Oproštaj i poslednji pozdrav članu Petru

Dace Bog i bice sve kako treba,samo treba istrajati. Drago mi je da smo culi dobre vesti u vezi Petrovog zdravlja.
 
Nadam se da ce ozdraviti,ako zatreba neka donacija posle 10-og februara slobodno racunajte na mene jer mi je do tad ispitni rok i svaki dan mi je dragocen.
 
Dragi moji evo i mene nakon 6 dana ponovo_Oni koji pišu na ovoj temi znaju gdje sam bio i kojim razlogom ali eto hvala Bogu sve ide nabolje i više od očekivanog u vezi Petrovog oporavka.Ja mislim da je najkritičnije prošlo slijedi dug oporavak al živa je glava.Da je naj gore prošlo je dokaz i da je na zadnjoj operaciji bio dovoljan i jedan donor jer je Petar saniran ja sam otpo jer je malo komplikovanija procedura za donore iz druge države mada bi svedno uzeli da je bilo potrbno a hvala bogu da nije a rekao sam i Sofiji ja sam i dalje na raspolaganju.Na kraju molim članove foruma da mi ne šalju na pp poruke tipa(da sam jeftin ili skup ili koliko sam torbi donio)hvala
 
@prnjavor3

Zar postoji i takva stoka koja moze tako nesto da pise? Tebi hvala za tvoju dobru volju u ime postenih ljudi sa ovoga foruma
 
Dragi moji evo i mene nakon 6 dana ponovo_Oni koji pišu na ovoj temi znaju gdje sam bio i kojim razlogom ali eto hvala Bogu sve ide nabolje i više od očekivanog u vezi Petrovog oporavka.Ja mislim da je najkritičnije prošlo slijedi dug oporavak al živa je glava.Da je naj gore prošlo je dokaz i da je na zadnjoj operaciji bio dovoljan i jedan donor jer je Petar saniran ja sam otpo jer je malo komplikovanija procedura za donore iz druge države mada bi svedno uzeli da je bilo potrbno a hvala bogu da nije a rekao sam i Sofiji ja sam i dalje na raspolaganju.Na kraju molim članove foruma da mi ne šalju na pp poruke tipa(da sam jeftin ili skup ili koliko sam torbi donio)hvala
tako nesto mogu da pisu ljudi koji su nazalost plitki i koji nisu upuceni ali eto sta da se radi ima nas svakakvih a evo i informacija za osobe koje su mu slale pp.....prnjavor je COVEK i to sa velikim slovima koji se usudio da dodje i pomogne a ne kao neki sedeli kuci i cekali neku novost da bi iz zabave procitali ljudi ako nemate posla i ne zelite da pomognete ni u kom vidu idite obilazite njive.....OVO STO SAM NAPISALA ODNOSI SE ISKLJUCIVO NA OSOBE KOJE SU DOKONE I KOJE SU PISALE PP treba vas biti sramota i ne daj boze da dozivite ovo sto smo mi pa da vas onda vidim sta biste uradili,i ne daj boze da vas snadje ono sto je nas !!!!!Ostalim clanovima koji su bili uz nas i koji su pomogli na bilo koji nacin i onima koji su poslali bar jednu poruku zelim da se zahvalim jer zahvaljujuci i vasoj podrsci bilo je malo lakse da se preguraju protekli dani!!!POZDRAV ZA SVE ISKRENE I DOBRE LJUDE

---------- Poruka napisana u 19:56 ---------- Prethodna poruka je at 19:53 ----------

Hvala ti ali vise mu nece trebati donacija jer je sto se tice toga gotovo...ima toga jos puno da se uradi al to sve zavisi licno od njega
 
@Petru

Jako mi je žao za sve što se desilo, vjerujte da bih od sveg srca pomogao da mogu!

@Prnjavor

Prijatelju, svaka ti čast što si imao volje, hrabrosti i humanosti da pomogneš čovjeku kojeg je snašla takva nesreća! Molim te samo jedno, javno objavi ko su ti koji su ti pisali takve poruke. Nek se zna ko su na ovom forumu ljudi a ko ne.
 
@Petru

Jako mi je žao za sve što se desilo, vjerujte da bih od sveg srca pomogao da mogu!

@Prnjavor

Prijatelju, svaka ti čast što si imao volje, hrabrosti i humanosti da pomogneš čovjeku kojeg je snašla takva nesreća! Molim te samo jedno, javno objavi ko su ti koji su ti pisali takve poruke. Nek se zna ko su na ovom forumu ljudi a ko ne.
e to bi bilo dobro,svaka cast zombie !!!
 
Tako je Zombie.Neka čovek javno napiše ko su a mi nećemo brisati neka svi vide njihovu bruku i sramotu.
 
Vjerujte od trice dvojica više nisu na forumu a ja neću da iznosim ništa dovoljno im je ono šta sam im rekao a ima ko će da im sudi a i ovaj treć ide do sutra čim pročita pp
 
Poslednja izmena od urednika:
Posle svega sto se sve izdesavalo na ovom forumu osecam duboko razocarenje .Mislio sam da je sastav ovog foruma malo bolji ali to je preneta slika naseg drustva zavist,ljubomora i ogovaranje.Verujte kolegi Petru novac nije bio potreban samo lepa rec porodici i malo ljudskosti a ne zlobe.Ako se neko prepozna IZVINITE.
 
Dva dana me nema a ima šta da se pročita.
Stvarno sramota šta sve ljudima pada na pamet i ja bih zamolio prnjavora3 da objavi ko su ti idioti !
Mislim da u ovakvom trenutku ako pojedinci bar ne mogu pomoći sa lepom reči neka se uopšte ne oglašavaju pogrdnim porukam.
Svi koji smo tamo na bilo kakav način učestvovali znamo koliko je prnjavor3 zaslužio poštovanja.
A tim što šalju pp mogu da poručim da su se mogli javiti na bilo koji način da pomognu pa makar i sa lepim rečima.
 
Najgore u svemu , što kad se desi nešto ovako ,jedna ljudska tragedija ,i jedna čovječnost kad treba, nažalost kod mnogih ,nenamjerno proradi crv sumnje šta se tu dešavalo ,iz razloga što ja npr nemogu nikako utuviti sebi da postoje takvi ljudi , nikako.
 
ja bih vas zamolio da malo promijenimo temu ima nas svakakvih i uvjek će biti.Nego evo nove teme,ima li ko ideju šta bi Petra u ovom trenutku obradovalo nešto o čemu je pričao, nekakva sitnica.Svi znamo da si on može uzeti šta želi ali svedno,da mu damo do znanja da nije sam da mu damo poticaj.Sve ideje pišite da ih razmotrimo Pozdrav
 
Ako nema mogućnosti za nabavku prsluka daću mu ja moj,takođe i kačket!
 
mislim da bi bio zadovoljan i sa logoom poljo foruma!!!.......Inace petar se dobro oseca,organizam mu je lepo prihvatio tudju kozu tako da je sve u svemu za sad dobro....mada....se i mi nadamo da ce tako da se i nastavi!!!Poceo je cak i lepo da ,,rucka,, i vratio se malo onom svom standardnom temom za razgovor a to je pitanje ko ce sad da obradjuje njive od cele muke i problema njemu je jedino to izgleda problem!U utorak se radi ruka pa za dve nedelje opet operacija ali sa licno njegovom kozom i tek onda mozda mozemo da ocekujemo posete a do tad samo razgovor preko mob.i to ako je neka sestrica ,,zadovoljna,, pa mu ukljuci!!!:osmeh: Pozdravio je sve vas koji mu pisete i koji mu pruzaju podrsku,poprilicno je upucen ko je ...stvarno ne znam odakle :osmeh:!!! evo i ja vas sve pozdravljam.....i zahvaljujem se po ne znam koji put,mada ce biti jos!!!!!
 
i vratio se malo onom svom standardnom temom za razgovor a to je pitanje ko ce sad da obradjuje njive od cele muke i problema njemu je jedino to izgleda problem

Kazi mu da u ovom trenutku to nije problem o kojem treba da razmislja nego je bitno da se ne nervira i da sto pre ozdravi. Oko zemlje koja se nalazi u Jermenovcima mogu da mu pomognem. Na nekoliko mesta smo komsije sa njivama a i prolazim pored dosta vasih njiva tako da cu pomoci koliko budem mogao. Kada bude bio u takvom stanju da moze telefonom da razgovara neka mi se javi pa cemo se dogovoriti.

pozdrav.......
 
Nazad
Vrh