Oproštaj i poslednji pozdrav članu Petru

Juče sam se čuo sa gospodjom Sofijom i rekla mi je da je Petar dobro i da danas idu u bolnicu pa čekam informacije, a onda će i ona nešto napisati, a dotle moramo čekati.
 
evo da vam se javim da smo stigli iz bg i da vesti nisu dobre kao do sad....naime,Petar je nocas bio hitno prebacen sa sanitetom u urgentni centar da bi mu konstatovali da ima upalu zucne kese i da sve sto pojede,povrati,tako da su rekli da ce pokusati caj da mu daju i da sa njim ispiraju zuc a ako i to ispovrati stavljaju mu sondu sto im nikako ne ide u prilog jer je bolje da jede nego da mu oni davaju ne znam ni ja vise sta...operacija sto je bila zakazana za sutra,otkazana je do srede,cetvrtka ili petka zavisno od njegovog stanja.Doktorka sumnja da je cak i u sepsi tako da mu davaju lekove protiv toga i kaze da se za 2 dana jako promenio!!!!Ne znam sta drugo da vam kazem osim da se molimo da se sve ovo dobro zavrsi...pozdrav.....
 
@Petru
Da se nadamo najboljem i molimo za njegovo ozdravljenje. Budite jaki... Od 5-og februara sam Vam ponovo na raspolaganju što se
tiče potrebe za donacijom kože. Veliki pozdrav.
 
Posle kise dolazi sunce.Svi smo uz Petra i molimo se za njega.Dace Bog da prebrodi ovu krizu.
 
Petre uz ovoliku podrsku prvenstveno porodice i ogromnog broja prijatelja, siguran sam da ce tvoje nedace brzo proci a tebi ostati ime velikog covjeka koji je okupio ovoliki broj ljudi... sve najbolje..hvala svima..
 
Trt, a baš sam očekivao da sve ide još bolje i da se ubrzo vidimo, mada vole doktori malo da preteruju i glumataju ovo vezano za sepsu, prekosutra ćemo ponovo na sto i da završavamo tu posetu bolnici više, samo napred....
 
Petre uz ovoliku podrsku prvenstveno porodice i ogromnog broja prijatelja, siguran sam da ce tvoje nedace brzo proci a tebi ostati ime velikog covjeka koji je okupio ovoliki broj ljudi... sve najbolje..hvala svima..
Sto znaci da jos uvek ima dobrih i osecajnih ljudi a to ste svi vi pokazali i ja vam se svima zaista zahvaljujem.....
 
Nazad
Vrh