SPORT-Opšta tema

Ako je tako zasto onda deo para iz KK ne prebacite u FK??
Da se ne bi oslabio kosarkaski klub kao mnogo ozbiljan projekat a sto se tice fudbalskog kluba taj novac bi legao na racun ko zna gde dosta je reketiran fudbalski klub i najbolje da bolesnik ne zivi na aparatima .CEKAMO PRIVATIZACIJU
 
Sto se tice prelaznog roka raduje me dolazak mnogo kvalitetnih pojedinaca u oba kluba i kosarka ce biti na visokom nivou .Obecava vrhunske predstave ali taj i toliki ulozeni novac ce morati da se opravda u oba kluba .Znaci vec sada napominjem ako se ne udje barem u TOP 8 onda je to gubljenje vremena i mlacenje prazne slame i protracena sezona sa ovakvim igrackim kadrom i potencijalom .Covic vec dugo slajfuje na Evro sceni a sada dodatni problem pravi Partizan koji je podigao kriterijume i sve ubacio u jedan visi nivo .Zvezda ima bolji tim nego prosle sezone pod garancijom Ivanovic je trener sa iskustvom a ko je vrsio odabir igraca ne znam verovatno Covke i uprava .I Partizan je jaci nego prosle sezone a za sada ovo koliko sam ispratio i Partizan i Zvezda imaju veci potencijal od Panatenaikosa koji se najavljuje kao veliki projekat ali vedecemo
 
Ja navijam da oba naša kluba uđu Top 8 pa posle kako oće.
Najzad da se isplate pare koje se trpaju u oba kluba od poreznika...
Što se tiče malog Topića zar on nije poslat u Megu?
Baš ga nahvališe Kuzma i Luka, kažu opasan je mali.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Moje licno misljenje je da bi pametnije bilo zadrzati Exuma,Lesora i naravno Madara nego sto smo doveli Mirotica...ali dobro.
Samo je Egzum gubitak Lesor je osrednji centar a ovaj mali je defanzivno izuzetan ali ofanzivno mu fali mnogo .Uz Zeljka je mogao brzo da sazri ali ovako srecan mu put .Sto se tice Mirotica takvu igracinu na toj poziciji nikada nismo imali samo da ga bude zdrav i spreman za ostalo se ne bojim
 
Ajd zdravo.Neću pisati izvesno vreme ili duže vreme.Nailaze mlađe snage politički opredeljene i politički podobnije.
Želim da Zvezda i Partizan igraju u finalu EL :ppozdrav:
 
Polako sa velicanjem Obradovica
Ko malo bolje prati kosarku, zna da je kod njega vec jedan period prisutan pad rezultata, prosle godine se posrecilo
Ujednacena EL, imao srece da nema povreda i izgurao sa kratkom rotacijom sto inace danas ni jedan trener ne praktikuje.
U Aba mu je Coki pomogao postavljanjem Jovanovica za trenera na pocetku sezone i prepustanjem prvog mjesta u regularnom dijelu, sto je na kraju i odlucilo prvaka
 
Nazad
Vrh