SPORT-Opšta tema

Taman kada sam pomislio da ste dehidrirali finansijski totalno MADJIONICAR BOLE IZ ZELEZNIKA UZ POMOC ZVALAVOG TATICE /JADNA I ISRPLJENA ZEMLJO SRBIJO STA SI DOZIVELA /SOPINGUJU KAO POBESNELI DA JE TO ZABRINJAVAJUCE a u globalu KOGA VISE ZABOLE PATKA GDE OVI RASIPUJU I ARCE NARODNI NOVAC SAMO NAPREDNO DO KRAJA :sta:::pomoc:;
Sto ne pises tako kad vi dovodite kurtu i murtu? Onda nije arcenje, nego magija i nebo je granica, zamajac se zavrteo ne staje i ostale gluposti tvoje. Vasa lova za KK nije narodna? Ne prdi vise mornar....
 
Koji veći klub ste pobedili u poslednjih dvadeset godina? Poraza od petah tikve,fljamurtarija i ostalih neću ni da ti nabrajam ima ih koliko hoćeš.
Koliko ste pobeda imali više od Zvezde u prošloj godini u regularnom delu EL u grandioznoj sezoni? Odgovori
Ja pisem da su klubovi Partizan i OFK SAHRANJENI I KREMIRANI A TI ME PITAS O USPESIMA ⁉️:sta: Posto su klubovi posle mnogo godina torture i pljackanja probili dvo dno pitanje koje se namece je KO JE SLEDECI ⁉️:sta: primetio si zadnjih 15 godina bauljanje i poniranje naseg najtrofejnijeg kluba pa te pitam DA LI BI TI NESTO MENJAO DA LI MIRNO SPAVAS I STA SANJAS ❓

Ovom brzinom zaduzivanja doci ce se u fazu da klub nece moci da se proda jer nikome ne treba takav bunardzija bez dna i onda ostaje najnepopularnija solucija da jasu jahaci apokalipse a sa njima nikada ne moze da bude dosadno .POSTOJI LI UOPSTE NEKI PLAN DUGOROCNI U KLUBU STA SU CILJEVI STA SU PRIORITETI NEKI KONKRETNI CILJEVI ILI JE SVE KABARE SOPINGOVANJA KUPOVINE I PRODAJE ANONIMNIH I NEAFIRMISANIH a sve bez ikakve vizije buducnosti kluba ili smanjivanja spoljnog duga ::lose::
 
Ja pisem da su klubovi Partizan i OFK SAHRANJENI I KREMIRANI A TI ME PITAS O USPESIMA ⁉️:sta: Posto su klubovi posle mnogo godina torture i pljackanja probili dvo dno pitanje koje se namece je KO JE SLEDECI ⁉️:sta: primetio si zadnjih 15 godina bauljanje i poniranje naseg najtrofejnijeg kluba pa te pitam DA LI BI TI NESTO MENJAO DA LI MIRNO SPAVAS I STA SANJAS ❓

Ovom brzinom zaduzivanja doci ce se u fazu da klub nece moci da se proda jer nikome ne treba takav bunardzija bez dna i onda ostaje najnepopularnija solucija da jasu jahaci apokalipse a sa njima nikada ne moze da bude dosadno .POSTOJI LI UOPSTE NEKI PLAN DUGOROCNI U KLUBU STA SU CILJEVI STA SU PRIORITETI NEKI KONKRETNI CILJEVI ILI JE SVE KABARE SOPINGOVANJA KUPOVINE I PRODAJE ANONIMNIH I NEAFIRMISANIH a sve bez ikakve vizije buducnosti kluba ili smanjivanja spoljnog duga ::lose::
Ja bi sve te pare koje država njima daje ,mislim i na zvezdu i na partizan,dao za lečenje dece kojima je potrebno i pomoći njihovim roditeljima.
A klubovi ako ne mogu da žive ekonomski neka guraju domaće igrače pa dokle stignu,možda će i reprezentacija biti bolja,i u fudbalu i u košarci.A ne da se silne pare daju kojekakvim strancima ili našim povratnicima pred kraj karijere koji su već dovoljno zaradili za tri pokolenja.
I spavam mirno.
 
Ja pisem da su klubovi Partizan i OFK SAHRANJENI I KREMIRANI A TI ME PITAS O USPESIMA ⁉️:sta: Posto su klubovi posle mnogo godina torture i pljackanja probili dvo dno pitanje koje se namece je KO JE SLEDECI ⁉️:sta: primetio si zadnjih 15 godina bauljanje i poniranje naseg najtrofejnijeg kluba pa te pitam DA LI BI TI NESTO MENJAO DA LI MIRNO SPAVAS I STA SANJAS ❓

Ovom brzinom zaduzivanja doci ce se u fazu da klub nece moci da se proda jer nikome ne treba takav bunardzija bez dna i onda ostaje najnepopularnija solucija da jasu jahaci apokalipse a sa njima nikada ne moze da bude dosadno .POSTOJI LI UOPSTE NEKI PLAN DUGOROCNI U KLUBU STA SU CILJEVI STA SU PRIORITETI NEKI KONKRETNI CILJEVI ILI JE SVE KABARE SOPINGOVANJA KUPOVINE I PRODAJE ANONIMNIH I NEAFIRMISANIH a sve bez ikakve vizije buducnosti kluba ili smanjivanja spoljnog duga ::lose::
Vi imate recept za to dovedete Murunja ili Gvardiolu i sve se menja iz temelja .Ti znas gde je granica,ja kad pomislim na tu rec neka nelagodnost me spopadne
 
Sve srbin do srbina. :D
Mislis na sastav ekipe?Za proslu sezonu nemoj da analiziramo,a ovu videcemo.Meni je drago da ekipa ima kvlitetnu petorku domacih igraca koja moze zajedno bar 5 minuta.Vi to nemate,a za strance oni odlaze pa drugi dolaze.Od pocetka prelaznog roka navijam da Mirotic dodje kod nas za ostale me manje briga izuzetno ga cenim i bicemi zao ako se predomisli.Oticice gde ga srce povuce,i naravno novcani deo.To vazi za oba kluba i zato se manete toga da su pojedinci razgovarali sa njim i obecali mu svasta,fajnal for i napredak u karijeri
 
Jel ovo naši fudbaleri počeli da koriste mozak?
Vidim pišu Sergej ide u SA, Mitrović takođe.
Ukapirali da mogu tamo lepu lovu da zarade bez prevelikog truda

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Zasto kraljevi?Dobro da nisi napisao kraljice,ja sam napisao da mi svidja nacin igre koji radi Mirotic.Necu ga kleti sigurno postovacu njegovu volju samo nemojte da nas ubedjujete da je ljubav prevagnula
 
Ja sam zadovoljan našim pojačanjima.Za te pare koje bi dali Mirotiću možemo 3-icu kupiti-platila Zvezda školu.Simonović ne zaostaje,pa mali Topić će tek da se pročuje,Tobi ne zaostaje mnogo.Pa i ono američko Đubre-čitaj Ledej ne zaostaje za Mirotićem-moram da priznam.Što se digla tolika prašina,nije mi jasno.Dule je doveo sve što nam je falilo i ono najvažnije,dobili smo one koji neće 70% sigurnih koševa promašiti jer smo zato i gubili dobijene utakmice.
 
Nazad
Vrh