Prikolice

Vidim da Idas salaš iz Mola pravi nove prikolice identične Zmajevkama.Cena ako dobro piše 10.750 e za prikolicu od 8 tona nosivosti.Malo poskupo.
 
Evo je spremna za kukuruz, doduse vuci ce je IMT539 posto je ovo na slici 60% dvorista.Nisam uspio rijesiti kocnice. Rasklopio sam razviodnik (onak dio gdje ulazi crijevo od traktora), klip je bio zapekao, sad lako ide gore-dole.Kocnice ipak ne rade kada pritisnem papucicu u traktoru.Zrak ide i napuni bocu, kada okrecem onu rucicu klip se malo pomjeri i to je to, na pritiskanje papucice ne reaguj nikako.U kojem polozaju inace treba biti rucica inace, ima ih 4 ukupno.
4f0eae3062b1637af84dc7557e84dc67.jpg


Sent from my M2006C3LG using Tapatalk
 
Levo-desno-gore.Na dole je rasterećenje ili ti neutralni položaj.
A s'tim što ti je desno sila kočenja slaba,gore pola snage i levo puna sila.Koristiš u zavisnosti od tereta na prikolici.
 
Poslednja izmena:
Okreni ručicu na levu stranu,sačekaj da traktor napuni bocu i odreaguje rinšlag ventil.Onda probaj,a ako ne radi onda rastavi komplet regulator i onaj drugi deo.
 
U kojem smjeru gledano to lijevo-desno? Gledano prema traktoru ili od traktora? Regulator sam rastavio i ocistio, lako se pomjera gore dole. Kada sam pomjerao rucicu cuo sam da se klip u regulatoru pomjera ali klip nista iako nije zaglavljen, probao sam da ga pomjeram.

Sent from my M2006C3LG using Tapatalk
 
Juce sam bio kod druga sto je poslao bio zmajevku u Bavaniste da mu remontuju,prikolica boli glava kako je uradjena i sredjena..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
E sad opet ja sa pod pitanjima, jel znaš šta je sve rađeno na prikolici? Ajd sanduk, ok, a jel još nešto?
 
Nazad
Vrh