Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

Za auto. motor i biciklet polozoio daaavvvnnno. Traktor nemam ali imam rotaciju plavu sto sam negde maznuo davno.
 
Ako se slažete, kada počnu masovniji radovi - setva npr. svi da zovemo pratnju, u isto vreme, baš me zanima šta bi bilo.
 
zato sto stvarno polazu evrice i dobiju vozacku...aj sto ce se oni slupati je** mi se,ali sto ce nekog drugog udariti i sje**** :udri:
jbt ne zna iz dvorista na cupriju da istera uvek natera na onaj ivicnjak,kako li ce tek u nekoj malo zajeba***** raskrsnici proci ::lose::
 
Najmanji problem su ti vozaci. Kamiondzije su smrt na putu. Kroz nase selo lete,a sta li onda tek rade na otvorenom.
 
od pre 6-7 meseci i vozacki se polaze pred kamerama :nono: Snimci se cuvaju (valda) godinu dana
 
mi se zalimo da nam treba po novom zakonu kocnice na prikolicama, pogledajte ove fotografije,
wv5nit.jpg

diskosne kocnice na zapreznom vozilu,i na prednjim i zadnjim tockovima prvi put video juce u Beču
orj6lv.jpg

2ylsbwh.jpg

9lee03.jpg
 
Kažu da po novom zakonu da vozači ZMAJ kombajna neće biti kažnjavani za vožnju pod dejstvom alkohola,jer su ustanovili da zmaja po letnjoj žegi i prašini može voziti samo lud i pijan,pošto za ovo prvo nije predviđena kazna onda su i ovo drugo prispojili da ne bi bilo diskriminacije :ppozdrav:
 
MONTOYA je napisao(la):
Kažu da po novom zakonu da vozači ZMAJ kombajna neće biti kažnjavani za vožnju pod dejstvom alkohola,jer su ustanovili da zmaja po letnjoj žegi i prašini može voziti samo lud i pijan,pošto za ovo prvo nije predviđena kazna onda su i ovo drugo prispojili da ne bi bilo diskriminacije :ppozdrav:
ha,ha ovo si potrefio 100%, vrh brate :D
 
Malo paznje

Policija kažnjava zbog vozačkih dozvola?

Prema još nepotvrđenim informacijama saobraćajna policija kažnjava sve vozače koji u vozačkoj dozvoli nemaju svojeručni potpis!

Kako Press saznaje u poslednjih nekoliko dana zbog ovog "propusta" kažnjeno je više desetina vozača u Srbiji.

Policajci su, u skladu sa novim zakonom o saobraćaju, kažnjavali vozače sa 5.000 dinara na licu mesta i sa četiri kaznena poena.

Potpis inače treba da stoji levo od slike na vozačkim dozvolama.

Očekuje se zvanično saopštenje Ministarstva unutrašnjih poslova.
 
@ peto1
Čuo sam za to. Samo da ne bude za koji dan "ko vam je rekao da potpisujete" :haha:
Ako je tako onda neka prvo kazne onu gospodu na šalterima koji su nam izdali te dozvole. Ja mislim da nema ništa od toga, ali videćemo.
Setimo se da je zakon donet "zbog povećanja bezbednosti u saobraćaju". Ja se ovim putem izvinjavam svima koje sam ugrozio neimanjem potpisa u dozvoli
 
Nazad
Vrh