Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

Post je spojen: [time]1261313292[/time]
_________________________________________________
I saobracajnu dozvolu pocepas na dva dela da imaju oba traktora. :haha:
 
A moze li sa dozvolom B kategorije da se dobije i dozvola F kategorije bez polaganja ili ne moze ?
 
ja sam danas vukao đubre na gomilu izvan sela i malo izvukao blata jer nemam gde da očistim mislite daq mi milicija nije srala i držala predavanje poludeo sam od njih
 
gde se moze naci i procitati zakon o kombajima sirina hedera itd....onda prikljucne masine poput setvospremaca 2.9m,kad rotacija mora da radi,cim dam kontakt ili pune/prazne zmajevke,dan/noc itd....ili je to sve rekla kazala,moja baba i njegova baba su dve babe
 
danger neko kaže i po danu treba da je rotacija uključena a neko samo po noći e sad i mene to zanima ako nađeš nešto pošalji mi adresu tog sajta
 
peto ima leka i za to oni će provaliti ugao kamere tako da ih neće moći uhvatiti snimak nego će biti daj koji evro policajcu i vozi dalje kao i pre što je bilo samo što sad neće biti dovoljno 1000din nego preko 2000 i vozi
 
Ne razumem,koje su to masine koje stoje u njivama i ne moraju da se registruju?Pumpe za vodu :sta:,tifoni :sta: ili mozda strasila za vrane?
 
Nazad
Vrh