SPORT-Opšta tema

Meni je prosto neverovatno da vi se patrijarh mešao u ovo.
Ovde je toliko ludulo da više ne znam šta je šta.
Iako se umešao samo kao duhovni savetnik,glas razuma i savetovao da zbog daljeg razdora i podela ne bi trebalo da dođe u Srbiju,opet je i to pogrešno.
Na žalost crkva i navijači su usko povezani.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Драго ми је да је Ераковић ипак играо за Зенит данас иако је ушао са клупе.
Интересанто је како су добри фудбалски стадиони у Русији.

Гледам Партизан, прво полувреме, и не радујем се. За сада се брука. Тсц прво има много бољег тренера са савременом филозофијом и ставом па све остало. Гледао сам изјаву после Звезде и свидело ми се како размишља.

Ипак мислим да је Партизан институција и да ниједном противнику није свеједно. Видећемо до краја... Ево... 1:1 40. минут. ;)
 
Citam danas i ne verujem ocima: Za nedolazak Mirotica u Partizan najverovatnije je kriv Patrijarh Gospodin Porfirije koji je odvratio velikog vernika Mirotica da ne dodje u vas klub.Ajd dosad ste pljuvali Covica ali sada vise to nema smisla okriviti Patrijarha to se granici sa ludilom mozga.To je izjava legende vaseg kluba
KALMANE 58 Iz ovog posta vidim da ti uopste ne razumes kako funkcionise ova drzava i sta se radi a kada bi ti rekao da se sve u ovoj drzavi reketira da ne moze da se provuce ni buba -mara ti bi me pitao KAKO :sta: ⁉️ Zivis u lepom i mirnom okruzenju bez kriminala bez reketiranja a od firmi u tvom okruzenju ima mozda 5 str-a 2 trafike ,jedna kladionica ,3 kafanice i ona jedna cuvena firmica za pravljenje ajvara .Stanovnistvo je malo starije i po inerciji ti deluje da tako funkcionise Srbija a onda se zacudis kako patrijarh razgovara i sta sa kosarkasem :sta: ❓To ne sluzi za smeh nego za brigu i nocnu moru gde mi zivimo i kakva nas buducnost ocekuje 🤔.Ali da ne otvaram opsirnu temu o Z .P. Srbiji ti znas kako se cepa Vojvodina galantno zadnjih XX godina a kako ce izgledati Vojvodina za 30 do 50 godina verujem da ce 2/3 VODVODINE PRIPADATI NEKIM STRANIM FIRMAMA I NASIM TAJKUNIMA ALI KADA SAM REKAO 2/3 DODAO BIH SAMO ...............MINIMUM ::lose::
 
JA ne razumem kako funkcionise ova drzava?Pa ti si mladicu u velikoj zabludi zanosis se neprestano.Poznajem ovu drzavu i sa one strane koje ni ne mozes da zamislis zato ,prestani da olajavas ovu jedinu sto imamo jer za bolju i nismo.Staviti verskog poglavara u istu recenicu je greh a ne ostalo.Verovatno znas da sam katolik i nemam razloga da branim Patrijarha Srpskog ali stvarno je narodski covek.Nego reci mi kad ce struja Vazura tvrdi to je stvar JSD Tanaskovic tvrdi da je to stvar FK.Sta je istina?Bavimo se samo sportskim stvarima a ne stalno politika
 
JA ne razumem kako funkcionise ova drzava?Pa ti si mladicu u velikoj zabludi zanosis se neprestano.Poznajem ovu drzavu i sa one strane koje ni ne mozes da zamislis zato ,prestani da olajavas ovu jedinu sto imamo jer za bolju i nismo.Staviti verskog poglavara u istu recenicu je greh a ne ostalo.Verovatno znas da sam katolik i nemam razloga da branim Patrijarha Srpskog ali stvarno je narodski covek.Nego reci mi kad ce struja Vazura tvrdi to je stvar JSD Tanaskovic tvrdi da je to stvar FK.Sta je istina?Bavimo se samo sportskim stvarima a ne stalno politika
I crkva je i sluzbi politike i to previse ali tako je i u svetu to je zazivelo tako a ja bih voleo da verske organizacije rade svoje daleko od bilo kakvih pritisaka sa strane. Sto se tice fc Partizana nema tu vise sporta tu je samo zastupljen kriminal i vestacko odrzavanje kluba tj bolesnika koji umire na aparatima .Tu nema sta da se prati ni sta da se ocekuje .Jedino sta se prati je dokle ce ovi lesinari i hijene cepati lesinu i kada ce se to zavrsiti pa da krenemo negde iz bunara ili da neko kupi klub a dokle su god u klubu HIJENE,CRVI I LESINARI napredka nema .Nesto slicno vazi i za vas medjutim da ne ispadne da sam ljubomoran na uspehe Zvezde posto mnogi veruju u Dalaj Lamu i Hare Krisnu ne bih da kvarim atmosferu ZNATIZELJNO PRATIMO ZVEZDANI PUT ALI SAMO KAO NEMI POSMATRACI ::vino::
 
JA ne razumem kako funkcionise ova drzava?Pa ti si mladicu u velikoj zabludi zanosis se neprestano.Poznajem ovu drzavu i sa one strane koje ni ne mozes da zamislis zato ,prestani da olajavas ovu jedinu sto imamo jer za bolju i nismo.Staviti verskog poglavara u istu recenicu je greh a ne ostalo.Verovatno znas da sam katolik i nemam razloga da branim Patrijarha Srpskog ali stvarno je narodski covek.Nego reci mi kad ce struja Vazura tvrdi to je stvar JSD Tanaskovic tvrdi da je to stvar FK.Sta je istina?Bavimo se samo sportskim stvarima a ne stalno politika
Pogledaj malo KO JE DOBIJAO NAJVECA CRKVENA ODLIKOVANJA PRE 20 ,30 ,40 GODINA A KO DOBIJA ZADNJIH NEKOLIKO GODINA ⁉️::pomoc:;Ranije su to bili zasluzni ,kvalitetni i kapacitetni ljudi kojima se nacija divila a sada su to ljudi koji sahranjuju Srbiju nicim zasluzni i nicim izazvani a poslednji koji je dobio najvislje odlikovanje Srpske Pravoslavne crkve je bio covek koji je unazadio Srpsku poljoprivredu Nedimovic :sta:::lose:: Promenila se struktura ljudi koji dobijaju odlikovanja DOLE JE OTISLO GORE A GORE JE PROPALO DOLE ::pomoc:;............NAZALOST ::samo bes::
 
Da nije malo rano da kukate?? Po meni jedino je sporan ponisten gol zbog navodnog ofsajda Scekica, ali i o tome bi moglo da se diskutuje.
 
Колико сам пролетео по саопштењу из Партизана кажу да нису били пенали.
Ако се то односи на пенал крајем првог полувремена онда нису у праву.
Тачно се види да је играч Партизана шутнуо играча ТСЦ-а.
Исти пенал је свиран Катајиу у дербију тако да за то нема потребе да се буне.
И даље мислим да Партизан мора да буде јак тим и да се бори за титулу.
А и даље мислим да ЈСД под 1 треба да се угаси а под 2 да престане да ради против фудбалског клуба.

А под 3 није да ми није занимљиво то што се дешава у туђој кући...
 
Sramota je imati takvo sudjenje pored var tehnologije.
Bilo je toga i u vašu korist ali se zaboravi Ali što se prebacuje sve na Zvezdu.Priče ispričane.
Što niste zadržali rezultat.Šta bi mogle sudije.Ako ne mpžete da pobedite jedan TSC onda je svaka diskusija izlišna.Definitivno je Partizan sada bolji.Potrefio je pojačanja.I Zvezda je potrefila.Veruj da ovakvoj Zvezdi sad ne trebaju sudije u našem prvenstvu.
 
Nazad
Vrh