Prikolice

Ako su stigli tockovi to znaci da i ostalo stize. Palazoglu prikolice se sklapaju u MBVu. Naravno ovo je sve zbog lakseg i ekonomicnijeg transporta. Ovako transportuju 3 umesto jedne prikolice za iste pare. Pricali su mi i Vukasin i Blagoja o tome i oni su mi i rekli da ako gledam turske gledam Palazoglu jer su mnogo kvalitetnije od onih prvih sto su imali.
 
Ako su stigli tockovi to znaci da i ostalo stize. Palazoglu prikolice se sklapaju u MBVu. Naravno ovo je sve zbog lakseg i ekonomicnijeg transporta. Ovako transportuju 3 umesto jedne prikolice za iste pare. Pricali su mi i Vukasin i Blagoja o tome i oni su mi i rekli da ako gledam turske gledam Palazoglu jer su mnogo kvalitetnije od onih prvih sto su imali.
Svako svoga konja hvali.
 
Oni su trgovci pričaju sve što naše uši žele čuti.No i ja čekam samo sam u 12 nedelji po rasporedu.
bš sam bio pre neki dan i vidim da je stiglo točkova i na carinskom vidim da ima nekoliko šasija. Ima dosta naručenih zbog konkursa ,valjda če uspeti ispoštovati sve.
 
Ne, ppgresno ste me razumeli. Oni uopste nisu komentarisali tudje prikolice, vec su od njihova dva artikla rekli da je jedan znacajno bolji.
Onaj ko ima para naravno da ni ne treba da gleda ove turske krseve. Zna se sta kupuju oni koji imaju lovu u kesu.
 
S obzirom odnos cena -kvalitet ,poslužiće.
Pre su imali kaprol i kako sam čuo nisu se baš proslavile.E sad mislim da su tu malo trgovci krivi a ne sam brend oni odu u TR i traže to,to,o to sve u detalje od debljine šasije do šare na gumi kako bi bili konkurentni na našem tržištu.Onda 80 % raje kad kupuje samo gleda koliko novaca .koliko tona.Još kad je neki konkurs u pitanju onda neki odu i nabubaju pun predračun ni ne pogledaju mašinu ,samo nek je veselo(neki kao ja).
 
Bes ti takvu firmu kad prvo porucis masinu pa cekas kad ce stici. Ozbiljna firma ima to sve na lageru odes platis i teras. Tako kad smo bili za rasipac i sejalicu, sve lepo extra, rekoh ok hocemo to i to od opreme, da platimo i da teramo. Aaa pa nemamo na stanu, prvo da porucite pa kad stigne.
 
Tako i meni za sejalicu i rasipac,ja ih pozovem imamo na stanju sve super ja kazem ok.pozovem posle par dana i pitam kad moze da se dostavi tek oni nemamo rasipace vise na stanju a sejalicu imamo,ja kazem pa dobro za koliko stize rasipac za desetak dana i sve to mi ae dogovorimo...zovu me posle par sati da mi kazu nemaju ni sejalicu takodje i stize sve za mesec dana meni bilo smesno i kazem pa dobro sta drugo i sad cekam..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh