Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kolege nije nam ni važno da stgnemo do Beograda ,bitno je da tamo gde nas zaustave odmah blokiramu put i nikog više nepuštamo osih hitnih slučaja. Kad napravimo totalnu blokadu Beograda ustvari kad policija napravi totalnu blokadu Beograda odmah će se probuditi i Petrović i Cvetković i uspeh nam je zagarantovan :ppozdrav:
 
Baš o ovakvim stvarima kao što se Kišu dogodilo treba obratiti posebnu pažnju jer je to jedan od najvažnijih činilaca u protestima,tj. zaštitita prtesta treba da je na prvom mestu.
 
  • Like
Reagovanja: raf
Sad u selu koga god da pitam ko je pustao za gajbu piva svi ce se kleti u oci i decu kako oni nisu nego "neko drugi",jedini koji je rekao je jedan moj drugar ali se on povukao kad je video sta se radi.Toliko o moralu i karakteru vecine nasih ljudi.
 
ja znam da cemo mi iz backe palanke opet blokirati ,a ako se dogovorimo i za bg ici,to mi nije bar nikakav problem...,jer necu vise da radim za ovu bagru na vlasti i ovaj lenji narod koji je i fizicki i zdravstveno sposoban da radi, a nece, nego nabuba 15 dece i zivi od socijale, a to sve mi paori placamo kroz poreze, skup repromaterijal i jeftin proizvod.ljudi morate shvatiti nesto ako se sami ne izborimo niko drugi to nece uraditi za nas.
 
ma idemo ispred skupstine na mirne preteste svako po balu slame i sedimo tamo ako docekamo spremiranje i sejanje sejacemo za otukupljivace semenare i nam za dnevnicu

---------- Poruka napisana u 17:01 ---------- Prethodna poruka je at 16:56 ----------


dosli bi mi do beograda da se nije vodila politika na novom putu Pancevo- Beograd. a da je moj traktor bio tu prvi ko sto nije ja bi ga protero samo bi se beogradjani pitali odakle ovaj. Oni u beogradu i dobar deo pancevaca nije imao poima sta mi tu ustvari radimo i sta hocemo samo su nas psovali i je... mamu sto moraju pesaka preko tamoskog mosta
Objasni molim te kakva se politika tamo vodila,a to sta bi ti uradio ostavi za sebe,bilo je tamo mnogo i pametnijih i ludjih od tebe pa nisu mogli da prodju.Hilikopterom bi proso verovatno.
 
Jedna stvar mora da vam bude jasna da ulaska u Beograd nece nikad biti. O tome mozemo samo sanjati. Druga stvar je to sto bi bilo odlicno opet stici do Tamiskog mosta u Pancevu u sta sumnjam da ce se opet desiti. Trecu varijantu vidim jedinu kao uspesnu a to je izlazak u svakom selu i blokirati svaku znacajnu raskrsnicu izmedju mesta i plus svaki centar svakog naseljenog mesta.
Pa onda nek se krecu kad je sve zivo blokirano. Na takav nacin svi bi bili blizu kuce i uvek bi imali zamenu pa bi mogli protestovati par meseci ako zatreba sve do ispunjenja svih trazenih uslova.
 
Trecu varijantu vidim jedinu kao uspesnu a to je izlazak u svakom selu i blokirati svaku znacajnu raskrsnicu izmedju mesta i plus svaki centar svakog naseljenog mesta.
Pa onda nek se krecu kad je sve zivo blokirano. Na takav nacin svi bi bili blizu kuce i uvek bi imali zamenu pa bi mogli protestovati par meseci ako zatreba sve do ispunjenja svih trazenih uslova.
Sta reci na ovakve izjave ?
1 skidanje blokada bi bilo kad nestane piva u prodavnicama
2 ako potraje sta cete kad u njivi krene korov a herbicida nema ... ?
 
Nazad
Vrh