Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Tesko da bi se naslo 2 takva derana,mozda bi i krenuli jedan sipa u traktor a drugi u gajbu,al kad se dodje do blokade ko bi prvi proterao i cije bi registracije upisali za kaznu ... ?
Evo ja cu da proteram, moj traktor je jos uvek na probnim tablicama pa neka kaznu pisu AV. I jedno pitanje, kakvu kaznu moze da ti napise? Zato sto si se zaustavio na putu? Pa jbg "pukla mi guma" i traktor se poprecio a kolege poljoprivrednici dosle da mi pomognu.
 
Pitajte i ljude iz N.Beceja kakve kazne mogu da upisu,a za probijanje blokada na Rimskim Sancevima su doterali neki bager gusenicar kog je vukao IMT rogonja,lepo za oko al dzaba to mrdnulo nije nego je prvi prosao decko sa Torpedom 90-kom koji glasi za spor traktor...kako kazu "Ne bije boj svetlo oruzije,no srce u junaka".
 
Te kazne ne bi trebalo da budu problem, ako smo svi slozni! I kod nas su sve popisali, reg. tablice imena i prezimena, ali jos nista nismo dobili! Bez obzira na sve, ipak treba da budemo jedinstveni. Mislim da ako nas ocepe sa nekom losom uredbom, lako cemo zaboraviti i na kazne i na sve drugo i izaci da izrazimo svoje nezadovoljstvo!
 
Popisani su u slucaju neke nezgode ( ako bi ne de nad boze ) bila da se zna ko su ucesnici .. Tako su i nas popisali jos dok smo se skupljali
 
Par drugara iz Zrenjanina i okolini su mi potvrdili da 12.marta imaju protestnu šetnju ispret opštine Zrenjanin ako se do tada nešto nepromeni i neizađu uredbe kao što iih ima svugde u Evropi i koje bi odgovarali poljoprivrednim proizvođačima. na tom protestu će objaviti datum kada kreću na put za Nemanjinu 22
 
Ako nastave u min.poljoprivrede kao što su počeli krenuće svi, a protesti mogu da budu i veći nego 2011 godine
I treba brate da bude veci odziv jer ce do setve gorivo na pumpama biti 150 DIN dali je to normalno a kukuruz 17 din pa di to ima sem u ovu ludu SRBIJU.
JA sam za PROTEST ispred skupstine otoplilo je mozemo mi da blikiramo beograd i kolima ako hocemo da nesto uradimo za nasu kozu a ne da nam ovi deru na zivo .

POZIVAM ljude da se organizujemo preko foruma dogovorimo i odemo za BGD kolima i izrazimo svoje nezadovoljstvo
 
ma idemo ispred skupstine na mirne preteste svako po balu slame i sedimo tamo ako docekamo spremiranje i sejanje sejacemo za otukupljivace semenare i nam za dnevnicu

---------- Poruka napisana u 17:01 ---------- Prethodna poruka je at 16:56 ----------

Jeb*** nam kevu ova demokratija,oni su na vlast dosli jednim bagerom a sad ni 1000 traktora ne moze da prismrdi Beogradu.
dosli bi mi do beograda da se nije vodila politika na novom putu Pancevo- Beograd. a da je moj traktor bio tu prvi ko sto nije ja bi ga protero samo bi se beogradjani pitali odakle ovaj. Oni u beogradu i dobar deo pancevaca nije imao poima sta mi tu ustvari radimo i sta hocemo samo su nas psovali i je... mamu sto moraju pesaka preko tamoskog mosta
 
Postoje uska grla koja je tesko zaobici...Tamis kod Cente, i Opova, Dunav kod Beske, pancevacki most... To je potrebno resiti...Bas tako, nenajavljeni proci preko Tamisa, i na sremsku stranu kod NS...Posle imas mnogo jacu poziciju za pregovore.Ako blokiras Pancevacki most, i auto put kod Novog Beograda, i Ibarsku, prakticno znaci da si blokirao BG!
I ne treba ici na blokade gradova po Vojvodini, i Srbiji...Ljudi koji ce se naci u problemu nisu krivi, i ne mogu da pomognu. Beograd njih boli...bas ih briga za most na Tisi kod Zablja...Ovim potezom se moze obezbediti podrska stanovnistva, jer nece biti pogodjeni protestom, a bice im drago sto je Beograd blokiran...
 
kako god samo da ne bude ono " cuti da nebude gore " gore je doslo samo sto nisu svi shvatili a dobar de nema poima sta se desava.
Ja sam za bilo kiji vid protesta samo da se vlastima skrene paznja da necemo ovo sto su oni zamislili. evo na TV-vojvodina objavili da su u odzacima blikirali opstinu a na RTS nista beogradjane to ne interesuje

---------- Poruka napisana u 17:27 ---------- Prethodna poruka je at 17:19 ----------

Postoje uska grla koja je tesko zaobici...Tamis kod Cente, i Opova, Dunav kod Beske, pancevacki most... To je potrebno resiti...Bas tako, nenajavljeni proci preko Tamisa, i na sremsku stranu kod NS...Posle imas mnogo jacu poziciju za pregovore.Ako blokiras Pancevacki most, i auto put kod Novog Beograda, i Ibarsku, prakticno znaci da si blokirao BG!
I ne treba ici na blokade gradova po Vojvodini, i Srbiji...Ljudi koji ce se naci u problemu nisu krivi, i ne mogu da pomognu. Beograd njih boli...bas ih briga za most na Tisi kod Zablja...Ovim potezom se moze obezbediti podrska stanovnistva, jer nece biti pogodjeni protestom, a bice im drago sto je Beograd blokiran...
za prelazak tamisa ima ja semu i podrsku jos nekih sa svojim vozilima samo da ima podrsku jos 3 traktora pancevac je moj i boziji .

Zato ako je neko OZBILJAN da se usprotivi ovim derikozama neka me kontaktira na P.P ja sam ZA. bolje da sam tamo negde nego da sedim za kompijuterom
 
DRUG ja sam za to sto pre to bolje dok nije pocelo da se radi posle ce se oladimo i ko VOLOVI sagnemo glavu " ej aj dogodine ce da vidimo sta ce nova vlast da uradi mozda ce dogodine biti bolje" nisam za to da stalno nesto cekamo da nam drugi kroje kape, ako cekamo na ove matorce onda ce deca nam poraste i vadicemo se kao oni da nam je neko drugi kriv za to kako nam je, a nismo hteli da menjamo toplu sobu za hladnu ulicu, a ocekujemo de cudo desi.
Cuda se stvaraju.
kasnije cu napraviti grupu na fejsu ako neko vec nije
 
Posto asocijacija se ne oglasava , udruzenja poljoprivrednika bi trebalo da se oglase ,dogovore, koordiniraju u nekim zahtevima pred novinarima . Ukoliko se neoglase iz min . polj do 15.03 zna se kako dalje delovati ..
 
Vrlo lako je preci mostove, samo jedan po jedan na svakih 15-20 minuta i to nenadano i da vidis kako se svi nalazimo na pravoj strani mosta. ;)
Sto se tice Beske to samo da se izadje u Novim Karlovcima na auto-put i u Kovilju.
 
Posto asocijacija se ne oglasava , udruzenja poljoprivrednika bi trebalo da se oglase ,dogovore, koordiniraju u nekim zahtevima pred novinarima . Ukoliko se neoglase iz min . polj do 15.03 zna se kako dalje delovati ..
asocijacije kaze da najmanje 25000 dinara televizije traze da se asocijacija oglasi, a i to su retke televizije uglavnom kazu da sm svugde cenzurisani. Da li je tacno ne znam.
 
Nazad
Vrh