pokaze da na ovakvim temama kao i u sportu postoje ljudi koji znaju da cene kvalitet i da ga nagrade ovacijama a postoje i ljudi koji ne da neznaju da cene neke stvari vec ruse mostove /dali je to Bahar verovatno nije on je samo figura a osim nekih njuski u upravi postoje i navijaci Zvezde koji pozdravljaju ovakve poteze i raduju se istim .Vreme ce pokazati ko je bio u krivu i dali cilj opravdava sredstva a vidim i na ovoj temi da je novi golman izgleda novi Kan ili Nojer ajde da vidimo PRATIMO PAZLJIVO DESAVANJA NA EURO SCENI U JEDNOM DAHU ZELJNO IZCEKUJUCI POCETAK I VATRU .Po komentarima sve funkcionise besprekorno sve se uklopilo za 25 dana u kolotecinu kao da su zajedno godinama 🤔 Pravi ispit zrelosti jos nije bio ovo je za sada predstava za simpatizere koji vole naivno slikarstvo .
MMA EKIPE STIZU VEC U SEPTEMBRU I TU NEMA BACANJA BELOG PESKIRA U RING KADA PROTIVNIK PADNE TU IDE ZLOSTAVLJANJE DO 90 I NEKOG MINUTA DOK SUDIJA NE ODSVIRA KRAJ .Nadam se da je odradjen mali i veliki servis kod naseg sampiona i da je ekipa tehnicki ispravna da izadje u trafiking a dali ce nas sampion da ide na dizel ,benzin ,metan ili struju neznam ALI SE SAMO BOLIM DA NE KRENE NA ZEJTIN ILI BIO DIZEL PRAVLJEN U REZIJI NEKOG DOMOROCA SA UZEGLOM SVINJSKOM MASCU I JOS NEKIM ZABRANJENIM ADITIVIMA ,Drzi se Bahare i vezi kozne gace cvrsto da ne spadaju ili ih zalepi super lepkom /sto je sigurno sigurno je /::pomoc:;
 
Sparno neko vreme, ocigledno dira psihu.
Vas dugo prati ANATEMA jos od hapsenja Dzajica a vidim da se nastavlja u istom maniru .Nisu ovi ljudi zasluzili ovakav odlazak i ovakav ispracaj . Izvini sto ja ovako komentarisem ALI AKO TI KAZES DA SE BEZBRIZNO SPAVA KAO BEBA :sta: 🤔 ONDA JE TO FRUSTRIRAJUCE U KAKVOM MI VREMENU ZIVIMO .Znaci trzanja nema sad je Bahar dobar a skoro ceo proslogodisnji tim sa sve trenerom ste ruinirali ali je bitno da ste zadrzali Terzu i jos porucujes da mirno spavate i da nema trzanja i gicanja ::pomoc:;::lose:: ALAL VERA ALAL VERA cemu li se nadas sa takvim razmisljanjem i takvim pristupom moj kolega ⁉️
 
Sparno neko vreme, ocigledno dira psihu.
Daj bas je originalan . Jedan od najzanimljivijih clanova je sigurno Mornar . Sto se Borjana tice , mislim i sada kao i pre da je teska rupetina . U ostale stvari se ne razumem jer nas fudbal ne pratim uopste . Svaka cast onome ko to moze da gleda .
 
Немој да се завараваш... Нико није отишао... Сви су ту... Отишао је само Борјан... И није отишао за масне колаче него за 800 иљада ојра... Звезда плаћа половину... Уместо да он плати надокнаду што нас је урнисао у плеј офу за пролаз у лигу шампиона.
И да није ове багре на власти не би он ни присмрдио првом тиму а камоли био капитен... Него му жена средила преко партије... И добру плату...

Гледај своје двориште.... Да се опасуљите и да прођете у групу...

Гледај сутра.... Нових 4+...
Што буде ближе дерби то ће већа фрка да вам буде...
 
Nazad
Vrh