SPORT-Opšta tema

Vucko umesao prste.I ovaj Ostalja sns govnar, fali sizoja. :sick:
 
Звезда - ТСЦ после првог полувремена 2:0.
С обзиром да ће се у другом полувремену променити прва поставка онда ћу сада написати неке импресије.
Пре свега мислим да је овај тим зелен за лигу шампиона. Јесам инсистирао да се отарасимо балвана али остала су само деца која су недовољно искусна за велике утакмице.
Ипак Иванић, Драговић, Кангва Букари, Родић па донекле и Митровић су имали искуства у лиги Европе али то је мање више пар сезона или једна две за понеке.
Олајинка и Красо ми изгледају добро и мислим да ће бити појачање.
Али шта ће се десити када противник притисне и преузме лопту.
Више сам очекивао од ТСЦ- а а и утакмица је и договорена баш због игре коју има ТСЦ.
Дакле, Кангва и Стаменић као "задњи везни" и Иванић који је пројектован као предњи централни мозак екипе који дострибуира лопте ка нападачима а винг бекови Митровић и Букари споља или шаљу лопте или улазе у средину.
Или Кангва позади а ова двојица у средини па када Кангва изађе високо један се враћа да затвори позицију.

Све то стоји на стакленим ногама.
Мислим да за европске утакмице треба много више искуства и тактике.

За домаће првенство стоји оно што сам писао... не сматрам победом ништа испод четири комада свима па и Партизану.

Наравно, као и увек ја сам критичан можда исувише али тако гледам.
Има ту доста материјала који се може унапредити и ту постоји она теза сиротиЉска... купи младог играча па га промовиши и продај... А где је ту полуфинале лиге европе и пролаз у нокаут фазу лиге шампиона?
 
Mnogo se predavalo značaju i raznim špekulacijama o njegovom prelasku. a naročito za partizan.Sad se mora nešto izmisliti jer je otišao za veće pare.Toliko o ljubavi prema partizanu.Ne znam da li je to onaj koji je sa velikim besom pocepao srpsku zastavuNe znam što ga kvalifikuju kao dobricu.Pa i Vlahoviću prete da će ostati bez 3 prsta,Verujem da toga u sportu ima koliko hoćeš.Naročito u ekipnom.Nemojte mnogo da žalite,za manje pare možete da nađete boljeg.I mi smo sa Kampacom prošli ko bos po trnju a on nas odmah ostavi.Koliko ste mu i vi nudili para pa vam dao korpu.Izgleda da Rumenogluov poziv može da ispoštuje samo Rebrača.
 
Nema tu ko šta da kaže meni je tu lično nešto smrdilo od samog početka ove sage oko Mirotića. Nije on vanzemaljac za pare koje je trebao on dobiti možeš dovesti tri kvalitetna igrača ali se nesme pogrešiti u izboru istih.
 
Decko je jajara i ne drzi svoju rec, eno mu ga misko i Jokic pa neka ide na skupove sns. Sto je Dule reko verovatno su mu iz okk Beograda pretili.Samo izgubljeno vreme sa njim.
 
Pa jel moguce da Partizan nije dobio dozvolu da ucestvuje u ligi KSS?Izvinite objava je citiram Partizan izbacen iz najjace lige Srbije.Slabo stojim sa srpskim jezikom pa me zbunjuje rec -izbacen-!Pa zar nisu oni sami sebe eliminisali?
 
Poslednja izmena:
Šta kažete Cigani?Kakav je vaš komentar povodom ovog odustajanja potpisa Mirotića?
Мени криво што није потписао за Партизан. Ако је навијач тог клуба и треба да игра за тај клуб .
Него се шушка да су се "његови" умешали...
 
Мени криво што није потписао за Партизан. Ако је навијач тог клуба и треба да игра за тај клуб .
Него се шушка да су се "његови" умешали...
Aludiras na Covketa?Ne zelim da verujem u te varijante,zar klub sa malobrojnim navijacima moze toliko da pripreti armadi navijaca od par miliona.Ima tu ko zna sta jos.
 
Pa jel moguce da Partizan nije dobio dozvolu da ucestvuje u ligi KSS?Izvinite objava je citiram Partizan izbacen iz najjace lige Srbije.Slabo stojim sa srpskim jezikom pa me zbunjuje rec -izbacen-!Pa zar nisu oni sami sebe eliminisali?
Nije izbačen.Usvojili su žalbu.Jedino ako nisu stigli neki novi momenti.
 
Iskreno i drago mi je bez jakih timova nema nam opstanka na kosarkaskoj mapi.Nije mi se dopala rec -izbacen- niko njih nije izbacio davno su napustili domacu ligu tako je taj novinar trebao da napise.
 
Sada kada bi neko ponudio Panteru ili Naneliju da igraju za Srbiju prihvatili bi oberucke a ovi nasi nece :sta: ⁉️ Dali je to sto se ne placa papreno pa nemaju inspiraciju ali ispada da je Stimac ljudska gromada za Jokica a pola Srbije ustaje u 4 ujutru da navija za svog ljubimca jebo ih konjusar . ::lose::
Izgleda da su zapadne vrednosti odavno odnele pobedu u borbi sa tradicionalnim i istorijskim a bas me zanima dali ce novinari i dalje puniti rubrike hvalospevima utrkujuci se ko ce bolje i brze E JADNA I SROZANA SRBIJO ::pomoc:;
 
Nazad
Vrh