Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

Da treba i za tanjirace, berac tj. sve sto ima svoje tockove.
 
Mom poznaniku su pisali prijavu jer je za silazni kombajn (noseni) imao zakacenu prikolicu. Nije hteo da potpise zapisnik. Videcemo sta ce biti...
 
404635_2915201153447_1063249846_32659426_612238529_n.jpg

Kad već ima takav auto mogla je kupiti sa pogonom na sva 4 točka
 
Sto jer ti neprijatno zbog lanaca ili snega nerazumem ajd pojasni..:osmeh:

J...s lance i sneg pai mercedesa, u cega Vi ljudi gledate.:osmeh: Nemoj me vuci za jezik.:haha: Jel ne vidite da je sneg poceo da se topi pod njom ili ako hocete pod njenom... suknjicom, a oni zapeli prednja,zadnja vuca i koji je pogon.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko dosao u situaciju da ga zaustavi opstinska inspekcija zajedno sa saobracajnom policijom zbog vangabaritnog prevoza?Ovo se odnosi na zitne kombajne sa i bez hedera,berace za kukuruz,tanjirace,setvospremace,sejalice...Danas sam dobio obavestenje da treba da izvadim tu dozvolu a evo i cenovnika i "primera kako da popunim zahtev".Necu još nikako da prokomentarišem svoj stav o ovom nametu ali ću uskoro postati veoma rečit....
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
Totalni kretenizam.....aaaaaaa...:sta:Oni stvarno nisu normalni...aaaaaaaa.Da nisi skenirao obrasce,nebi verovao..aaaaaa...Moram ici leciiiiiiiiiiiiii.
 
Ako i posle ovakvih primera neko moze da kaze da drzava sa svojim organima (policijom, jel te),ne vrsi protivprirodne bludne radnje sa narodom onda... mislim... stvarno...
 
Nazad
Vrh