SPORT-Opšta tema

Doso vam jos jedan srbin na poziciju pleja. Malo je garav ali nije bitno. Mi i da hocemo nekog domaceg Misko ce to da blokira odma. Jbg osudjeni smo na grke, francuze i crnce.

Sad da ih naucite mars na Drinu.
 
Cudio sam se Indusima da posle 9 nasih neuspesnih sezona i poniranja ne mogu da premoste u glavi da nekada mora da se izgubi i da nije normalno vladati dozivotno .Moram da priznam da sam na njih gledao kao na alave sebicnjake medjutim sta ti je navika i meni se to dogodilo u slucaju Djokovic .Taj covek nas je navikao samo na trijumfe i spektakularne zavrsetke i evo nemogu da se vratim u normalu posle sinocnjeg poraza iako postoji ravnoteza u prirodi onaj poraz za malo mi nije legao nikako .Malo me tesi misao da je na 23 goat ali juce bi mi vise znacio trijunf zbog silnih onih izopacenih princeva i princeza i ostale bulumente zvizde kao pomahnitali sire mrznju a oni su i podigli tinejdzera i zapalili ga .Iodakle sad ispade ovaj mali niotkuda i vec igra na svim podlogama da covek ne poveruje .Bice cupavo i na sledecim grand slemovima Nadal je zavrsio karijeru ali ovaj mali preti opasno .Pitanje je da li koristi neke hemije ali sa ovakvim intrenzitetom treninga i igre mislim da ce istrositi svoj organizam poprilicno nesto slicno kao Nadal ali videcemo .Ono sto iritira JE GOMILA MRZNJE sa svih tih terena izopaceno maksimalno ali nazalost istinito. Da je Medvedev usao u finale bilo bi zanimljivo ne bi znali kome da urlaju jer mrze i jedne i druge a to bi bilo finale iz snova
 
Kad smo kod mrznje i drukanja. KK Partizan trazi da se Zvezda izbaci iz ABA lige.
‚Nikada nije bilo mrznje izmedju klubova dok su klubove vodili ljudi iz sveta sporta a cim su usli krimosi i politicari nastaje haos .Iti vrlo dobro znas da sve ovo proizvodi Covic i non stop pravi tenziju bez potrebe . Budi samo malo objektivan
 
Ne pratim sta pisu sto traze jedni druge da kaznjavaju i izbacuju do mi je dno dna.
Gledao sam tj slusao juce Tomasevica(ne znam zasto se uclanio u SNS jer ovo sto prica je totalno nesto sto mi ne ide uz tu felu ljudi)
lepo covek prica vredi poslusati.
Meni se cini da je na nedeljnom finalu netrpeljivost prema Djokovicu bila velika, onako se piblika nije ponasala ni kada je velika 4 vladala i kada ih je drao sve od reda. Ono je cista mrznja, mnogo im je velik trn u oku.
 
Video sam na nekoj skupstini kluba da vam je to plan. Posle ce biti nismo mi to rekli, ne pali se covke na EL.
 

pa onda saopstenje i zahvalnot predcedniku :((
" ...Ovom prilikom, KK Partizan Mozzart Bet se zahvaljuje predsedniku Republike Srbije, Aleksandru Vučiću koji je lično uputio poziv igraču i potvrdio da je bezbednost njega i njegove porodice garantovana u Srbiji i da su oni dobrodošli..."
 
Nazad
Vrh