Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

• Da

Glasovi: 231 70,6%
  • Ne

Glasovi: 96 29,4%

• Ukupno glasača
    327

BANE IVANOV

Član
Učlanjen(a)
9 Mar 2010
Poruka
199
Na danasnjem sastanku ASOCIJACIJE POLJOPRIVREDNIKA SRBIJE sa ministrom poljoprivrede Draginim napravljeni su izvesni pomaci u smislu dobre volje za razmatranjem podnetih zahteva. :zli: Ukoliko pomenuti ne budu ispunjeni u datom roku prinuđeni smo na krajnju meru a to je izlazak traktorima na ulice.Pošto je ova tema od velike važnosti za sve molim iznesite svoja mišljenja.
P.S.UPRAVO JE U TOKU SPROVOĐENJE SAHRANE POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA!!!!! DA LI ĆETE SE TOME SUPROSTAVITI I OBEZBEDITI BOLJE SUTRA ZA SEBE I SVOJU DECU? :sta: :sta: :sta:

rasa02

Član
Učlanjen(a)
21 Jan 2009
Poruka
1.853
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Bravo Bane!Ja neznam sta je sa ovim narodom,svo kao da su saglasni da ih ovi j..u kako hoce.Ja to necu i pridruzujem se energicno svim nacinima protesta,pocevsi od protestne voznje pa do svake akcije koju se dogovorimo :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
NARAVNO DA ZELIM BOLJE I SVOJOJ DECI A I SEBI!!!

peto1

Moderator
Učlanjen(a)
19 Jul 2009
Poruka
6.627

BANE IVANOV je napisao(la):
Na danasnjem sastanku ASOCIJACIJE POLJOPRIVREDNIKA SRBIJE sa ministrom poljoprivrede Draginim napravljeni su izvesni pomaci u smislu dobre volje za razmatranjem podnetih zahteva. :zli: Ukoliko pomenuti ne budu ispunjeni u datom roku prinuđeni smo na krajnju meru a to je izlazak traktorima na ulice.Pošto je ova tema od velike važnosti za sve molim iznesite svoja mišljenja.
P.S.UPRAVO JE U TOKU SPROVOĐENJE SAHRANE POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA!!!!! DA LI ĆETE SE TOME SUPROSTAVITI I OBEZBEDITI BOLJE SUTRA ZA SEBE I SVOJU DECU? :sta: :sta: :sta:
Kakav pomak se spominje to je opet obecanje ludom radovanje.

BANE IVANOV

Član
Učlanjen(a)
9 Mar 2010
Poruka
199

NARAVNO a mi od obećanja ne mozemo da živimo i plaćamo poreze.još jedna obmana u nizu,ali mora protokol da se ispoštuje.Da se radi kojim slučajem drugačije našli bi opravdanje da nas uguše :nono:

Učlanjen(a)
12 Nov 2009
Poruka
1.248

ovo treba da bude kao što je nekad bila buna protiv dahija.a to je biti ili nebiti.ako nas sada iz...u treba da nas j..u narednih 100godina i da ćutimo i pokrijemo se ušima.SAD MORAMO BITI SLOŽNI;SAD IL NIKAD :udri: :zli:
Post je spojen: [time]1277328421[/time]

rasa02

Član
Učlanjen(a)
21 Jan 2009
Poruka
1.853

Ja danas samo pratim sta se desava na ovom nasem divnom forumu,nesto nas malo ucestvuje u debatama o toliko vaznim pitanjima za nas.Zar je moguce da je mnogim nasim cenjenim kolegama vaznije naklapanje o mnogo manje vaznim stvarima od ove zivotno vazne teme za nas.Ovo nam je ILI BITI IL NEBITI!

BANE IVANOV

Član
Učlanjen(a)
9 Mar 2010
Poruka
199

u pravu si Miroslave,postoji gomila ljudi koja mi se obraća i spremna je da izađe na ulice iako ,ponavljam IAKO NEMA VEZE SA POLJOPRIVREDOM!!!!a vi poljoprivrednici STA ČEKATE :cool:

Učlanjen(a)
12 Nov 2009
Poruka
1.248

primetio sam da mnogi "veliki" ćute.i ja obrađujem 120kj zemlje,ostao sam na selu iako sam inž.poljoprivrede,pet kuća od mene je potpuno prazno,selo odumire a veliko je bilo,nema skime dete da mi se igra u komšiluku a to je situacija u 90% sela u ovoj našoj banana državi.pa kome više da ćutite-zna se ko kosi-A KO vodu nosi.probudite se,svi smo mi u istom loncu pre ili kasnije :udri: :udri:
Post je spojen: [time]1277329217[/time]
i vi "Veliki" ćete samo malo duže možda opstati.to je kao ono kad je direktor krao fabriku,pa posle počeli i svi radnici.eeeeeeee da su malo manje krali-duže bi malo radili,ali samo malo.razvijte sami svoju svest a ne da vam drugi to rade :udri: :zli:

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
24.295

Tako je Jovanovicu,samo su svi slepi kraj ociju,ali to ovako ide od prilike ti koji imas 100-150kj ugusis mene od 10-15kj i malo vece,ok ti si preziveo ides dalje ali tebe gusi neki od 500kj,ti si popusio on opstao i opstajace dok ne dodje do Miskovica,Matijevica,Kostica i slicnih tj jos jedan njihov kolega zaboravio sam mu ime...njih 4 rade preko 100 000 HA pa vi vidite,a ako razjebemo zmiju u glavu nece ni ovima biti lepo,a ovako trziste postoji zbog 5 ljudi u Srbiji,ostalo jad i beda. :udri: :udri:
Post je spojen: [time]1277339013[/time]

oldtimer

Član
Učlanjen(a)
16 Sep 2008
Poruka
2.266

Vrlo je jednostavno!
U ovom momentu se ne moze sakupiti kriticna masa ljudi, kao sto je to bilo 90-ih. Nema niko vise veru u bilo sta. Mozemo mi ovde da pricamo kako bi bilo lepo da uradimo ovo, ili ono, ali i "mi", i "oni" su svesni da od toga nema nista....zato toliko i zatezu, jer se ne boje

cukaneca

Novajlija
Učlanjen(a)
21 Sep 2008
Poruka
2.090

oldtimer je napisao(la):
Vrlo je jednostavno!
U ovom momentu se ne moze sakupiti kriticna masa ljudi, kao sto je to bilo 90-ih. Nema niko vise veru u bilo sta. Mozemo mi ovde da pricamo kako bi bilo lepo da uradimo ovo, ili ono, ali i "mi", i "oni" su svesni da od toga nema nista....zato toliko i zatezu, jer se ne boje
Na žalost tačno tako, ne može se skupiti masa ljudi kao nekada. Što- ne znam. Pogledajte sve ove privatizacije i otpuštanja velikog broja ljudi. Gde su ti ljudi? Izgleda da su zadovoljni, nema drugog odgovora. Na izborima u Boru najveći broj glasova su dobili maskirani eksperti koji nas u crno zaviše ovih 10 godina.

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.418

kao i do sad ja cu dati podrsku koliko je u mojoj moci....ali posto na ovom 4umu ima mnogo "jacih" od mene i 90% 4uma i ti likovi cute kao pizde,ja moja ledja nigde ne stavljam :nono:

galki

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2010
Poruka
1.607

Ja cu da izadjem u Pozegi ali bojim se da cu biti sam pa me nece ni primetiti :udri:

Golub

Član
Učlanjen(a)
14 Feb 2010
Poruka
390

U svakom pogledu poljoprivreda će biti sahranjena, ako se ne izađe neće se znati njen grob, ako izađemo bar će poginuti slavno i imaće obeležje gde je sahranjena, da bi mogla budućnost da se seća pokojne poljoprivrede odajmo joj poslednji počas plotunom od 5litara nafte i skromnom vožnjom traktorima. ::000::

zx

Član
Učlanjen(a)
4 Jan 2010
Poruka
228

Kod mene bi bio isti slučaj kao sa Galkijem. Zato sam i napomenuo na "Asocijaciji" da treba da se ide za BGD. Pošto nas je i onako malo sa inicijativom, još i da se raštrkamo po regionima... misliće da smo svratili na pivo pre baliranja. Zato hajdemo koliko nas bude, pa da bar budemo na jednom mestu.

Učlanjen(a)
22 Jan 2009
Poruka
3.941

Prosle godine je bila ista situacija, i mi krenemo(paori Juznog Banata) u proteste, toboze mislimo nisu ni ostali mutavi, krenuce i oni, blokirali put Pancevo-Opovo, pa neki drkavi pregovori i nista. Blokirali Pancevo, opet nista, pa put Pancevo-Vrsac, opet nista. Krenuli traktorima za njihov jebeni Beograd, oni poslali zandarmeriju na nas... I svi ostali su tada cutali... Svi smo bili ko popisani tada na tom protestu ispred vlade... Dosla bre sasica ljudi da se tu kao nesto busa, i da nas uzmu za ozbiljno? Jedino da se organizujemo ko ljudi, i krenemo svi u proteste, pa kad im stane cela Srbija onda cemo videti kako ce se ponasati.

IMT-550

Član
Učlanjen(a)
24 Jun 2008
Poruka
1.389

Lala iz Banata je napisao(la):
Prosle godine je bila ista situacija, i mi krenemo(paori Juznog Banata) u proteste, toboze mislimo nisu ni ostali mutavi, krenuce i oni, blokirali put Pancevo-Opovo, pa neki drkavi pregovori i nista. Blokirali Pancevo, opet nista, pa put Pancevo-Vrsac, opet nista. Krenuli traktorima za njihov jebeni Beograd, oni poslali zandarmeriju na nas... I svi ostali su tada cutali... Svi smo bili ko popisani tada na tom protestu ispred vlade... Dosla bre sasica ljudi da se tu kao nesto busa, i da nas uzmu za ozbiljno? Jedino da se organizujemo ko ljudi, i krenemo svi u proteste, pa kad im stane cela Srbija onda cemo videti kako ce se ponasati.
Jeste svaki put nas je bilo sve manje a trebalo je obrnuto , i nebi mogli tako da se ponesu..... :udri: :udri: :udri:

rasa02

Član
Učlanjen(a)
21 Jan 2009
Poruka
1.853

Bas tako Lalo ,jedino svi da krenemo.U tom slucaju nam nebi m0ogli ama bas nista :cao:

acA cS prO

Član
Učlanjen(a)
9 Maj 2010
Poruka
376

IMT-550 je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
Jeste svaki put nas je bilo sve manje a trebalo je obrnuto , i nebi mogli tako da se ponesu..... :udri: :udri: :udri:
slazem se sa svime ovim, prosle godine kada su zablokirali novoseljamski put u pancevu bilo je malo frke, i umesto da su tako prvo uradili u svakoj opstini jedno 2,3 dana i ako ne uspeju onda nista da se dogovore, lepo svi zajedno u BG e tad bi bilo nesto, a ovako nikad mi necemo postici nista a kamoli vecu cenu zita, jer nemamo mi muda kao francuzi, hrvati, itd da odemo u glavni grad i zablokiramo sve ::lose::

MILOS90

Novajlija
Učlanjen(a)
21 Maj 2010
Poruka
19

pa kako ljudi na protest da idu kada treba da namirivaju, tesko da moze neko da odvoji jedan dan,mislim ima sigurno ko moze,ali je to mali broj,gologuzija u gradu bi nas pregazila u svakom pogledu izumiremo,tesko da mozemo mi nesto da uradimo......ja bih isao pa neka zapale i mene i traktor..... :sta: :zli:

Vrh