Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Sta reci na ovakve izjave ?
1 skidanje blokada bi bilo kad nestane piva u prodavnicama
2 ako potraje sta cete kad u njivi krene korov a herbicida nema ... ?
S tvoje strane bi bilo pametno da ako si me banovao bez potrebe, 4 dana, nisi morao da mi prebacis i opomenu sa 1+5 boda.
Tako da tvoje ponasanje prema meni vec je poznata i meni i drugima.
Ja bi te zamolio da ubuduce zaobilazis komentare na moje postove sto cu i ja uciniti kad si ti u pitanju. Sit sam tvojih provociranja.
Pozdrav!
 
Zao mi je al tako mudre izjave jednostavno ne mogu da obidjem to je jace od mene.
A i kolege stocari bi se slozili sa Vama kad dodje kamion po mleko a selo blokirano...
 
Budi slobodno...samo gde je bila Vasa podrska nama,koji smo prvi u drzavi dobili po usima?
Gde ste tada Vi bili da nama pruzite podrsku?
Nigde!!
Kao i Vasa nama da smo mi prvi dobili kazne! Uostalom, ako su pojedinci isli da pregovaraju ispred svih paora, sigurno bi sad istupili kao asocijacija ispred Ministra Dacica da mu u lice saspe da je receno da nas niko nece krivicno ili bilo kako goniti za blokade. Mozda pregovaraci nisu dobili kazne pa sad i o tome cute. Inace mi smo svi bili popisani, i ocekujemo kazne...i ne vidim razlog da se tako zestis oko toga. Ako smo imali prestavnike za pregovore sa ministrom prosle godine treba da ih imamo i po pitanju kazni.

---------- Poruka napisana u 00:14 ---------- Prethodna poruka je at 00:12 ----------

Zao mi je al tako mudre izjave jednostavno ne mogu da obidjem to je jace od mene.
A i kolege stocari bi se slozili sa Vama kad dodje kamion po mleko a selo blokirano...
Pa tako je i bilo. Nije se negde ni po mleko stizalo, mi smo stocari. I niko se nije bunio....
 
Talianu i Slobo ne berite tuđu brigu.Vaše je da pišete a zašto i zbog čega je banovan vas se to ne tiče.
 
Mozda se kod Vas Saska nije bunio,al imam druga u selu pored koji radi taman 30-ak ha i dobio bi subvencije tako da ga blokade nisu doticale i sto njemu da propade danas mleko od 30-50krava ne znam koliko ima tacno.
 
Zao mi je al tako mudre izjave jednostavno ne mogu da obidjem to je jace od mene.
A i kolege stocari bi se slozili sa Vama kad dodje kamion po mleko a selo blokirano...

Ja bih se samo kratko nadovezao na ovaj post.Šta ako se autoprevoznici pobune zbog cena goriva, pa u vreme žetve reše da blokiraju silose i prilazne puteve ka naseljima, da nijedan kombajn ne može u atar???
 
Kamioni sa mlekom su se vozali okolo naokolo, i nisu ih pustali, vec su se vozaci orijentisali prema satnici blokada, pa su hvatali prolaze kad su svi prolazili. I opet kazem da se niko niti od stocara niti od vozaca bunio! edino ako sveze kifle i mleko nisu stigli u Maxi na vreme, e za to me vec nesto i nije briga...
 
Da li ima smisla ili ne to je naša briga.Vi vidite ono što vidite dok postovi sa kojima je zarađen ban ne stoje u temi pa bih vam skrenuo pažnju na to da se ne mešate tamo gde vam nije mesto.
 
Mozda se kod Vas Saska nije bunio,al imam druga u selu pored koji radi taman 30-ak ha i dobio bi subvencije tako da ga blokade nisu doticale i sto njemu da propade danas mleko od 30-50krava ne znam koliko ima tacno.
Pa takvih je malo, ali znam, ubedjena sam daq su mlekare strogo vodile racuna da nikome ni litar mleka ne propadne! Pa ja bih se prva bunila sa 1000litara! Ipak smo preiveli!
 
Ja bih se samo kratko nadovezao na ovaj post.Šta ako se autoprevoznici pobune zbog cena goriva, pa u vreme žetve reše da blokiraju silose i prilazne puteve ka naseljima, da nijedan kombajn ne može u atar???
A šta bi nam falilo navikli smo se malo štrajkuju prosvetari,malo zdravstveni radnici,malo čuvari mira,malo paori,železničari,taksisti,mlinari,pekari,oružari,sindikalci ,popovi a pardon oni kvare prosek.
 
Ili da se Zeleznice Srbije pobune pa parkiraju 2 voza na pruznom prelazu... :osmeh:
Ili kad bi profesori strajkovali pa maltretirali decu,ucili ih nekim kontra stvarima...
 
Mozda se kod Vas Saska nije bunio,al imam druga u selu pored koji radi taman 30-ak ha i dobio bi subvencije tako da ga blokade nisu doticale i sto njemu da propade danas mleko od 30-50krava ne znam koliko ima tacno.

ja sam trebao da prskam kukuruz ali nisam mogao,moralo se odložiti,pa zar tako treba
 
Ne znam o cemu se radi, ali ljudi koji nisu voljni izaci ne moraju kritikovati svaki mod izlaska ako nisu za podrsku i za neki pozitivan post onda cemu samo pesimizam i kritike na racun ovih drugih?
 
Objasni molim te kakva se politika tamo vodila,a to sta bi ti uradio ostavi za sebe,bilo je tamo mnogo i pametnijih i ludjih od tebe pa nisu mogli da prodju.Hilikopterom bi proso verovatno.
to sto pricas nije tema a ako hoces da polemisemo moz se nadjemo u pancevo. treba da smo slozni bratac ,a ne da se ujedamo ko tudje kere. zato sto samo se laje i laje a oni gore grizu kidaju deo po deo
 
Nazad
Vrh