Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

@branko

Podelice oni po ulicama letke kad koja ulica ide na njivu i da organizuju kolonu. Ako kojim slucajem pada kisa sacekas sledeci raspored kad si na spisku.

Vece budalasstine nisam jos cuo. Ali ovo je zemlja Srbija.

Kako je napisao novinar: Ko zadnji napusti zemlju neka ugasi svetlo.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Ovaj zakon je ocigledno pisala budala koja ne zna kako izgleda ni jedna poljo-masina. Rotacija na najisturenijem delu MASINE!!! Znaci kad vuces berac - rotacija na bunker, kad nosis sejalicu - rotacija na marker, kad nosis 200 bala na zmajevku - rotacija na vrh kamare....

Na sta cu tek staviti rotaciju kad krenem sa skupljacem sena "sunce" u livadu!! Hehehe
 
sad sam gledao znanje na poklon cena registracije srednjih traktora će biti oko 6000din lepota
 
još se nezna za kombajne ali moraćeš da ga registruješ jedino što neće morati da se registruje su cisterne i prikolice za stajnjak
 
Kako da ljudi registruju,kada pola mehanizacije i nema papire!Ja sam juce otisao u agenciju da prevedem prikolicu,izace me sve oko 100eurica sa njihovom uslugom!Tehnicki moram odraditi,vazdusne kocnice ne rade...
 
mirmag ni meni ne rade kočnice još pre 10god a i nemam nameru da dajem ogromne pare za delove ni prikolice ne vrede toliko ,a o registrovanju ćeš morati da imaš dokaz o vlasništvu znači kupoprodajni ugovor
 
Nije problem registracija,imam ja papire od prikolice,ali je problem tehnicki,posto ga morao obaviti zbog nove tablice!Jedino da muljam nesto sa kocnicama,posto mi ni kopresori ne rade na taktorima!
 
ako se cisterna i prikolica za stajnjak nemora registrovati jer to znaci da spartac prskalicu presu frezu sunce korpu za 539 drljacu itd...mora registrovati :haha:
 
danger je napisao(la):
ako se cisterna i prikolica za stajnjak nemora registrovati jer to znaci da spartac prskalicu presu frezu sunce korpu za 539 drljacu itd...mora registrovati :haha:
Cisterna i đubretara su priključna vozila a ovo što si ti naveo su priključne mašine! A registracija treba samo za priključna vozila
 
U prdekanu ako treba idem.Ove njihove namete više je teško izdržati.Neka plate naše proizvode po realnim cenama a ne po mizernim pa ćemo imati para da se uskladimo sa novim zakonom i registrujemo svoje mašine.
 
negde sam pročitao da je taj naš zakon kopija evropske unije samo što su tamo skuplji naši proizvodi
 
Nikada se mi nećemo moći porediti sa tim zemljama i njihovim standardima jer zaostajemo za njima 30+ godina.Znaju to i ovi što su iskrojili zakone ali ih očigledno zaboli za nas i u cilju im je samo da pune budžet preko naše grbače a kako je nama to nije važno. :zli: :udri:
 
i prosle i ove godine sam bio u zemljama EU i mogu reci da oni kasne za nama 20-25godina,kod njih se jos uvek lepo zivi :D

nego lepo ko ima 2 ista registruje samo jedan traktor i pici,tako radi dosta ljudi kod mene u okolini.
 
Nazad
Vrh