Oproštaj i poslednji pozdrav članu Petru

ljudi,Petar je usao u tezak oblik sepse mada kazu da ide na bolje a sto se zucne kese tice to je sanirano tako da se ja nadam da ce i ovo....ne znam sta vise da vam kazem cim cujem nesto ja cu vas obavestiti!!!Pozdrav....
 
Podrska i od mene clanu Petru i njegovoj porodici znam kako im je slicnu situaciju sam ja skoro doziveo sa majkom naduvana zuc,krvni sudovi...nazalost doktori su bili praznikovali sastavivsi 15-20 neradnih dana i nisu joj pomogli.
 
Gospodjo Sofija, i "tezak" oblik sepse se da prevazici sa jacom dozom antibiotika i cescim previjanjem, pa se sa punim pravom nadam brzom oporavku nasega Petra. Verujem kao bivsi zdravstveni radnik da je Petar u dobrim i sigurnim rukama i da je ta sepsa samo prolazog oblika.
 
Druze budi jak i uz Boziju pomoc sto pre kuci svojima.bude li potrebe za setvu evo me u pomoc ja obradjujem samo 5-6 HEKTARA KUKURUZA TAKO DA IMAM VREME DA POMOGNEM.
 
Zelim da se svima zahvalim na podrsci i na pomoci i da vam javim za petra.......jutros u 9 i 20 petar je preminuo!!!nije izdrzao.......
 
Nazad
Vrh