Prikolice

Moguce da je istina. Jbg ne da je macka u dzaku tako neka prikolica nego ono veeelika lutrija. Mada prodavao sam brendiranije i skuplje masine, pa znam kako se lepo cuti kad se desi na takvoj masini..
A ove no name kupimo mi sirotinja i ocekujemo kvalitet mercedesa pa kad nesto nije idealno odma kuknjava.
 
Moguce da je istina. Jbg ne da je macka u dzaku tako neka prikolica nego ono veeelika lutrija. Mada prodavao sam brendiranije i skuplje masine, pa znam kako se lepo cuti kad se desi na takvoj masini..
A ove no name kupimo mi sirotinja i ocekujemo kvalitet mercedesa pa kad nesto nije idealno odma kuknjava.
Tako isto jedan iz obliznjeg sela gastos uzeo tandemku tursku i prica njegov radnik sto radi ja je punim ona curi sa strane razljebile se stranice i pukla im ruda za kratko vreme pa reklamirali..sad nemam pojma koja je marka u pitanju

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Oglas je obrisan. 😂 Gledao sam pre par dana novu Caprol Panonku, ono je kao da su se deca igrala na času opštetehničkog a ne neka ozbiljna priča.Prvo mi je ruda zapala za oko, jbt kao od grisina da je napravljena, prikolica nova a ona sva ispucala, stranice raspregnute...
 
Oglas je obrisan. Gledao sam pre par dana novu Panonku, ono je kao da su se deca igrala na času opštetehničkog a ne neka ozbiljna priča.Prvo mi je ruda zapala za oko, jbt kao od grisina da je napravljena, prikolica nova a ona sva ispucala, stranice raspregnute...
Znaci za mog torpeda bolje da uzmem novu majevicu i da ne razmisljam proveren kvalitet vec

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nikola ovu Caprol sam gledao onaj dan kod Tepića.Što je to prikolica, što to ide kao da ja ne vidim na čega liči. 😂
 
Onda zmajevka je resenje,gledam remontovane kao nove od cetiri pa na gore se krecu ali je prikolica

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Taj oglas je postavio moj drugar iz Titela, prikolica je smešna... Čovek je kupio novu da se nepati i ne remontuje 30 godina staru, ali ne vredi... Sva se uvija, puca, krivi, otpadaju delovi, curi klip, ne moze do kraja da je iskipuje, mora da lopata da bi izašlo sve iz nje.. smešno! Ako je neko zainteresovan mogu ga pitati za zadnju cenu ;)
 
Nije prodata, samo je oglas obrisan, neko je prijavio ili šta već... Prikolica je i dalje na prodaju...
 
Taman mislis kupio si novu stvar ima da te sluzi a ona ti zadaje muke i nerviranje...zamalo i ja da se predjem a merkao sam je jer nije skupa a moze da posluzi

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh