Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Momci da skratimo raspravu-ako se ide za Beograd onda se ide za Beograd,ako ne može traktorom ima čime može i ne treba nam hiljadu traktora da bi se isti blokirao,dovoljno je i 10 puta manje.Znači da zacrtano treba ostvariti a ne paralizovati Srbiju.
 
Momci da skratimo raspravu-ako se ide za Beograd onda se ide za Beograd,ako ne može traktorom ima čime može i ne treba nam hiljadu traktora da bi se isti blokirao,dovoljno je i 10 puta manje.Znači da zacrtano treba ostvariti a ne paralizovati Srbiju.
Dakle po tvome ne treba blokirati celu Srbiju nego sta treba? Ljudi pa ni u jednom resoru nema toliko ludosti kao kod nas u poljopr.
Deru nas pa razbijaju a tebi kao milo je za neke druge sto nemogu da se krecu. Ili da nisi slucajno nezainteresovan za subvencije sad kad vise nije uslov PIO?
 
to sto pricas nije tema a ako hoces da polemisemo moz se nadjemo u pancevo. treba da smo slozni bratac ,a ne da se ujedamo ko tudje kere. zato sto samo se laje i laje a oni gore grizu kidaju deo po deo
Kako nije tema,ti pises da si bio tamo proso bi,a ja sam te pitao kako,zato sto sam bio tamo i proso bi da je moglo.I nemoj da mislis da ja nisam za pokret,predlozio sam to jos pre 2 nedelje da se nesto sto pre uradi jer se sezona blizi,ali sam te citirao jer nisi u pravu.
 
Kako nije tema,ti pises da si bio tamo proso bi,a ja sam te pitao kako,zato sto sam bio tamo i proso bi da je moglo.I nemoj da mislis da ja nisam za pokret,predlozio sam to jos pre 2 nedelje da se nesto sto pre uradi jer se sezona blizi,ali sam te citirao jer nisi u pravu.
sad kad budemo ponovo isli ja cu ti pokazem put i ja sam bio tamo ali ne traktorom a kada si sa strane mnogo bolje vidis neke stvari.
 
Uhvate divljaci Lalu u džungli i ubace ga u kazan da ga skuvaju.

Pitaju ga ima li poslednju želju.

- Nemam ja nikakvih želja, samo me nešto zanima.
- Šta?
- Imate li vi DS i SNS ovde?
- Nemamo.
- Imate li DSS , NS i SRS?
- Nemamo
- Imate li LDP i SPO?
- Nemamo.
- Imate li PINK, GRAND, RTS...?
- Nemamo.


- Ta od cega ste vi podivljali, mater vam j***m ?!?!?!


U prilog temi, mozda i nije :off_topic: :osmeh:

Ako jeste, `prostite
 
Momci da skratimo raspravu-ako se ide za Beograd onda se ide za Beograd,ako ne može traktorom ima čime može i ne treba nam hiljadu traktora da bi se isti blokirao,dovoljno je i 10 puta manje.Znači da zacrtano treba ostvariti a ne paralizovati Srbiju.
Tačno tako kukulele da se ti i ja jednom složimo.Zašto moramo traktorom u BG pa da se skupi nas 50000 sa govnjavim čizmama i mot(i)kama svi bi znali ko protestvuje!
 
Jbg kad je u samoj krivini taj prolaz a niko se nije spustao pesice tamo,al dobro ganci uzeli neki dinar.
 
Peet,ti ni ne pročitaš šta sam napisao a napadaš me iz ne znam kog razloga.
Da pojasnim: Kada se stvori kritična masa na jednom mestu onda smo na konju a da li će se doći traktorom,avionom, biciklom (pa sa 2 auta možeš put blokirati ali još kada je iza tebe 2-3 hiljade ljudi ti si onda car)-na taj načn bi se privukli i obični građani i uspeh bi bio zagarantovan
 
Peet,ti ni ne pročitaš šta sam napisao a napadaš me iz ne znam kog razloga.
Da pojasnim: Kada se stvori kritična masa na jednom mestu onda smo na konju a da li će se doći traktorom,avionom, biciklom (pa sa 2 auta možeš put blokirati ali još kada je iza tebe 2-3 hiljade ljudi ti si onda car)-na taj načn bi se privukli i obični građani i uspeh bi bio zagarantovan
Ako se pojavljujemo ispred vlade par hiljada u sto sumnjam da ce i biti toliko, nece imati nikakv znacaj od tog sviranja ili cega? lupanja u serpe? A sto se tice ta 2 auta to je smesno i suludo.
Jedini nacin je izaci u jos vecem broju sa traktorima pa blokirati makar tamo gde nas vise nepustaju dalje.
 
Peet, ne budi naivan,pa preprečio 2 auta ili 2 traktora isti je đavo,normalno da se treba uključiti mehanizacija ali sve to ispred Beograda a ne onaj iz Niša da dolazi traktorom za Beograd i tako blokiraš celu srbiju jer policija neće dozvoliti prolaz.Ljudi iz okoline beograda bi išli sa mehanizacijom a ostali kako stignu stigli su.
 
Nazad
Vrh