SPORT-Opšta tema

Pa verovatno za ovako jak tim mora da se sudi penal,da se istera protivnički igrač i da protivnik da autogol.Verovatno se tu vidi snaga tima.A da,zaboravio sam,i protivnik da ne bude kompletan,da odmara igrače u prvom kolu. :haha:
 
Možda će biti jasnije i zašto.

 
Ti da si porota ZOKI230 ti bi nevinog coveka osudio na smrt vesanjem .Mnogo brzo donosis zakljucke a moram da te upozorim da je mnogo lagodnije braniti protiv Vojvodine nego u ligi sampiiona gde probava kljuca i sve treperi i vazduh i zemlja .Drugo dali znas da niko u Srbiji i Evropi ne igra na kladionici priljateljske umeceve a nemoj da me pitas zasto .To je jedno veliko nista vise za odrzavanje kondicije nego nesto konkretno .Golman vam nije trebao a ni trener pojacanja dobro izgledaju videcemo na prvoj pravoj proveri ali klub koji je u bunaru ne bi trebao da baca ovolike novce na trenera i golmana .Ja sam u to ubedjen ali voleo bih da mi neko kaze da gresim :unsure:
AU,stvarno je je lakše protiv Vojvodine (zaboravio si i Partizana) nego u LŠ.I ja sam bio razočaran što je Borjan otišao ali video sam zašto je Bahar insistirao na Glazeru.Ti nikad ne grešiš što gledaš očima okorelog,zavidnog Partizanovca.To niko ne može da ti zameri.Ali ja ti opraštam.Još veće je razočaranje tvoj Partizan koji se muči sa TSC i sudije krive što niste pobedili.
Pa verovatno za ovako jak tim mora da se sudi penal,da se istera protivnički igrač i da protivnik da autogol.Verovatno se tu vidi snaga tima.A da,zaboravio sam,i protivnik da ne bude kompletan,da odmara igrače u prvom kolu. :haha:
Pa zar nije bio penal,I još nije svirao igranje rukom kod šuta Mitrovića ali je Zvezda dala više golova pa sudije mogu da se slikaju.Autogolovi se dešavaju-sem ako nećaš da kažeš da ga je Zvezda platila.Zar nije bio drugi žuti karton.Što odmaraju igrače.Kopaju po ceo dan-imaju 4 dana da se odmore.Pa koliko puta je Zvezda tako igrala.Da su bili kompletni dobili bi 6,7 komadaA samo da te pitam-hoće li se odložiti vaša utakmica protiv Vojvodine.
Ja sam već postavio izjavu kosanovića
A ne tako davno je Zvezda u košarci igrala svaki dan, skoro.I KLS i ABA ligu jer joj vi niste izašli u susret.
Ne tako davno je Zvezda igrala i KLS i nastavila sa vama u ABA ligi.Igrala je svaki dan-toliko ste joj izašli u susret.
Ja sam već postavio izjavu Kosanovića.Ne pratiš ma času.
 
Jesi postavio izjavu ali očito da se ne slažeš ni po jednoj tački u njoj.
Samo napredno.
Ovu našu ligu treba ugasiti na jedno 10 g. i privatizovati klubove.Kazne za nameštanje da budu drastične bez obzira ko je u pitanju.
 
Jesi postavio izjavu ali očito da se ne slažeš ni po jednoj tački u njoj.
Samo napredno.
Ovu našu ligu treba ugasiti na jedno 10 g. i privatizovati klubove.Kazne za nameštanje da budu drastične bez obzira ko je u pitanju.
Privatizovati i kazniti bez obzira na klub.Samo mi objasnite sta spada u privatizacionu masu to mi je malo nejasno.
 
Ja mislim da FK Partizan treba da istupi iz lige.Samo ima jedan problem-nama ABA lige pa bi mu Evropa bila zaključana.
Ali nije mi jasno što sad KK Partizan sad moli da igra u KLS.
Izvinjavam se kolegi Aci ako sam ga probudio:ppozdrav:
 
Jesi postavio izjavu ali očito da se ne slažeš ni po jednoj tački u njoj.
Samo napredno.
Ovu našu ligu treba ugasiti na jedno 10 g. i privatizovati klubove.Kazne za nameštanje da budu drastične bez obzira ko je u pitanju.
Era Mirka Marjanovica vam nije smetala?? Da hoce neko da vas ugasi to bi radili i u kosarci. Vi ste sami krivi za FK cak ste u svadji sa JSD Partizan. Placate neverovatnim parama kosarkase, a ovamo vam iskljucuju struju. Mozda je Natho namerno promasio penal jer nije dobio traku, ma svi se urotili protiv vas.
 
Celo vreme mislim na SD svakog kluba a ne na sekcije koje nam odgovaraju.Imovina se moze privatizovati samo ako se nalazi u vlasnistvu trenutno je sad to samo grb,sortsevi ,dresovi i lopte za ostalo ne znam ispravite me.U ovu moju zabacenu teritoriju sporo stizu informacije
 
To je zato sto hoce da ugase Hajduk. :) :) :)
Ja upitah sta ce vam u fazi kada je klub u najvecim dugovima u istoriji umesto da gledate kako izaci iz bunara dovodite neafirmisanog trenera i placate ga 1 300 000 sa pratecom delegacijom ⁉️ .Golmana ste isto imali ne znam zasto ste kupili i golmana ❓.A i PVC stolarija na stadionu nije menjana mozda par godina i to bi trebalo zameniti .Jedino sta je vecito i sta se ne menja su Terza i Aca .:sta:
Ostaje obecanje ako Zvezda primi u grupi 16 ili manje golova skidam kapu do zemlje bez razmisljanja i pustam vatromet a ove Fiorentine i Zeniti to su decije boginje davno prelezane bez vecih posledica
 
Nazad
Vrh