Oproštaj i poslednji pozdrav članu Petru

evo i mene doduse danas malo kasnim sa obavestenjem....Petar je imao operaciju jutros i proslo je bolje od ocekivanog,kako to doktori kazu,tako da stanje se poboljsava cak se i doktori cude jer za ove dve nedelje nije imao temperaturu niti bilo kakvu komplikaciju,opet kazem tako doktori kazu.....hm.......ali sad.....nadamo se da je tako i NARAVNO HVALA SVIMA KOJI SU POSLALI POKLON ZA PETRA KAO I ZA SVE DRUGO!!!!Pozdrav za sve vas........:ppozdrav:
 
sad su mi javili za petra da ako bude sve ok sto se noga tice od nedelje krece sa vezbama tako da se nadam da ce za jos nedelju dana i da trci.....:osmeh:....:bravo:
 
da,hvala Bogu sto je izvukao zivu glavu i sto ce se vratiti kuci svojoj porodici,verujem da je danasnji dan veoma tezak za njega sto nije prisutan kuci dok nam sin danas puni 5 godina,ali opet bice i rodjendana i svega kad se on vrati pravicemo dva rodjendana!!!Hvala svima koji ga bodrite iako on ne moze ovo sad da cita ali shvatice kad dodje kuci koliko ima dobrih ljudi koji su uz njega!!!
 
Pridruzujem se cestitkama, da nam je ziv i zdrav jos 100 godina malo domacin. Petru zelim sto brzi oporavak i jos brzu rehabilitaciju. :)
 
iskreno se pridruzujem zeljama svih dobrih ljudi za brz oporavak ,a junioru sretan rodjendan i da mu tata sto pre dodje kuci.
 
Petru želim brz oporavak i što pre da se vrati kući među svoje najmilije, a omladincu želim srećan rođendan i da ga sreća i zdravlje prate kroz život.
 
Slavljeniku mnogo zdravlja i sreće u životu i njemu i njegovoj familiji,a Petru brz oporavak i dolazak kući od srca želimo ja i moja porodica
 
Sta pozeleti i jednom i drugom malom clanu Srecan rodjendan zdravlja i srece bezbrizno detinjstvo Petru sto brzi oporavak da sto pre bude uz svoje clanove porodice'Samo napred Petre'
 
Nazad
Vrh