Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Evo ovako da se nadovežem na ovaj tekst ako je ko gledao Vojvođanski dnevnik i posle njega emisiju "Jedan na jedan" bio je Pera Milankov iz Crnje i mogao je čuti da su Zrenjaninci poslali dopis AP i u njemu se kaže da krećemo 12.03. na lokalnom nivou kao upozorenje .U petak je sastanak AP i tamo će se razmotriti dalje mere jer veliki broj udruženja podržava ovu našu odluku tako da nema više čekanja i ako vlada u četvrtak ne donese uredbu kakve su bile prošle godine od nedelje se kreće punom parom.

kakav je stav kikindjana? mislim da i mi ovde imamo udruzenje.

 
Imate i to dobro udruženje imate.Pitajte svoje udruženje kakav stav ima i da li prihvata stav AP?
s obzirom da nisam upoznata sa delovanjem naseg udruzenja, pitacu da li ste postavili pitanje u negativnom konetsktu ili zaista mislite da imamo dobro udruzenje.

---------- Poruka napisana u 23:30 ---------- Prethodna poruka je at 23:28 ----------

postoji banatska lenija koja je u sastavu asocijacije poljoprivrednika.
 
Iz prošlogodišnjeg iskustva imate borbene ljude sa velikim srcem i ništa nije u negativnom kontekstu,naprotiv.
 
@saska1981
O čemu bi ste Vi pisali na ovom forumu ako bi Vam odgovarale mere min. poljoprivrede? Malo sam prelistao vaše poruke, 240 postova u istoj temi. Svaka čast!:ppozdrav:.
Malo je van teme, ali sam morao da Vas pitam.
 
Ako bi mi odgovarale mere miistarstva verovatno ne bih imala 240 postova na ovoj temi. Bila bih recimo na mehanizaciji eventualno na nekoj drugoj, mozda nigde. Meni je prica oko mera podrske poljoprivredi vazna, a po prirodi sam neko ko voli da komunicira i izlozi svoje misljenje pa mi se ovaj forum cini veoma pogodan za to. A sa druge strane, veoma mi je vazno misljenje drugih ljudi, stavovi ostalih poljoprivrednika. A mozete misliti i da sam ovako jedna dospesna zena, koja kad uspava troje dece visi na internetu...nadam se da to sto sam tu Vama ne smeta...
 
Zašto bi mi smetalo? Naprotiv. Samo sam natiželjan. Kad se klikne onaj smajlić, piše da je to prijateljski pozdrav.
Pa znam, naravno, :osmeh:, na forumu sam od proslogodinjih protesta. I tu sam eto da bih raspravljala na ovu temu. Po zanimanju sam novinar, profesor knjizevnosti, pa me vuce to ispitivanje javnog mnjenja...a usput i krave muzem tako da sam nasla svoju zanimaciju...hvala sto ste me primetili.
 
Pa jeste zaista, puno znaci kada znas da jos ima ljudi koji su i istim go...ma kao i ti. Pozdrav svima!
 
Zrenjaninci su uz ljude iz Crnje i prošle godine sve pokrenuli.I ovoga puta vam želim isti uspeh ako ne i veći.Naravno dobićete podršku opštine Sečanj u mnogo većem broju nego prošle godine.Na žalost mi nemamo asoijaciju ili neki drugi vid udruživanja ali i pored toga se jako lepo i lako skupimo radi ovakvih stvari.

Cvetkov obavezno javi šta bude u petak na sastanku AP.
 
Nema tu ko koga da podržava,želje za uspeh i čestitke bilo kom udruženju ili asocijaciji već svako naseljeno mesto i svaki čovek treba da se bori i izbori za egzistenciju inače odosmo svi zajedno ispod leda.
 
Ljiudi nema sloge u narodu!poljoprivrednicima pogotovo napravili su velik razdor medju ljudima politickim strankama to im je cilj da podele narod tako da nema sloge i naravno ni protesta mitinga itd dok se ne pojavi neko ko ce ijediniti narod nema nama dobijanja bitke sa drzavom.
 
Kada su počeli prošlogodišnji protesti sva saznanja sam dobio sa ovog foruma,ni od kakve "jake" organizacije nisam obavešten jer nas ta organizacija nije smatrala njihovim jer ne plaćamo PIO.Priključivali su se ljudi kao ja ako su krenuli na njivu da bi nešto uradili i tako su ostajali po par sati i vraćali se a bilo je i onih koji su hteli da se uvuku ovim organizatorima pa su ostali na blokadama malo duže.Sada će trebati itekako jak razlog da se 400 000 hobista pridruži protestima a bez njih neće biti uspeha.
 
Zrenjaninci su uz ljude iz Crnje i prošle godine sve pokrenuli.I ovoga puta vam želim isti uspeh ako ne i veći.Naravno dobićete podršku opštine Sečanj u mnogo većem broju nego prošle godine.Na žalost mi nemamo asoijaciju ili neki drugi vid udruživanja ali i pored toga se jako lepo i lako skupimo radi ovakvih stvari.

Cvetkov obavezno javi šta bude u petak na sastanku AP.

Ne znam da li ću ja ići a i ako ne idem ja, ići će neko iz ZR ali u svakom slučaju preneću šta je dogovoreno.
 
Gospodin Milankov je rekao u emisiji da mali proizvodjaci sa 15ak ha zemlje jako zavise od subvencija,a kasnije kaze da je sva novija mehanizacija na kredit pa sta veliki ne zavise od subvencija!po meni zavise i to vise od malih jel su na konto subvencija se zaduzivali sto je po meni jako ne sigurno.Inace odlican divan :bravo:
 
Ljudi netreba deliti poljoprivrednike na :male, velike,srednje,hobiste.....DRZAVA TO BAS I HOCE,to njima odgovara ZAVADI PA VLADAJ.
Poljoprivrednik je poljoprivrednik(ratar,stocar,povrtar,vocar,...sa 5,15,55 ili 105 jutara zemlje)svi treba da se udruze,pa da vidimo onda....
A ne .....ako budete dobri vodicemo vas da gledate kako deca jedu sladoled!!!!!
U nasem slucaju poljoprivrednika:
Ko ce gledati a ko su deca...?Svake godine drugacije. Treba:Ili svi jedu sladoled ili niko!!!!!
 
Nazad
Vrh