SPORT-Opšta tema

Nismo se mi odrekli nego ga vas veliki fan sa ostalim udbasima rusi iznutra.

Fmp gori, a Ivanovica Covic ceslja. Da dobije filing.
 
Ja sam zadovoljan našim pojačanjima.Za te pare koje bi dali Mirotiću možemo 3-icu kupiti-platila Zvezda školu.Simonović ne zaostaje,pa mali Topić će tek da se pročuje,Tobi ne zaostaje mnogo.Pa i ono američko Đubre-čitaj Ledej ne zaostaje za Mirotićem-moram da priznam.Što se digla tolika prašina,nije mi jasno.Dule je doveo sve što nam je falilo i ono najvažnije,dobili smo one koji neće 70% sigurnih koševa promašiti jer smo zato i gubili dobijene utakmice.
Partizan sa ovom ekipom i jos 2 sledeca pojacanja lagano napada evroligu tj medju 2-3 favorita za osvajanje
 
Pa nisu oni navikli da daju samo da uzimaju.Posle sledece sezone analiziracemo ucinjeno onako drugarski.A za ovu nagradu za naj zvezdasa morao bi bar predlagac biti sankcionisan.Posle Milka nikad nisam bio razocaran prelaskom ,nedolaskom kao sad,ova dva igraca cenim.
 
Ako prvo prođe naš omladinsko penzionerski projekat.
Zorane ozbiljan tim ima Partizan+jos 2 sigurna pojacanja

Czv opet dovodi igrace koji ne trebaju nikom(iako su dobri ali u poznim godinama kao sto su Teo i Hanga)

Partizan ima odresene ruke da kupuje i nudi ozbiljne plate


Prosle sezone sam milion puta pisao zasto je kampazo i doveden a to je da se pokrije budzet partizana i da se samo prica o kampacu stos e na kraju i desilo
On otisao i na kraju trla baba lan,nije uzeo ni pola od onoga sto se pricalo
 
Ne znam koliko je Kampaco uzeo ali Mirota uze 3,5 miliona i jedno 15 miliona od Španaca.Sad da li za obe ili za jednu sezonu.Znamo sad ko je državni projekat.
 
Nazad
Vrh