Oproštaj i poslednji pozdrav članu Petru

nikola VUK je u potpuno u pravu što se tiče kritike na račun moderatora jer mnogo puta se desi da mnogi neznaju a pomogli bi i tako pomoć izostane
 
Petru brz oporavak zelim,imas veliku podrsku clanova foruma,sigurno i ljudi koji te poznaju i to neka te vodi do tvog konacnog oporavka,sve najbolje tebi i tvojoj porodici! p.s Ako ne pre, ovo ces procitati cim dodjes kuci u to sam ubedjen posto si jedan od najredovnijih i najkorisnijih clanova!!!
 
Nikola Vuk i ostalima koji kritikujete moderatore imam nešto da kažem.Prvi koji su objavili vest o Petrovoj tragediji bili su moderatori u temi Tužna vest i to istog dana kada se nesreća i dogodila ako niste pročitali niko drugi vam nije kriv do vas samih.Petar ima i uvek je imao podršku svih nas.
 
Petru brz oporavak i velika podrska od clanova poljoinfo,proci ce sve samo treba vremena ....i nadam se da ce ljudi koji su blize pomoci mu oko proletnjih radova jer nikad ljudi neznaju kada se njima moze nesto desiti i ko im moze pomoci
 
Nikola Vuk i ostalima koji kritikujete moderatore imam nešto da kažem.Prvi koji su objavili vest o Petrovoj tragediji bili su moderatori u temi Tužna vest i to istog dana kada se nesreća i dogodila ako niste pročitali niko drugi vam nije kriv do vas samih.Petar ima i uvek je imao podršku svih nas.

Vijest je objavljena na "Tuzna vest" istog dana kada se nesreca desila, svjedok sam da je to istina.
 
Izvini Nikola moram stati uz Moderatore jer su stvarno bili brzi objavili inforaciju i saslusali nasu sugestiju da prebace vest na neko prikladnije mesto jer kao sto sam i rekao nas drug Petar je jedan zilav momak,mislim da ga dobro poznajem.Imace nasu pomoc kad go zatreba.
 
Želim kolegi brz oporavak, imao sam čast da ga lično upoznam. Izvinjam se što se nisam ranije oglasio.
 
Sad sam video temu.Petru zelim ti brz oporavak.Porodici zelim da vam se Petru sto pre vrati kuci!
 
Nikola Vuk i ostalima koji kritikujete moderatore imam nešto da kažem.Prvi koji su objavili vest o Petrovoj tragediji bili su moderatori u temi Tužna vest i to istog dana kada se nesreća i dogodila ako niste pročitali niko drugi vam nije kriv do vas samih.Petar ima i uvek je imao podršku svih nas.
tačno da je objavljena odmah ali je bogami u početku bio slab odaziv,ja sam samo mislio na to da bi rekcija članova bila puno brža.U Petrovom slučaju je dobro prošlo ali ovo nije zadnja (nažalost) nesreća koja će da se dogodi jednom od nas tako da bi bilo dolje da ta vijesti budu UDARNE na forumu,čim se loguješ da nju izbaci da nemožeš da je nevidiš,a ne dase zagubi među temama.ako sam nekog uvrijedio izvinjavam se nije bilo namijerno
 
Nikola Vuk i ostalima koji kritikujete moderatore imam nešto da kažem.Prvi koji su objavili vest o Petrovoj tragediji bili su moderatori u temi Tužna vest i to istog dana kada se nesreća i dogodila ako niste pročitali niko drugi vam nije kriv do vas samih.Petar ima i uvek je imao podršku svih nas.

Sve ok, ali da li je tolki problem bio poslati svakome na PP da se traži koža krvna grupa O+ za člana Petra, ovima što nas zovu da pređemo na drugi forum nije, a između ostalog nije valjda poenta u tome ko mi je kriv što nisam video temu nego je poenta da svi vide i da što više ljudi pomogne Petru.
Ne bih volio da se ovo pretvori kritiku, kao i šo moj prošli post to nije, nego samo preporuka za drugi put, kako bi više ljudi bilo upoznato sa problemom.
 
Jeste veliki problem poslati p.p na preko 10.000 adresa koliko sada trenutno ima korisnika.Svaki član koji je redovno na forumu video je temu jer nema dana,časa ni minuta da neko nije pisao u njoj.
 
Petru želim brz oporavak i ozdravljenje a porodici da se što pre vrati kući i nastave tamo gde su stali.Želim i da se zahvalim svim ljudima koji su pomogli i još pomažu Petru i njegovoj porodici.
 
ja zelim da se zahvalim moderatorima i svima ostalima na svakoj podrsci......kad se desilo ovo sa Petrom odmah se reagovalo i niko nije kriv za ovo ili ono nama je receno dva dana ranije da su potrebni donatori za kozu sto i da je bilo na istaknutom mestu predpostavljam da bi bilo isto jer je vremenski rok bio kratak!!!Tako da ja ne trazim nikakvog krivca vec ljude koji u ovim momentima pruzaju bilo kakvu podrsku jer ovo ostaje ovde i kad se Petar vrati kuci jer ionako nista nece da radi pa ce kao po obicaju biti redovan na forumu :osmeh:!!!Verujem da ni prnjavoru3 nije bilo svejedno kad smo se culi i kad je covek 3 sata nakon naseg razgovora krenuo za BG!!Hvala bogu i danasnja operacija je dobro prosla,sledeca je sad u petak s tim sto se radi sa njegovom kozom pa bar ja tako mislim da ne bi trebalo biti nikakvih problema!Veliki pozdrav za sve:ppozdrav:

---------- Poruka napisana u 15:20 ---------- Prethodna poruka je at 15:17 ----------

Znači sledeće okupljanje forumaša(barem sa ove stranice) idući mjesec u Lokvama kod Petra i Sofije
moze....ali pre toga kod tebe onaj rucak!!!Secas li se?:osmeh:
 
ma dogovoreno,biće malo samo ručak šta je sa večerom i doručkom i o tome je bilo govora.Baš sam danas odbijo prasce i pokažem šefici koje ostaje za ručak.Drago mi je da je sve prošlo bez problema ma rekao sam ti mi seljaci tvrdokožci nije nas lako uništiti.pozdrav:bravo::ppozdrav::cvetic:
 
Evo ja danas video temu,i nisam mogao da tek tako da prelistam a da ne napisem par reci! i iz sveg srca zelim petru brz oporavak!i porodici puno snage!PZDRAV
 
Nazad
Vrh