Prikolice

Ta prikolica je iz Lokava, ispred kuce je slikana, pre neki dan je kupio neki preprodavac iz Kovacice. Ja sam bio da je gledam trazio je 1400, na slici izgleda korektno al uzivo je sasvim druga prica. Kikinda je ozbiljna prikolica ako se uporedi sa ovom... Vidim na face-u da ovaj iz Kovacice trazi 1850


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko je prodao,ne mogu prepoznati kuću.
Imam ja istu takvu,nije ni za Q*** ,jedino je dobra za po dvorištu i za terete do 2000 kg.A verujem ako bi malo oštrije skrenuo prvrnula bi se ko ništa.
Ja je najviše koristim za jabuke a tamo stane 120 gajbi po 13-14 kg.
Kupio sam je pre dve godine zajedno sa tehnostrojkom 2800 e zajedno stim da je ona Tehnostroj ozbiljna prikolica.
 
Prodao je “alu Marila” oni sad zive u Vrscu od kad su se vratili iz Svajcarske, inace tu zive stari, preko puta Sinise gde su mu kazani za rakiju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci imas makedonske papire ;)
Nemam, otac po povratku u SM prijavio me u knjigu državljana u Noćaj. Bila onda velika Juga i bilo normalno da se ljudi po potrebi posla sele na 2-3 godine, Ja se tamo rodio i to ti je. Osamdesetih godina odem na letovanje u Grćku, na aerodromu me zagledao grčki carinik, zbog mesta rođenja, nisu ih voleli nikako, prošao sam ali jedva.
 
Super bi bilo da su poredjenja na engleskom jeziku no može se i ovako snaći ali teže:
Od ovih svih Poljakinja, ZASLAW je sigurno najbolja - nekoliko je razloga: izrada - priprema, bojanje..... tvornica radi kamionske prikolice i vojna vozila za Poljsku vojsku/NAto; tehnički: kamionski trag; dimenzije/širina - mogu stati 2 palete, pod je iz jednog komada bez obzira na dužinu, u standardu y-rudo, nema podužne cijevi/arnjeva ispod cerade, znači kipaš u sredinu prikolice bez problema, dijeljiva prednja stranica, ADR kamionske osovine, knorr kočnice (na večini ostalih kineske)........i još puno detalja; Inače Wielton i PRONAR navodno u kooperaciji, dijelovi se rade u istoj tvornici,
 
Аууу Паоре ти си промашио професију 101% овакве приколице би ишле као алва. Свака част прелепо одрађено.
 
Bojcetic koja je razlka u ceni Pronar i Farmtec jesu to od 10 tona prikolice,koja je po tebi bolja?
Oko 11.34 kubika Farmtech, 11.8 kubika Pronar. Farmtech 3000kg, Pronar 3300kg. Cena pre dve godine. Farmtech 12200+pdv, Pronar 10.500+pdv (u slicnoj opremi). Nazivna nosivost (deklarisana) Farmtech 8t, Pronar 10t. Prakticna nosivost i na jednu i na drugu nabacas kukuruza, soje, psenice koliko god moze da stane i to ide bez problema. Ko kupuje sad, po meni sve je to dobro. Gledati sta ima bolju opremu za odredjenu cenu. Jako korisno mi se pokazala automatska poteznica kroz eksploataciju. Sam zakacim i otkacim prikolice medjusobno bez poteskoca. Y ruda treba samo ko ima ekstremno malo dvoriste, za redovno koriscenje nema potreba da vam uzimaju novce.
 
Nazad
Vrh