Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
neki predstavnici asociacia medijima daju izjave da se paori slazu sa uredbom subvencija po kili 1euro cent.
Apelujem na takve ljude da ne zajebavaju narod koji ih je postavio na takve funkcije da to sto rade NIJE volja naroda i da razmisle malo da taj narod moze da krene u pretest nezadovoljstva rezimske politike i samih njih sto je vrlo lako ovaj narod nije bas u vinklu i zezaju se opasnim stvarima
 
[h=2]Protest poljoprivrednika[/h]Zbog nezadovoljstva novih mera Ministarstva poljoprivrede, kao i situacije u poljoprivredi, poljoprivredni proizvođači sa teritorije grada Subotica, će u ponedeljak od 12 do 13 časova održati jednočasovni protesni skup, tako što će izaći traktorima u Štrosmajerovu ulicu. Zahtevi Udruženja poljoprivrednika Subotica su subvencije za regresiranje repromaterijala u iznosu od 17.000, dinara po hektaru, neophodno sprovođenje Nacionalne strategije ruralnog razvoja 2011-2013, koja je usvojena u februaru 2011. godine, kao i donošenje Uredbe za ruralni razvoj.
 
Ovim velikima odgovara i takva subvencija zato i ćute ,a najebali su mali i stočari ,tako da od protesta nema ništa.
ko ih jebe kad su prodane duse jebala ih ta njina demokratija nemaju svi 400 ,500 h a kad bude djavo dosao i na njina vrata trazice oni podrsku ali nece imati od koga da je dobiju jer su ti mali nestali pa ce ostati sami ko mokra ki.... na vetru.

JA necu 1 din po kili i idemo na protese ljudi zdravog razuma i cistog obraza dajte podrsku protestu za dobrobit svoje dece.

---------- Poruka napisana u 11:18 ---------- Prethodna poruka je at 11:16 ----------

http://www.facebook.com/groups/191583914283450/

Grupa na fejsu u slucaju da nam opet obore sajt.
 
slazem se drug ali su me tako iznervirale izjave pojedinih ljudi od ugleda sta rade i cime se bave zarad svoje koristi a ostale ko sisa .
toliko sam besan da bi sad otisao sam u beograd da skrenem paznju javnosti da selo ne podrzava tu gradsku naturenu politiku da sam morao da gutam pilule.
Sad razmisljam da odem na njivu i ostavim mobilini kuci.
IZVINJAVAM se svima na grubim recim ali to je u pojedinim trenucima jace od mene.
 
Asocijacije se prepucavaju.Koji su zvanični zahtevi.Informacije su šture.Uža Srbija ćuti.Bez jedinstva ne vredi ništa ni počinjati.Ne bih da me neko pogrešno shvati ali smo šansu prokockali zbog podela a druge šanse nema.Idu izbori,ne treba se igrati vatrom.
Mada sam i ja u sličnom stanju kao i Cafez ali ...
 
Asocijacije se prepucavaju.Koji su zvanični zahtevi.Informacije su šture.Uža Srbija ćuti.Bez jedinstva ne vredi ništa ni počinjati.Ne bih da me neko pogrešno shvati ali smo šansu prokockali zbog podela a druge šanse nema.Idu izbori,ne treba se igrati vatrom.
Mada sam i ja u sličnom stanju kao i Cafez ali ...
Samo jednoj asocijacii odgovara premiranje po kilogramu , sve ostale sinoc prisutne podrzavaju da se premiranje vrsi po ha. Mislim da je to jedinstveni stav. Neka kazu da ce dati manje para jer sredstava u budzetu nema, ali po ha , ovako ce nas subvencije po kg robe jos vise podeliti, a sledece godine mozemo samo da se nadamo poreskim inspekcijam kad vide ko je koliko prodao, predao.
 
Po kilogramu ne odgovara ni nama stočarima,jer uglavnom se ne predaje nego se ostavlja za ishranu stoke,što znači da većina stočara od subvencija neće imati ništa sem nafte i mali broj ljudi koji imaju umatičene krave.Na taj način su otkaćili jedan deo poljoprivrednika.
 
Samo jednoj asocijacii odgovara premiranje po kilogramu , sve ostale sinoc prisutne podrzavaju da se premiranje vrsi po ha. Mislim da je to jedinstveni stav. Neka kazu da ce dati manje para jer sredstava u budzetu nema, ali po ha , ovako ce nas subvencije po kg robe jos vise podeliti, a sledece godine mozemo samo da se nadamo poreskim inspekcijam kad vide ko je koliko prodao, predao.


koji su ti kazi da se odvojimo od njih i mi idemo dalje da se borimo za nase bolje sutra oni ako nece nemoraju., ali da znamo na cemu smo ne da nas minira nekoliko REZIMSKIH grupa od 100 ljudi koji rade 1000h nemaju i oni ce se pokriju uz razne ustupke i povlastice od strane rezima a mi ostali kiji nemamo toliko zemlje da ga duvamo.
Pa to nije bilo ni kod slobe a nije valjao i sad kada kao treba da je bolje sta sad ovo je to bolje maniga u k........... i to njihovo bolje.


http://www.facebook.com/groups/191583914283450/

u slucaju da zataji forum

---------- Poruka napisana u 13:45 ---------- Prethodna poruka je at 13:42 ----------

Ja svu hranu što proizvedem propustim kroz stoku to baš nikako ne odgovara

Drug pa ti jedino da trazis subvenciju kroz kilo stajnjaka po kravi
 
Poslednja izmena:
Pozivah ja zimus na solidarnost, ali ovde me napadoše, no nije važno...
Ne bi bilo loše da se prvo poljoprivrednici slože šta je najbolji model. Voćari prošle godine, praktično ništa nisu dobili od subvencija.
Unija malinara je u jako ozbiljnom i delikatnom poslu direktne prodaje celokupnog roda malina za 2012, mimo države i tajkuna.
Imamo i druge ideje.
Unija proizvođača malina i drugog voća deluje u zapadnoj i južnoj Srbiji, Od Šapca do Vranja, i svakim danom se širi.
Tu smo mi ;-)
 
Samo jednoj asocijacii odgovara premiranje po kilogramu , sve ostale sinoc prisutne podrzavaju da se premiranje vrsi po ha. Mislim da je to jedinstveni stav. Neka kazu da ce dati manje para jer sredstava u budzetu nema, ali po ha , ovako ce nas subvencije po kg robe jos vise podeliti, a sledece godine mozemo samo da se nadamo poreskim inspekcijam kad vide ko je koliko prodao, predao.
Kojoj Asocijaciji odgovara?
I jel vi i udruženja imate jednu asocijaciju ili deset?Zar nije normalno da ima jedna asocijacija .
Koliko uopšte asocijacija paradira i predstavlja paore?
Pričajte konkretne stvari i imena ako treba da se organizujemo za nešto moramo znati tačne informacije.
 
Pozivah ja zimus na solidarnost, ali ovde me napadoše, no nije važno...
Ne bi bilo loše da se prvo poljoprivrednici slože šta je najbolji model. Voćari prošle godine, praktično ništa nisu dobili od subvencija.
Unija malinara je u jako ozbiljnom i delikatnom poslu direktne prodaje celokupnog roda malina za 2012, mimo države i tajkuna.
Imamo i druge ideje.
Unija proizvođača malina i drugog voća deluje u zapadnoj i južnoj Srbiji, Od Šapca do Vranja, i svakim danom se širi.
Tu smo mi ;-)

ja sam pre par dan video na youtube snimke kako ste se peglali sa pandurima i ostalo pa to je bruka za tu policiju pa ne placa ih tadic nego narod kroz porez. kaze onaj naredjenje pa sto ti nije reko da jes go... jel bi i tad izvrsili naredjenje kako prosti ljudi pa to svet nije video. ja da sam znao da je tko bilo dosao bi da budem uz vas. ali medi su cudo kad neznas sto dalje od ociju dalje od srca

---------- Poruka napisana u 16:27 ---------- Prethodna poruka je at 16:18 ----------

Kojoj Asocijaciji odgovara?
I jel vi i udruženja imate jednu asocijaciju ili deset?Zar nije normalno da ima jedna asocijacija .
Koliko uopšte asocijacija paradira i predstavlja paore?
Pričajte konkretne stvari i imena ako treba da se organizujemo za nešto moramo znati tačne informacije.


koliko sam ja razumeo na teritotiji banata 19 udruzenja
 
Pozivah ja zimus na solidarnost, ali ovde me napadoše, no nije važno...
Ne bi bilo loše da se prvo poljoprivrednici slože šta je najbolji model. Voćari prošle godine, praktično ništa nisu dobili od subvencija.
Unija malinara je u jako ozbiljnom i delikatnom poslu direktne prodaje celokupnog roda malina za 2012, mimo države i tajkuna.
Imamo i druge ideje.
Unija proizvođača malina i drugog voća deluje u zapadnoj i južnoj Srbiji, Od Šapca do Vranja, i svakim danom se širi.
Tu smo mi ;-)

Koji je Vaš predlog,tj.stav po pitanju,da li treba ulaziti u vatru ili ne jrer je činjenica da će da bude bijenje zbog Milku ako se stvar otme kontroli usled neorganizovanoti.
 
Postoji jedna asocijacija, a to je Asocijacija Poljoprivrednika, koja okuplja 52 udruzenja!

Ono kako je ministar rekao, to ispadne da ce biti otprilike 50%-80% od onoga sto su neki poljoprivrednici dobijali prosle godine, sa tim da PIO nece biti uslov.

Neke clanice asocijacije, kao sto su udruzenja iz Zrenjanina i Subotice, su najavili protesnu voznju kao opomenu, kao sto vec vidite, iz razloga sto uredbi jos nema, a ono sto je pricao ministar je bilo usmeno i plus jos losije nego li prosle godine...

Svako mesto (selo) koje je istog ili slicnog misljenja i zeli da izrazi nezadovoljstvo kao opomenu ministarstvu, na svoju sopstvenu odgovornost neka se provoza po svom mestu u ponedeljak od 12h do 13h ako zeli.... i to je to ukratko...
Bilo bi lepo da to bude po celoj Srbiji pa sto vise to bolje....
Onda ce moci drugacije da se prica sa ministarstvom....
 
Nazad
Vrh